Şimdi Ara

Yeni Passat alındı. İlk izlenimler ve olumlu/olumsuz yanlar. Gerçek fiyatlar. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
715
Cevap
10
Favori
53.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler. Birileri tarafından anlaşılabildiğimi görmek çok güzel sağolun 🙂

Soruya gelince evet maalesef galericiler böyleler ve bundan en çok zararı tüketici görüyor. Sarı yede makyajlı passatın yaklaşık 300'e yakın ilanı var ve neredeyse hepsi gerçekten ihtiyacı olan bir insanın 10-30 bin lira ucuza sıfır araba almasını engelleyen galericiler.

Şu an 176 liraya sıfır aldığım aracı sahibinden'de en ucuz 185'e buluyorum ki kilometre yapmış araçlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamebit kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Sağolun

• isetta_1955 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapacak birşey yok pek. Hatta dediğiniz gibi sakınan göze çöp batar, kafaya takmayınca insan huzurlu oluyor. Yoksa özellikle sıfırsa kafayı yedirtiyor. Eskiymiş baya ama geçmiş olsun.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim.

Kapitalizmin vicdanı olmaz hocam 🙂

• nedense makyajlanmış passat 1.5tsi yerine kasa değiştirmiş 1.0 octavia bana daha mantıklı geliyor şu dönemde. yine de aracınız hayırlı olsun.
    Yeni Passat alındı. İlk izlenimler ve olumlu/olumsuz yanlar. Gerçek fiyatlar.

• isetta_1955 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağolun. Evet sitemizde park yerleri geniş ama emin olun dediğiniz tipler her yerde var. Biri gelip tam ortalasam da park yerini arabamın dibine park etmeyi becerebiliyor yine. Nasip deyip geçmek lazım birçok şeyin kontrolü maalesef elimizde değil. Bunu kabul edince daha rahat oluyor insan 🙂

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Emin olmamakla beraber o aracın ülkemizde satışı en az 6-7 ayı bulacaktır. Dolayısıyla maalesef konu dışı kalıyor benim için

• redmaner
    hocam ne işle meşgulsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kubilayunvanli K kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkür ederim.

Yok Antalya değil hocam 🙂

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler sağolun hocam. Okuduğunuz için ayrıca teşekkürler.

Dediklerinize de sonuna kadar katılıyorum. Maalesef durum böyle

• -spawn- kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle teşekkür ederim

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız ama bu donanımları önemli görüp B sınıfı da olsa o aracı tercih eden kişi de haklıdır bence. Burada en başından beri ifade ettiğim gibi önemli olan kişilerin öncelikleri. B, C veya D segment olabilir alınan araç orası çok önemli değil..

• bLooP B kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun. Sizin aracınız da şimdiden hayırlı olsun. Bir inceleme de sizden bekleriz 🙂

• Öncelikle hayırlı olsun.Herkes yaptığı tercihin en doğrusunu olduğunu düşünerek karar veriyor ama piyasa şartları bazen olması gerekenin dışında tercihe itiyor insanları. Sizinki de böyle bir tercih olmuş , bir tarafa daha çok meyil ederek tercihte bulunmuşsunuz. Örneklemek gerekirse.

Küçük sınıf otomobillerde , konfor ve kalite düşük seviyede olduğu için donanımın çok olması pek bir fark yaratmıyor. D-sınıfı gibi bir sınıfta ise donanım konfor ve kaliteyle beraber gerçekten daha iyi hissetmenizi sağlıyor .
    Tabi birde motor ve şanzıman tarafı var işin .Şöyle örnek vereyim 1.6 tdi Passat full donanım ve çok daha pahalı fakat bu sefer performans doyurucu olmuyor. Yani D sınıfı araca biniyorsunuz ama 1.2 turbo düşük segment bir araç kadar bile performans yok araçta. Yani müthiş dolu araç ama D-sınıfının hakkını verecek motor şanzıman yok üstünde dolayısıyla hissettiğini konfor ve kalite doyuma ulaşamıyor.
    Siz motor olarak doğru tercih yapmışsınız ama dediğim gibi mesela hız sabitleyiciyi hiç kullanmasanız bile iki sınıf aşağıda bulunan bir otomobilin baz donanımında gelen bu özelliğin neden bu kadar konforlu ve kaliteli bir otomobilde olmadığını sorgulayacaksınız.Diğer türlü tercihte bulunsaydınız dediğim başka sıkıntılar olacaktı.Yani yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal durumu var.
    Maalesef piyasa şartları otomobil müşterilerini bu tarz tercihlere itiyor. O yüzden herkesin tercihine saygı duymak gerekir.Ben aynı şartlarda olsam şunu alırdım diyecektir insanlar ama fazla kulak asmaya gerek yok.Otomobilinizi keyifle sürün.

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Farlarımuz led. Donanım mevzusunu da hem ilk mesajda hem de sonraki mesajlarında açıklamaya çalıştım

• hayirli olsun cok guzel
  • Öncelikle hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

Bende bu yıl çıkmadan, okulunu bitiren kardeşime tugain almayı düşünüyorum. Malum yıl sonu doğuşta ciddi indirimler oluyor, şirketimiz sebebiyle çokça ticari araçta aldığımız için ekstra yardımcı olacaklardır.

Bu fiyatlara alışabilir miyiz diyordum, maalesef Halk olarak bu fiyatlara alıştık. 175 bin tlye tam dolu olmayan passat alınıyor ve mali durumdan dolayı cidden uygun duruyor :)

Eski bir B8 kullanıcısı olarak makyajlı kasa ciddi farklar olmasa da güzel dokunuşlara sahip, özellikle içinde hoş dokunuşlar olmuş ancak o saate niye dokunuyorsunuz arkadaş :) o passatın sembolüydü ya...

• kazasız belasız binin inşallah. ama merak ettim superb lansman falan daha uygun fiyata denk gelmez miydi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

2000 model passatlarda da var hocam. Bu teknoloji ilerledikçe değişen şeyler değil çok. Endüstrinin yapısı bu.

Klima ise en az canımı sıkan şeylerden ki yazıda bahsetmeyi bile unutmuşum 🙂
    Dediğiniz gibi endüstri ve kapitalist sistemin getirdiği olumsuz şeylerden birisi ama göze batıcak bir özellik değil.Hayırlı olsun o yüzden şu fiyatlar altında mantıklı olabilecek bir tercih olmuş.

• Allah kaza bela vermesin, araç aldıktan sonra dönüp arkaya bakılmamalı, tadını çıkarmalı. Benim yapacağım bir tercih değil ama oturmuş zaman ayırmışsınız fikirlerinizi paylaşmışsınız sağolun varolun
    Ailenizle güle güle kullanın inşallah

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.