Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: legendaddy
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
2.182
Cevap
61
Favori
166.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-13CC89C26

Gene algı başlamış yok bitti , kalmadı , üç ay sonra gelecek ve haftaya aracımız boşa çıktı müşterimiz almaktan vazgeçti almak istermisiniz

Bana ilk gelenler satıldı. Bir tane kaldı, öteki seri mart sonunda gelir dediler :d he he dedim

• 300 bin de olsa çatır çatır satıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SystemXx S kullanıcısına yanıt

Coralla için bayiye gittim kasım ayının ortalarında araç yok seneye şubatta gelcek , sırada 500 kişi var bir hafta sonra müşteri almaktan vazgeçti düşünür müsünüz . Ben de yemiştim tabi .😀🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13CC89C26

Coralla için bayiye gittim kasım ayının ortalarında araç yok seneye şubatta gelcek , sırada 500 kişi var bir hafta sonra müşteri almaktan vazgeçti düşünür müsünüz . Ben de yemiştim tabi .😀🤣

Toyota başta geliyor zaten. Sonra Honda, Pego

• Aracın tasarımı ve gt line donanımı muhteşem.

İncelemelerde eksi olarak gösterilen, iç hacim (+bagaj) darlığı ve süspansiyon sertliği konusunda izlenimler güzel olacaktır.

Bence tasarıma aldanıp 230-240 bine atlamamak lazım, araç beklediğinizden dar ve konforsuz gelirse bir espirisi kalmaz. Yanısıra at hırsızı bayiler fiyat yükseltmeye ilk günden

başlamış, buna sebep olan yine bu acele tavır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverusta -- 15 Ocak 2021; 18:37:16 >
  • SystemXx S kullanıcısına yanıt

Aynen hocam bir tek aksesuar meselesi eksi 😀

• Gt çok klas gözüküyor.208'in Türkiye'ye geleceğini bilsem 308 yerine 208 gt line alırdım bir tane.Ah pug Türkiye.Bakkal gibi firma yönetiyorlar.Bayiler desen afrika çakalı.Alan arkadaşlardana hayırlı olsun diyorum.İzlenimlerinizi paylaşın lütfen.

• Teknik broşürde görünen 130 luk dizel otomatik seçeneği fransa da dahil hiçbir ülkede görünmüyor. Türkiyeye özel dizel otomatik getirmiş olamazlar herhalde...

• Ben de vazgeçtim almaktan. Her bayii farklı konuşuyor. Elektriklisi gelirse kapış kapış gitmeyeceği için belki alabiliriz. Sarı rengi çok hoşuma gitti. Sıradışı biraz. Bulunmaz Bursa kumaşı değil en nihayetinde. Çok muadili olan bir segmentte zaten. Alabilen arkadaşlara ise hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar.
  • Geçen sene tam bu zamanlarda aynı muhabbetler dönüyordu 170 yukarsı alınmaz oda gtline hadi 10 20 bizde diyelim 190 üstü satamazlar, Bazı arkadaşlarda almayalım hep birlikte bekleyin düşer diye çok yazılıp konuşulmuştu. İsterseniz gece sene bu zamanlarda yazılan 2008 için yorumları bir okuyun: Ben ilk başvurup 206.500TL dizel Gtline almak nasip olduydu. Bir çok arkadaş o araca çok almayın derken bir kaç hafta sonra bu fiyatlara arac bulamamaktan yakınmaya başladılar. Bir çok galericide fırsatı değerlendirip ilk gelen araçları 230bin tl civarına satmaya başladı. Yine konuda yuh sakın almayın derken fiyatlar sürekli çıktı alan kazandı. Burada bir parantez açıp bir konuya dikkat çekmek istiyorum vw polo ile mukayese edenler olmuş POLO Hinghline araçta led far dahil hız kontrol dahil bir çok özellik yok. DSG desen deneyin görün zamanında iyi derken eat8 kullanınca ne çok hatası olduğunu anladık vede çok sorunlu bir şanzıman. Yakıt desen peugeot kadar avantajlı değil hele servis Allah düşürmesin giderseniz anlarsınız. Clio desen icon en dolu araçda bile sis farı yedek lastik v.b. şeyler ekstra fiyat isteniyor güya en dolu araç:)) Kıymetli arkadaşlarım şuan yeni kasa 3008 gt araca sahibim EAT8 şanzıman gerçekten çok iyi araçlardaki özellikler çok fazla ve motor konusunda fransızlar almanları geçmiş durumda. Şanzımanı pejo kendisi yapmıyor.Şanzımanlar aisen seiko japondur dünyanın en iyi şanzıman üreticisi. Volvo mersedes bmw ve bir çok marka bazı modellerinde aisen şanzıman kullanıyor. Buradan gelmek istediğim nokta İhtiyacı olan vede imkanı olan bu fiyatlardan mutlaka araç satın alsın, Malisef ülkemizin durumu ortada nisan mayıs ayında olan fiyatlara inanamayacaksınız. Bu düşüncemi paylaşmayan arkadaşlar Peugeot 2008 almayı düşünenler konusunu geçen seneki yorumları okursa daha iyi fikir sahibi olurlar. Allahtan herkeze gönlüne göre vermesini diler yeni araç alan arkadaşlara hayırlı ve güle güle kullanmak nasip olsun.

• Bugün 2 tane bayiyi aradım, 1 tanesi 208 hiç yok dedi. Diğeri kalmadı Mart ayında gelicek, 10 bin TL kapora verin listeye adınızı yazalım dediler. Fiyat ne kadar dedim GT 245.000TL dedi. Ama Mart ayında fiyat değişirse geldiği fiyattan alırsınız dedi. 270.000TL olursa ne olacak dedim. O fiyattan alacaksınız dedi. Almazsanız 10 bin TL kaporanızı geri veririz dediler.

• 245 nedir ya:))) b sınıfı araba sonucta tamam güzel de k bakmasınlar 250 liraya scala leon astra civic secenek cok

• Yıllarca aracın ülkeye gelmesini bekle, daha resmi olarak satışa başlamadan bitti deyip mart ayına sıraya yazalım de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 16 Ocak 2021; 3:49:38 >
  • Kayasus K kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer fikirdeyim. Arac da lazim oldugu icin aldim. Kurlar biraz daha dusebilir ama sonra cikacak illa (cikmamasi benim 10-20 binimden daha degerli tabii). Diger yandan benim gordugum, fiyatlar otv indirimi haric hicbir zaman cok fazla inmiyor. Bugun 240 verdigim gtline dusse dusse 220 e duser ki o da talebin cok dusuk olmasi durumunda. Clio, pahali kaldigi icin ve capturu engelledigi icin 1.3 tceyi kaldirdi. Fiyatlar artarsa pejo da gtline getirmeyebilir ya da donanimdan kisabilir (bana gore panoramik tavan ve guvenlik paketi ayri satilabilirdi daha dusuk fiyata). Diger yandan 208 ile 2008 arasinda fiyat farki ne kadar olmali sizce? 2008 genisligi cogu aile ihtiyacini karsiliyor ama sonucta b-suv.
  • Fıyatları gordukce yenı 308 fıyatından korkmaya baslıyorum : /

• Cidden Boykot etmek lazım.

265 bin tl istemişler bir arkadaştan .

B SINIFI ARACA 265 BİN

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruined One

Cidden Boykot etmek lazım.

265 bin tl istemişler bir arkadaştan .

B SINIFI ARACA 265 BİN

Piyasa artıyor güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Piyasa artıyor güzel

Alıntıları Göster

Karakter eksikliği göstermeyin:)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.