Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
62.335
Cevap
640
Favori
2.475.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kmlb

bursada ki bayiye 2 allure 1 de gtline gelmiş.
    1 kırmızı 2 farklı gri .

suan arac gorulebılıyormu yoksa yarını beklıyecekmıyız:)
  • Kilyos a gidin Toyota chr yi test edin, bugün testler başladı, burada ki konusunda fotolar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Kilyos a gidin Toyota chr yi test edin, bugün testler başladı, burada ki konusunda fotolar var

fiyat nedir.

buda yeni moda oldu .arabayı incele test et sonra fiyat.yok böyle bir saçmalık .avrupa fiyatı belli zaten pecoda toyotada uyanıklık yapma derdinde .bence herkes yerin dibine geçirsin.

ben zaten toyotayas mesaj attım avrupada nerdeyse standart olan sqafety asisti ne b.k yemeye koymuyorsunuz diye.almam kardeşim.

biri suv diye piyasaya çıkarır 4x4 ü geç bi grip control bile koymaz.hepsi hırsız bunların.
  • her zamanki klasik dh mesajları tiguanda da öyleydi şu fiyattan üzerine bir kuruş vermem diye.

Sonra bakıyorsun araç kalmamış hayvan gibi sipariş sırası..
  • Ne alemsiniz Avrupa da pahalı çıktı hatta ispanya da nasıl puldunuz fiyatını diye bir anket var yüzde 70 e yakın yüksek dedi millet. Euro 3.1 den çarpsak ancak olur .. hayırlısı yarın son gün:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 20 Ekim 2016; 14:50:30 >
  • Arkadaşa söyledim araçlar gelmiş diye, geçerken bak dedim, almamışlar içeri Yarın akşam brandasını kaldırcaz demişler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

her zamanki klasik dh mesajları tiguanda da öyleydi şu fiyattan üzerine bir kuruş vermem diye.

Sonra bakıyorsun araç kalmamış hayvan gibi sipariş sırası..

Aynen öyle.

Bu arada dün dacia motorlu hap kadar gla ya 177 bin fiyat aldım mercedes ten, koşarak terkettim bayiyi.Gerci 10 araç gelecekmiş 1 tane satılmamış varmış.

Böyle de bir durum var.

• NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Yarın akşam gidecektim vazgeçtim. Gecenin köründe fiyat falan yüksek çıkarsa pişman olmayayım diye :)

Artık DH'den takip edeceğim.

Cumartesi geniş geniş, ailecek gideriz.
    fiyatlar 115 bilemedin 120 üstünü geçerse brandaları hiç kaldırmasınlar uzun süre satılmayacağı için yazık güzelim araçlar kirlenmesin tozlanmasın boşuna duy sesimizi ey peugeot
  • siexs S kullanıcısına yanıt
    ihsan alkan İ kullanıcısına yanıt
    O da çok komik zaten, görmemişler gibi ille de yarın akşam oraya gidince naapçaksak sanki Napalım, can sıkıntısı artı merak işte. Erkek adamın eğlencesi de bu :) Her türk erkeği günde ort. yarım saat sahibinden de geçiriyormuş, bizimkisi de o hesap forumlarda takılıp eğlencesine lansmanlara katılıyoruz. Bi Peugeot'yu x'i y'yi değil de çok düşük ihtimal de olsa uygun fiyattan gelme halinde sıfır araç alma ihtimalimizi seviyoruz galiba :)

İnşallah sıraya girdircek kadar uygun gelir de vag grubuna sıraya gireceğimize yeni yüzlü bir suv'un sırasına gireriz ne diyim :) Umut işte.

ben bu aracı 3 aydır bekliyorum sıfr yeni 3008 yüzünden araç almadım fiyatlar düşündüğümüzden yukarı çıkarsa en çok ben bozulurum bu işe düşünsene 3 ay tabanvay
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

O da çok komik zaten, görmemişler gibi ille de yarın akşam oraya gidince naapçaksak sanki Napalım, can sıkıntısı artı merak işte. Erkek adamın eğlencesi de bu :) Her türk erkeği günde ort. yarım saat sahibinden de geçiriyormuş, bizimkisi de o hesap forumlarda takılıp eğlencesine lansmanlara katılıyoruz. Bi Peugeot'yu x'i y'yi değil de çok düşük ihtimal de olsa uygun fiyattan gelme halinde sıfır araç alma ihtimalimizi seviyoruz galiba :)

İnşallah sıraya girdircek kadar uygun gelir de vag grubuna sıraya gireceğimize yeni yüzlü bir suv'un sırasına gireriz ne diyim :) Umut işte.

Ya insanlar sıraya girecek yada kaporaları çekecek, herkes hakkında hayırlısı olsun, inşallah beklediğimize değer

• Bugün çorlu bayısi ile konuştum ellerinde 1 adet alluere beyaz renk varmış.Ancak fıyat 22 ekimden önce açıklayamayız dedi.Grıp control sordum var mı araçta diye,olmadığını söyledi.Alacak olanların bilgisine
  • Ben de epey zamandır araçsız geziyorum. Kaç kere işe geç kalıp araç olmadığı için eksik saat yaptım. Şimdi o eksik saatleri doldurmak için cumartesi gelmek lazım bikaç kere :) Peugeot'nun sorumluluğu büyük, bizi üzmemesi lazım :)

• Grip kontrol konusundaki kesintinin sebebi sanırım 19 jantla sağlıklı sonuçlar vermemesinden dolayı. Keza fransada bile GT Line modelde 19 jantla grip kontrol koyulmamış aşağıdaki test videosunda görebilirsiniz...

https://youtu.be/lEyejvk07-E
    vallahi kendileri bilir kardeşim biz en fazla güzel bir araç sahibi olamadığımıza üzülürüz onlar ticaret yapıyor msj net
  • ince bir detay,çok hoş....

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem742 -- 20 Ekim 2016; 17:44:50 >
  • ATECA ATECA DİYE 7 AY BEKLEDİK . FİYATLARI GÖRÜNCE ANINDA GERİ VİTES:) ŞİMDİ 3008 E MERAK SALDIM BAKALIM ONUDA GÖRÜNCE BAŞKA HAGİ MODELLERE SARICAZ. BÖYLE BÖYLE 1 SENE DAHA BOŞ BOŞ BAKARIZ GİBİ GELİYO :)
  • Skoda kodiaq 1.4 AT full une 115 subat teslim fiyat alan var.hem de 7 kisilik boyutlariyla 3008 i üzer

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.