Şimdi Ara

Yeni Passat alındı. İlk izlenimler ve olumlu/olumsuz yanlar. Gerçek fiyatlar. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
715
Cevap
10
Favori
53.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam teşekkürler iyi dilekler için. İnşallah hayırlısıyla siz de alırsınız
  • Sağolun hocam teşekkürler
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim. Ben de hem dediğiniz gibi insanların deneyimlerinden faydalanmak hem de sahip olduğum deneyimi birilerinin işine yararsa diye paylaşmak için açtım zaten konuyu. İnsanların onayını almak değil amaç
  • into007 İ kullanıcısına yanıt
    Evet aracımızı takasa verdikten sonra üzerini tamamlayarak aldık. Herhangi bir taksit yok. Şu anda fiyatlar nasıl hakim değilim. Araç kalmamış da olabilir. Ama geçen ay gitseydiniz size de bu fiyatı vereceklerdi tıpkı benim gibi. Herhangi bir tanıdık olduğu için almadım yani bu fiyatı
  • RuSH86 R kullanıcısına yanıt
    Yok hocam haklısınız Lpg'li civicler daha ucuza alınabiliyor. Ama elgance altı donanımları düşünmedim özellikle multimedya sisteminin alt donanımlarda küçük ekran ve çirkin olmasından ötürü. elagance için 162, executive için ise 170 lira fiyat almıştım.

Dediğinize katılıyorum. Donanım olarak civic önde. Donanım ise önceliğiniz daha alınası.
  • redmaner kullanıcısına yanıt
    Benim aracım da benzinli. Bu arada hız sabitleyici takılması gayet kolay bir işlem içiniz rahat olsun. Benim eski passatım trendline donanımdı ben taktırmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Kabul etmiyorum. Donanım olmadığı için o fiyat. 105binlik corollada var hız sabitleme, ayıptır d segment araçta olmaması.

1.5 cvt 182hp honda civic executive plus bu fiyata her türlü tercih edilir. Anket yapın, fanatik olmayan 100kişiden 90'ı civic'i seçecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Kabul etmiyorum. Donanım olmadığı için o fiyat. 105binlik corollada var hız sabitleme, ayıptır d segment araçta olmaması.

1.5 cvt 182hp honda civic executive plus bu fiyata her türlü tercih edilir. Anket yapın, fanatik olmayan 100kişiden 90'ı civic'i seçecektir.
    Civic mi? :D Bu yorum civic fanatikliği değil yani. Ben neden d sınıfı araç dururken daha düşük sınıf bir araç alayım. İstediği kadar donanımı olsun. Genişlik, yalıtım, kalite olarak rakip bile değil civic ve passat.
    Bu arada anket yapsan yüzde 100 passat kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 12 Kasım 2019; 9:3:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fottili kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Bir tarafa daha çok meyil ettiği düşünmüyorum. Cebimdeki para ile "BENİM İÇİN" en iyisini almaya çalıştım. Ancak onun dışında söylediğiniz her şeye de sonuna kadar katılıyorum.
  • willyyyyy W kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Superb'ün daha ucuza satılan otomatik versiyonu yok maalesef. Lansman için gelen araçlar da genellikle dizel ve dolu donanımlı araçlardı. Ancak manueli için 160 civarı bir fiyat zikredildiğini duydum ama görmedim. Araç var mı bilmiyorum.
  • Arabada ne var bu saydıklarınız yoksa? Bomboş bir paketmiş. Hız sabitleyici denilen şey 20 yıllık teknoloji, şunu bu arabaya koymamak tamamen saçmalık.

Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağolun
  • Hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermesin en iyi araba kendi arabandır :)
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Evet saat'in kattığı retro havayı devam ettirseler ben de daha çok sevinirdim. Ama saat yok diye arabayı elemeye değmez diye düşünüyorum :)
  • mcbabayaro_57 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun teşekkürler.
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yandan kızıyorum sizin dediğiniz gibi fakat bir yandan da euro'nun neredeyse 6.5 lira olduğu bir ülkede yaşayan biri olarak iyiki böyle diyorum. Zira bu donanımların hepsini koyarlarsa bu fiyatlara da araç alamayız.

İşin ilginci passat'ın Almanya için başlangıç fiyatı 32bin Euro(yani 203 bin lira). O kadar vergiye hatta verginin vergisine rağmen donanımsız dahi olsa bu araçlar ülkemizde güzel fiyatlara satılıyor Avrupa pazarına göre.
  • ESER14 kullanıcısına yanıt
    Euro nCap bir süredir puanlamasına sürüş destek sistemlerini de ekledi. Dolayısıyla şerit takip, çarpışma önleyici gibi donanımları olmayan bir araca 5 yıldız verilmiyor. Lakin kastınız kaza esnasındaki güvenlik, şasi dayanıklılığı, yolcu koruması ise alabileceğiniz en güvenli araçlardan biri boş dahi olsa passat. Ki benim aracımda dahi diz ve perde hava yastıkları standart. ya 8 ya da 10 adet hava yastığı var araçta
  • ekpe_babam kullanıcısına yanıt
    Yok hocam çok aklıma takılmıyor ancak yine teşekkür ederim paylaşım için.

İyi dilekleriniz için de ayrıca sağolun
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140763590
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.