Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.413
Cevap
639
Favori
2.478.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22022203220422052206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 6. Ay guncellemesi yaptim bikac gun once araca usb ile. Bir umut mypeugeot app duzelir dedim ama nafile :) hala takipteyim o konuyu
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Dis tasarım tamamen zevk konusu.
    3008 için en düşük allure paketler tavsiyemdir.
    Bütçe var ise tabi ki GT line.
  • acquiles kullanıcısına yanıt

aynen, haritanın bir kaç gb olması normal. bütün avrupanın haritası, binalar, adresler, benzinlikler vs vs...

• https://www.otoraf.com/ikinci-el-piyasasinda-balon-patladi.html

Kur yüksekken araçları stoklayan galericilerin elinde patladı eski 3008 ler. Umarım bir süre kur düşük kalır da mtv, trafik sigortası filan öderler akılları başlarına gelir.

Ülkede kısa yoldan köşeyi döneyim niyetinde olan bu çakalları zengin etmeyin. Bunlar araç yokken de sıfır fiyatından 20 30k yüksek satmaya da çalışıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi core2dal -- 2 Aralık 2020; 11:45:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • core2dal kullanıcısına yanıt

Yeni 3008ij fiyat artışını göz. Önüne alırsak, her. Türlü o araçlar rağbet görecektir.

Ama dediğiniz gibi fahis fiyat çekme şansları pek kalmadı gibi.

Ayrıca, sıfır aracı galeriden alacağıma hiç almam o ayrı.. Nasıl bir karaktersizliktir anlamış değilim, fırsatçılık a ülke olarak prim veriyoruz adamlar da talep var deyip devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Yeni 3008ij fiyat artışını göz. Önüne alırsak, her. Türlü o araçlar rağbet görecektir.

Ama dediğiniz gibi fahis fiyat çekme şansları pek kalmadı gibi.

Ayrıca, sıfır aracı galeriden alacağıma hiç almam o ayrı.. Nasıl bir karaktersizliktir anlamış değilim, fırsatçılık a ülke olarak prim veriyoruz adamlar da talep var deyip devam ediyor

Daha önce de benzer bir konuda paylaşım yapmıştık.

Ancak gerçekten tuhaf bir ülke de yaşıyoruz.

Ben galeriden almak yerine beklerim diyenlerdenim. Sıfır aracın neden 2. sahibi olayım diyorum.

Bir akrabam ise bekleyemem, arabamı da sattım, zaten fiyat garantisi de yok diyerek 194 bin TL'ye 1500 Km'de active Prime almıştı Eat8, 1.5 litre BlueHDI ve kullanıyor. (2019 model Kasım çıkışlı)

Şimdi bakınca inanılmaz karlı olmuş. Beklese EAT6 olacaktı, joystick de olmayacaktı.

Ayrıca o zaman almayıp bekleyenler ise çok daha fazla maliyete katlandılar.

Normal ne yazık ki anormal hale geldi. Galerici kazanmasın derken biz kullanıcılar soyulup duruyoruz.

Bu yaşanan örnekten sonra kalkıp da kimseye galericiye para kazandırma diyemez oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Hiç bir bakım planı fren balatalarını kapsayacağını sanmıyorum. Bakım planları üretici tarafından belirlenmiş düzenli periyotlarda değişmesi gereken sarf malzemeleri kapsar, kullanıma bağlı değişkenlik gösteren sarf malzemelerini değil. Örneğin bir silecek, bir lastik bir debriyaj veya fren balatası bu kapsama girmez ama motor yağı , filtreler vs gibi unsurlar girer...
    zaten sanayi ve ticaret Bakanlığı genelgelerinde ilk saydıklarımın garanti süresi 6 ay olduğu açıkça yazar...

Kronik hususlara çok hakim değilim

Balataları da kapsıyor sanırım, Ben 308 almaya niyetlendimn 4 sene garanti ve bakım paketi içinde sadece Akü ve Yanlış hatırlamıyorsam sileceklerdi,bunlar hariç bütün bakım malzemeleri Peugeot'a aitmiş..

