Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: egmndmrhn , egmndmrhn
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
638
Favori
2.483.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vincenzo234

Merak etmeyin bu ulkede bu kadar bedavadan emek harcamadan para kazanan insan oldugu surece 150 de deseler dolu kasaya bu araba gene de catir catir satar.

sıkıntı yapmayın bende mühendisim ayda 30-40 bin alan adamın bmw, mercedes harici araçlarla işi olmaz, pejo, opel, wv, vs. firmalar orta sınıfa hitap ediyor zaten.
  • afumetto A kullanıcısına yanıt
    sorun yok hocam burdan bildiririz sana fiyatları
  • Ayda 30 40 bandinda kazansam bmw 7 serisine bakarim sahsen simdiki aracim yillik kazancimiza denk o da 2 yila denk olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşıyaka Halil Öztürk'e bu akşam lansman için gidecek olan var mı?
  • pasa343 P kullanıcısına yanıt
    Ben gelcem hocam 7 gibi.....cumartesi de test sürüşü yapmayı düşünüyorum ama bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa343

Karşıyaka Halil Öztürk'e bu akşam lansman için gidecek olan var mı?

Ben de gitmeyi düşünüyorum.

Alıcak gibi olursak sonra konuşalım toplu pazarlık vs..
  • Carbuyer dergisi güzel bir test yapmış, fiyatları onlar da pahalı bulmuş, koltuklara rahatsız demiş ama onun dışında çok beğenmiş ve 4,7/5 puan vermiş. Bu peugeot için rekor sayılabilir.

OLUMLU YÖNLER
    Good passenger and boot space
    Excellent standard equipment
    Modern looks & interior

OLUMSUZ YÖNLER
    Pricing looks to be steep
    Seats not that comfortable
    Some safety kit costs extra

Read more: Peugeot 3008 SUV review | Carbuyerhttp://www.carbuyer.co.uk/reviews/peugeot/3008/suv/review#ixzz4NiCJ1ACU
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas1000

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

her zamanki klasik dh mesajları tiguanda da öyleydi şu fiyattan üzerine bir kuruş vermem diye.

Sonra bakıyorsun araç kalmamış hayvan gibi sipariş sırası..

Aynen öyle.

Bu arada dün dacia motorlu hap kadar gla ya 177 bin fiyat aldım mercedes ten, koşarak terkettim bayiyi.Gerci 10 araç gelecekmiş 1 tane satılmamış varmış.

Böyle de bir durum var.

valla benb gla'ya daha fazla para verdim , gla alıyorsanız paraya kıyıp ospiyonlar ile alacaksınız yoksa araçtan yeterince keyif alamıyorsunuz.

aslında standard olarak oldukça dolu gelen güvenlik özellikleri ile ön plana çıkan bir compact crossover.İkinci el fiyatları bence oldukça uygun.

motor konusunda tek eleştirim biraz sesli çalışması o da sporta alınca karakter kazanıyor çok rahatsız etmiyor.Zaten ses sistemi harman kardon alırsanız hiç umrunuzda bile olmaz.

ikinci elde biraz da deggelmesi lazım acil ihtiyaçtan satılık temiz bir arac epey paranın cebinizde kalmasını sağlayacaktır.Mesela 14o civarına opsiyonlu kırmızı bir araç vardı ama galeriden işte insan güvenemiyor galeri olunca yoksa çok uygundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 21 Ekim 2016; 13:22:48 >

• bu lasman nasıl olacak. ikramlar falan güzel olacak mı? çünkü lasman günü 100 metre test için gitmenin anlamı yok. muhabbet ve ortam güzel ise kocaeli haldıza gitmeyi düşünüyorum. başka kocaeli var mı?
  • Reno motoru kullanmiyorum hic de kullanmadim 97 model broadwayimden beri ama reno dizel motor konusunda cok iyi belki de en iyi marka. Dci motorlarin yakit verimliligi vs. gayet iyi hatta bakimi da 20 binde bir. F1 de pek cok markaya motor saglayan bir uretici. yanilmiyorsam 2 sezon vettel sampiyon olurken redbulun motoru da renoydu. Formulae'de de elektirik konusunda basi cekiyorlar. Mercedesin f1de de reno motoru kullanmisligi var.
    Demek o ki mercedes reno motoru kullaniyorsa bir bildigi var maliyet meselesi degil. Dacia motorlu gla demek yerine reno motorlu dacia demek gerekli. Zira kaliteli bir motoru uygun fiyata vermekte dacia.

• https://youtu.be/4Hz6unfgcP0

Güzel araç bu akşam fiyatlar açıklanırsa ilk sayfaya konacak heralde değil mi?

• Peugeot fiyatı son ana kadar açıklamıyor, kıytırık bir markanın bu kadar iyi bir araba yapmış olması fiyat konusunda herkeste merak uyandırıyor :) gtline 120 bin olsun herkes mutlu olsun.

• Lansman da açıklanacaksa iyi bir fiyat gelecektir. Bence sürpriz yapacak peugeot. Lansmanda saçma bir fiyatla tepki çekmek istemezler.
    308 sahiplerine özel indirim yapsınlarda bende alayım
  • Hala sızıntı yokmu fiyatlarda.
    Ben tahmini rakamımı yazayım
    En baz 85
    En full 125
    Paketler hariç

• Sakarya özöztürkler peugeot u aradım az önce . Lansman saat 18.00-20.30 saatleri arasında olacakmış . Active , allure ve gt line donanımlı araçlar varmış.

• lansmana gidecek arkadaşlar gidemeyenleri unutmasın lütfen, buradan fiyat ve görüşlerini paylaşsınlar
  • İzlediğim video lardan yola çıkarak söylemeliyimki bence bu araç üstten çok basık gibi duruyor. Sanki kafan tavandan çıkacakmış gibi. Birde umarım arka koltukların bel bölümü çok dik değildir çünkü konfor anlamında çok kötü oluyor. Birde araçta sanki yumuşak plastik yok gibi. Normalde bende lansmana gitmek istiyordum ama bugün akşamcıyım gidemiyorum maalesef. Bakalım haberler lansmana gidecek arkadaşlarda

• Dudullu Can otoda olucam ben de aksam. Burdan kimse yok heralde, resim ve görüşlerimi paylaşırım. Dizel gt line 110 deseler ne güzel olurdu yaw.

• Blueye kullanıcısına yanıt
    Hocam 110 a gt line verseler o bayileri yıkar bizim milletimiz ekmek sırası gibi sıra olur valla. Benim tahminim gt line 135 derler gibi geliyor. Çünkü adamlar araca çok ilgi olduğunu biliyorlar bu fırsatı kaçırmazlar maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Hala sızıntı yokmu fiyatlarda.
    Ben tahmini rakamımı yazayım
    En baz 85
    En full 125
    Paketler hariç

benimde tahminim bu şekilde
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.