Şimdi Ara

Yeni Paladin Herosunu Almanız İçin Kolay Bir Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek hocam
    Gönül isterdi game time olsaydi herkese 1.5 saatte aldirsaydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canın sağ olsun hocam, merak ediyordum zaten denemiş olurum. Hem evde kardeşim boşuna yaşamıyor veririm eline akşam ben gelene kadar kasmış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 15 Mart 2016; 20:57:50 >
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    hahah işte aradığım abi :D
  • hocam supportla konustum. bana 7 gün free game time verdiler isterseniz bana hearthstone olan battlenet maillerinizi verin sizlerer raf atayım 1.5 saat içinde falan kasalım karakterlerinizi
    Edit: mailden atiliyor bu legal olani internetten arastirabilirsiniz. Isterseniz mailleri özelden atin sıkıntı cikmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 15 Mart 2016; 21:44:59 >
  • sağolun hocam ama benim acelem yok ya hatta biraz daha geç bile 20 olsam olur,bayıldım artık hearthstonedandan alsam bile 2-3 gün oynamam heroyu biraz değişiklik iyi gelecek
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Tek basiniza wowda sıkabilir hocam, bana farketmez ama istedifiniz kadar 20ye kasabilirsiniz starterda yani firsat varken kacirmayin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

hocam supportla konustum. bana 7 gün free game time verdiler isterseniz bana hearthstone olan battlenet maillerinizi verin sizlerer raf atayım 1.5 saat içinde falan kasalım karakterlerinizi
    Edit: mailden atiliyor bu legal olani internetten arastirabilirsiniz. Isterseniz mailleri özelden atin sıkıntı cikmasin

Attım maili pm'den. Yalnız oyun hala inmedi yarına kalacak gibi gözüküyor
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Bende free game time bulduğum gibi raide girdim zaten malum bugün salı yarin sifirlaniyoe hafta. En kisa zamanda yapmaya çalışacağım.

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Play butonu aktif olur lakin indirdiği kadarını görebilirsin ayrıca indirirken oyuna girdiğin zaman bulunduğun bölge öncelikli olarak indirilir yani daha müziği npc yüklenmeden oyuna giriş yapmış gibi bir şey olursunuz. Kısaca biraz indirmesini beklemeniz daha iyi olur çünki oynarken bile sorun yaşamanız kaçınılmaz. Şuan wow'a ilk giriş yapanlara ben şahsen imreniyorum, çok zevkli güzel zamanlar/dı. Değerini bilin abi
  • Benim 58 lvl karakter var hesapta ama hesabın süresi bitti uzun süredir yenilemiyorum, bende neden bu karakter açılmadı?

• UstaUser kullanıcısına yanıt
    11 marttan itibaren bir karakterle 20 leveli geçmeniz gerek.
    Bende 1 tane 100 3 tane 90 2 tane 85 var yinede sifirdan kastim :)

• Ben de dün yükledim. Başlayacağım bakalım bi ara.
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Bi grupta 5 kişi olunabiliyor. Biz şuan 3üz sanırım. Istiyosanız sizde maili atın özelden alayım gruba raf atip hep beraber kasariz.

• İyi olabilir aslında ama her zaman evde olamıyorum. Haftasonu ayarlayabilirim sanırım. Şu an direk veriyor mu heroyu?
  • blizzard hepinize veriyor wow aşısını bakalım kaç gencin daha hayatını söndürecek
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Evet ben aldım

• Elimdeki 19 leveli 20 yapsam olur mu?

Okuduklarıma göre olur.
    Olur yüksek ihtimalle.
    Çünkü olay 20 level achivementını almak.

• Selam bir şey sormak istiyorum panderia zamanın dan beri wow oynamadım 90 level charlarım var hero'yu alabilirmiyim, uzun zamandır girmedim diye vermemezlik gibi bir ihtimal olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.