• Arka koltukların üzerindeki ışıklar çok yetersiz geliyor. Bu ışıkları değiştiren bir bilgisi olan var mı acaba? @melodramm

• quote:

Orijinalden alıntı: daylan_tr

Arka koltukların üzerindeki ışıklar çok yetersiz geliyor. Bu ışıkları değiştiren bir bilgisi olan var mı acaba? @melodramm

Led ampul dönüşümü yapilabilir.
    Zaten arka koltukların tepesinde tek aydınlatma var

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar iyi forumlar
    Çok kez soruldu biliyorum ama biraz daha ayrıntılı şekilde sormuş olayım 19" jant için önereceğiniz kışlık lastik varmı 205/55/19 yerine farklı ölçüler de olabilir üzerindekiler biraz korkuttu dün akşam daha sıcaklık sıfırın altına inmeden belki bana öyle geldi daha önce hep zamanında kışlık-yazlık/4mevsim değişimi yaparak kullandığım için

• Ace_81 A kullanıcısına yanıt

19 jant için tek alternatif 235 50 R19.

Fakat kış lastiği için 205 55 R19 almanızı tavsiye ederim.

Yazlık olanlar için 235 kullanabilirsiniz.

• acquiles kullanıcısına yanıt

Teşekkürler... Pek alternatif bulamadığım için farklı ölçü olur mu diye sormuştum 205/55/19 a yogunlasiyorum

• Ace_81 A kullanıcısına yanıt
    Bugün kışlık için petlas explero w671 taktım ilk denemem olumlu oldu. yazlıklarla genelde patinaja kaldığım yerlerde patinaja hiç kalmadım. Agresif kalkışlarda da patinaj olmadı. Tutuşu iyi nasıl bir lastiktir uzun dönemi ne olur bilmiyorum ama ilk intiba olarak olumlu, tavsiye ederim
  • Arkadaşlar şöyle bir problem ile karşılaşdım.
    Full servis paketi olan aracı bugün servise bıraktım fakat sonuç olumsuz oldu.
    Aracın faturası 30.11.2016
    Ruhsat tescil 10.12.2016
    Full servis sözleşmesi 13.12.2016

Şimdi bu tarihler ışığında servis full paketin sona erdiğini söyledi.
    Garanti faturanın kesildiği zaman başlar diye belirtti.
    Gene de servis danışmanı genel müdürlüge mesaj attı fakat hala bir cevap gelmedi.
    Araç da bu gece servis de kaldı.

Bu durum da ne yapılabilirim acaba arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Arkadaşlar şöyle bir problem ile karşılaşdım.
    Full servis paketi olan aracı bugün servise bıraktım fakat sonuç olumsuz oldu.
    Aracın faturası 30.11.2016
    Ruhsat tescil 10.12.2016
    Full servis sözleşmesi 13.12.2016

Şimdi bu tarihler ışığında servis full paketin sona erdiğini söyledi.
    Garanti faturanın kesildiği zaman başlar diye belirtti.
    Gene de servis danışmanı genel müdürlüge mesaj attı fakat hala bir cevap gelmedi.
    Araç da bu gece servis de kaldı.

Bu durum da ne yapılabilirim acaba arkadaşlar.

Sıfır mı almıştınız?

Sıfır olarak bayiden almışsanız satın aldığınız tarih garanti başlangıcıdır.

Ama galeriden sıfır kmli ama aslında ikinci el olarak aldıysanız, aracın ilk alınız tarihi garanti başlangıç tarihi olarak kabul edilecektir..

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt

Araç o zaman sıfır bayiden alındı.

Bilenler bilir o dönem devlet ani bir ötv arttırımı yapmıştı.

Bu yüzden de araçlar teslim edilmeden faturaları kesildi

• quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Araç o zaman sıfır bayiden alındı.

Bilenler bilir o dönem devlet ani bir ötv arttırımı yapmıştı.

Bu yüzden de araçlar teslim edilmeden faturaları kesildi

Doğru. Yine bir garipliği farklı bir yoldan delme durumu günleriydi.

Bence bu durumda aracı teslim aldığınız tarih garanti başlangıcı sayılmalı. Sürekli gittiğiniz yetkili servisin yardımcı olacağını umuyorum.
  • 3008 zengin opsiyonlara sahip bir otomobil iç ve dış tasarımı çok güzel aracın yol tutuşu da çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetseker1958

3008 zengin opsiyonlara sahip bir otomobil iç ve dış tasarımı çok güzel aracın yol tutuşu da çok iyi

Araci tam satiyorduk ki mesajinizdan sonra vezgectik.

• 2021 peugeot bayilerde varmi ne gibi fiyat ceriyorlar? Internetten gordugum 5008 ile 3008 arasinda allure icin 25bin fark var. 5008 almak daha mantikli geliyor su an

• 
Sayfa: önceki 22022203220422052206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.