Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: macorono34
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.181
Cevap
61
Favori
166.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50k 24 ay olursa, bi Allure düşünebilir. Çok mu dar içi Egea dan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

50k 24 ay olursa, bi Allure düşünebilir. Çok mu dar içi Egea dan.
    Opel Corsa gibiyse arkası zindan idi binmemle inmem bir oldu corsaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmzdn

Galiba soruları sen soruyorsun? O kadar eminsin ki.

benim sormama gerek yok 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Opel Corsa gibiyse arkası zindan idi binmemle inmem bir oldu corsaya

Alıntıları Göster

Corsa'yı denediğimizde eşim arka koltuktaydı. Kısacık boyuyla bile daral geldi arkada.

• 130lugun fiyati belli oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: deliverances outro

130lugun fiyati belli oldu mu?
    235 - 270 arası diyorlar bayinin ne kadar üflediğine bağlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok deli paralar istenen bu araç için. Hem 2 sene sonra getir piyasaya sun. Hem bir de yetmezmiş gibi deli paralar iste. Bazı arkadaşlar Polo ile karşılaştırmış . Kardeşim Polo'nun bir ismi var. O en azından bir fark. Adamlar segment yaratmış. Bu paraları verdikten sonra üstüne biraz daha ekle git B-Suv, C segment araba al. Adam niye mezar gibi arabaya bu paraları versin. Seveni ve hastasını ayrı tutmak lazım. Fakat bu paralara bu araba deli saçması. Birde şu var. C3, Corsa ve 208 aynı arabalar. Daha doğrusu Citroen, Opel ve Peugeot aynı tornadan çıkan markalar. DS de var bu arada. Bu kadar aynı araç farklı markalarda olmuyor. Zaten zibil gibi araba yığılı bayilerde. 3-5 satarsa ne ala!

• canlee89 kullanıcısına yanıt

230'un üstünü isterlerse biraz daha bekler civic hb alırım.

performanstan ödün veririm arkadaş gerekirse, 224bine dsg'li golf alırım. 208'e 230 ve üstü sanmıyorum vereceğimi. 230 bile çok geldi golf ve polo rakamlarına bakınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliverances outro -- 17 Ocak 2021; 17:33:0 >
  • YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU)

• Hocam bu kaynak olan kişi güvenilir mi sizce tanımadığım için soruyorum?
    Bayilere bu tarz haberleri de göstermek için diyorum yani çakallık yapmamalarını az da olsa sağlayabilmek için?
  • Yasino86 Y kullanıcısına yanıt

Sosyal medyada tanınan biri, 55.000 takipçisi var. Lansmanlara çağırılır genelde.

• Rakamlar cok kotu degil ama yine de yuksek. Sanirim Civic hb'den vazgecip bunu alacagim. Yaklasik 80.000tl fark var, az degil.

Yalniz ic hacmini de cok merak ediyorum. Clio'ya zar zor sigiyoruz. 208'in ici daha kucukse hic bulasmam, civic icin birikime devam ederim

• Valla corsa ile aynı ise arkası baya kötü denemeden almayın gerçi deneyecek araba kalmayacak herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

Nerede o 300 oldu diyenler:)

• Allure ile gtline arasi sadece 8 bin fark olmasina imkan yok bence o kadar donanima
  • caldexter kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 2008 1.5 Dizel Gt Line 207.500
    2008 1.5 Allure 197.500 dü lansman fiyatı
    Bunu net biliyorum alamadım sıraya giremediğim için geç kaldığım için yani gayet normal ama tabi bu ay böyle olur sonra fark açılır...
    Yine yedirdiler birilerine. Ben de sansa buldum. Gtline liste fiyati 80 lik dilimde olacak bence. Gittigi yere kadar 230 + hava parasi gibi verecekler. Anadoluda 230 dan veren bayiler varmis sanirim ama İstanbuldakiler 240-245 cekiyor okuduklarima gore.
    Hocam siz kaça aldınız
    240.
    Hocam ben de o fiyata buldum ama kapora attığım bayiye özellikle şunu söyledim peugeot fiyat listesi açıklandığında lansman fiyatı 229.500 olursa metalik renk farkıyla 231-232 civarına denk gelirse buna ne diyeceksiniz dedim onun üstüne satış yapamayız sanırım dedi hiçbir bayinin de yapmaması gerekiyor dedi bakalım yan çizecekler mi siz bu konuda üstelemeyi düşünüyor musunuz yoksa kabul edecek misiniz 240 yine de?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.