Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22012202220322042205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hk_80

Selâm bende 18r olarak gözüküyor 2020. Net olarak arabadan bakıp foto atabilirim yarın.

Merhabalar, sizin "ben de 18r var" yorumunuzdan sonra bugün internette ufak bir araştırma yaptım, aracımdaki harita 11r, çok eski kalmış, onu anladım. Şimdi 9,952 gb'lık 18r haritasını indiriyorum, aracıma yükleyeceğim, umarım yüklerken sorun yaşamam. Bilgisini bu başlıktan veririm.

Yorumunuz için teşekkürler, sizin yorumunuz sayesinde eski bir harita kullandığımı farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 1 Aralık 2020; 17:48:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: verso

Aracım 2017 allure elegance, kumanda pilini değiştirdim kitapçıktaki gibi direksiyon kolonuna yerleştirerek eşleştirme yapıyorum ama maalesef işlev görmüyor.her seferinde tekrar kolona yerleştirip aracı çalıştırabiliyorum.kapıları ne kumandaya basarak ne de dokunarak açabiliyorum,stop edemiyorum Servise sordum ne eşleştirmesi diye şaşırdılar.pili değişince bir şey yapmaya gerek yok diyorlar.Ne yapabilirim?

Yeni aldığınız pilden başka bir pil daha alıp denediniz mi ? Pilden kaynaklı olmadığına emin olmanız gerekir.

• Burada c5 ile 3008 arasında kalan arkadaşlar neden 3008i seçti acaba bilgi verebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Kullanma kılavuzuna baktınız mi ?

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster

Evet bakarak yaptım ama bir türlü işlem görmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Yeni aldığınız pilden başka bir pil daha alıp denediniz mi ? Pilden kaynaklı olmadığına emin olmanız gerekir.

Alıntıları Göster

Önce maxell cr 2032 taktım olmadı,sonra duracell cr 2032 aldım yine fayda etmiyor

• geng G kullanıcısına yanıt
    Selâm ben servise yüklettim güncellemeleri. 17 bendeki . Yanlış hatırladım galiba 18 görmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: verso

Önce maxell cr 2032 taktım olmadı,sonra duracell cr 2032 aldım yine fayda etmiyor

Alıntıları Göster
    Pil değişimi sonrasında basit bir kodlama vardi.
    Bulursam buradan paylaşırım.

Iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 1 Aralık 2020; 18:26:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Tabiki zevk meselesi ama ben iki aracı incelediğimde,hem iç hem de dış tasarım olarak 3008 bana çok daha çekici geldi.
  • Hk_80 H kullanıcısına yanıt

C5 in içi çok etkilemişti beni ama dışı kötü. Dış tasarım da 3008 çok güzel.

Bir de hangi paket önerilir 3008 için? Bir kaç yerde gt line çok övülmüş ama bütçemi aşıyor

Işin özü basit,

Çoğunluk aynı paraya daha fazla donanım alırım deyip c5 tercih ediyor. Açıkçası boş active almak yerine dolu c5 bana da mantıklı geliyor..

Tasarım zevkler ve renkler konusu. C5 cactus ile başlayan (onun kadar olmasa da) marjinal tasarım çizgisinde bir araç.

İç kısım da bir tık kalite algısı daha düşük 3008e göre. Bu gayet not al çünkü PSA da marka sıralaması ds>Peugeot>Citroën şeklinde yapılandi..

3008 deki gerek icockpit gerekse dış tasarım albenisi c5 te yok. Yani var diyen çok objektif bir yorum yapmış olmaz.

Fakat bu c5 tasarımı da kötüdür anlamına gelmez.

Örneğin dikdortgenler prizmasi tiguan mi c5 mi derseniz şahsi zevkim c5 der. Ama 3008 girerse kefeye 3008 der..

Teknik tarafta bakarsak,süspansiyon ve akustik camlar (ön ve sürücü /yolcu) avantajı nedeniyle konfor olarak c5 avantajlı. Koltuklar da keza c5 ten yana bu açıdan.

Ve başta söylediğim ayni paraya daha fazla donanım alabilme imkanı..

Ama günün sonunda söyle yan yana koyarsak ve bütçeye bakmaz isek, 3008 ile c5 kiyasi çok da adil olmaz :)

• Makyajlı 3008'de ki yeni stoplar bizimkilere uyar mı acaba ?şekil olarak aynı ama altyapısı da aynı mıdır ,dinamik sinyal falan var çünkü.

• melodramm kullanıcısına yanıt
    İnşallah fren balatalarını da değiştirirsiniz...🙏🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pendo

Makyajlı 3008'de ki yeni stoplar bizimkilere uyar mı acaba ?şekil olarak aynı ama altyapısı da aynı mıdır ,dinamik sinyal falan var çünkü.

Dinamik sinyal bizim araçlara da yapılıyor.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabınız için gelecek yaz araba alacağım ufaktan araştırmaya başladım c5 ile 3008 ile kararsizim şimdilik incelemelere devam edeceğim:)

Gelecek yaz için yarım milyon min fiyata alıştırın ama kendinizi :)

• Arac aniden fransizca ya dondu, memleketini ozledi herhalde Basina gelen var mi daha once? Kurcalamadim ancak menuden dili degistirebiliyor muyuz?

• Hk_80 H kullanıcısına yanıt

Bu güncellemeler neden bu kadar yüksek boyutta.ayrıca güncelleme geldiğinde otomatik güncellemiyor mu

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Otomatik güncelleme diye bir yapı bulunmuyor zira guncelleme yaklaşık 20-30 dk sürüyor, aracın motor çalışir halde hareketsiz durması tavsiye ediliyor.

Dosya boyutları da yüksek değil, harita dosyaları bu boyutlarda oluyor eski usul navigasyon cihazlarıda böyleydi, harita sistemi o skilede çalışıyor.

Sistem dosyası biraz daha küçük boyuttadr ama o da 100-200mb olmaz. Kaldı mı telefona gelen güncelleme dahi 1gb dan az olmuyor artık.. Garip bir durum yok yani :)

Telefondaki 10-20mb lik basit bir uygulamanın otomatik güncellemesi gibi düşünmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 2 Aralık 2020; 9:59:3 >
  • askerlikforum A kullanıcısına yanıt
    Tâbi ayarlardan lisans kısmı var, oradan Türkçe seçebilirsiniz.
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Otomatik güncellemeyor, dosyayı indirip bir USB ye yüklemek gerekiyor. Gerekli yükleme talimatları mevcut. Ama en temiz serviste yükletmek.
  • 
Sayfa: önceki 22012202220322042205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.