Şimdi Ara

Yeni Paladin Herosunu Almanız İçin Kolay Bir Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, uzun süredir wow oynuyorum ve bu taktiği sizinle paylaşmak istiyorum. Bu taktikle biran önce 20 level olabilirsiniz. (Tahmini 1 saat)
    Şimdi 2 şerli gruplar olun. Birbirinize raf atın wowa girin rafin %300 bonusuyla kasın. Isterseniz 30 kişiyseniz bile sirayla raf atin sonuncuda ilk atana atsin zincir kurun. :D (A B C D E 5 farklı kişi olsun; A -> B -> C -> D -> E -> A)
    Tabi partyler maximum 5 kişi olduğu için 5 kişilik zincirler olusturmaniz daha mantikli olacaktir. :)
    Bu yolla heirloomsuz bile 1 saatte 20 olursunuz tahminen.
    Bunun için raf atan kişinin wow hesabinin aktif olmasi gerekir starter editionlar raf atamazlar. Ve yüzde 300 exp alabilmek için birbirinize yakin olmaniz gerekli. Sorusu olan varsa konuya yazsin yardimci olmaya çalışayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Free trial ile 20 lvl olsak sayıyor mu?
  • neuro kullanıcısına yanıt
    sayıyor hocam. hatta sırf o yüzden sınır 20, 21 değil :)
    hatta anladığım kadarıyla 19 karakteriniz falan varsa 20 yapsanızda oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

sayıyor hocam. hatta sırf o yüzden sınır 20, 21 değil :)
    hatta anladığım kadarıyla 19 karakteriniz falan varsa 20 yapsanızda oluyo

Peki level 20'ye kadar oynamak için hangi klası tavsiye edersin?

wow hakkında hiç bir şey bilmiyorum sırf heroyu açmak için aheste aheste tek başıma oynayacam.
  • Benim 70 lvl karakter var wow da ama şu an açık değil yeni hero neden ki?
    Hunter acabilirsin özellikle undeadlerin mapinde önüne gelen herkesi kes petinle beraber. Undead hunter iyi olur bence

• orachi kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım sorunuzu

• Blood elf mage seçtim ben ama daha başlamadım kasmaya. Başlangıç için hangi karakterler daha uygun olur sizce?

Edit: Hunter önerisini yeni gördüm :) Hunter mı Mage mi diye sorayım ben de o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 15 Mart 2016; 17:29:55 >
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Tam 40 saniye önce cevap vermişim şanssızlik göremediniz.
    Ben undead hunter ideal diye düşünüyorum. 15'e kadar kasin 15te dungeona girerek kasin. Dungeon finder var assagida, oyun içi tutorial yardimci olacaktir. Starterda dungeona giriliyorsa tabii
    Edit: bende önerimi yeni gördüğünüzü yeni gördüm
    Hunterın yanında peti oluyor o yüzden hizli kesiyor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 15 Mart 2016; 17:31:24 >
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Başlangıç görevleri hemen hemen hepside kolaydır ve aralarında çok bir fark yoktur ( git gel mesefasi exp anlamında )
    Tank yada healer olursanız 15-20 arasını çok kısa sürede tamamlarsınız. (15 sonrası dungeon)
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Yalniz undeadlerin baslama alani çok kalabalik oluyo moblar açısından o yüzden hunterla herseye dalsalar çok yararli olur. Ve mümkünse populasyonu az olan bi serverda açında sagda solda adam olmasa.
    Gametime'im olsa herkesi gruplara ayırıp yardimci olurdum rafla ama time yok

aynen hocam bende aheste aheste bu akşam wow takılmayı düşünüyorum,değişik bir oyun iyi de gelecek hem
  • Oyunda cross-realm diye bir sistem var. Kısa görev serisi içinde raf atmaya bile gerek yok. İlk defa oynayacak olan arkadaşlar bu sayede oyunu tanıyabilir.... iyi eğlenceler...
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Tabikide oynamak isteyenler zevk alarak kassınlar ama sadece paladini almak için indirecekler için raf iyi bi tercih

• hocam sen bilirsin,oyun playable oldu girmeye çalışıyorum wow açılmaya çalışıyor fakat açılmıyor görev yöneticisinden bakıyorum ( yanıt vermiyor ) diyor. Daha önce wow ile ilgili hiçbirşey yüklemedim bilgisayara,bu sorunun çözümü nedir acaba biliyor musun?
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    yok hocam hiç böyle bişiyle karşılaşmadım
  • Arkadaşlar tam 1.5 saatte 0'da 20 level oldum raf sistemiyle şuan aldım paladini :) sizde dediğim gibi yapabilirsiniz

• 31 GB download mu yapıyor ?
  • ben biraz acele ettim galiba playable dediği noktada oyuna girmeye çalıştım şuanda girip karakter yapabiliyorum biraz yavaş yüklense de fakat karakteri seçip enter world dedikten sonra yükleme ekranının yarısında donuyor tam artık oyuna girecekken,biraz daha yükleyip öyle deneyeceğim heralde yeteri kadar yüklenmedi o yüzden bu halde diye düşünüyorum. İlk başta ekran kartı sorunu sandım driver booster ile arattım yükledim o ara ses sürücüsü de yüklemiş ses gitti,sistemi geri almak zorunda falan kaldım.Bir skin alıcaz bedava diye bilgisayardan oluyodum ya,biraz daha yüklensin öyle deneyeceğim bakalım

edit : hatta şöyle bir saçmalık oldu,sizin dediğiniz undead hunter karakterini seçtim enter world dedim yükleme çubuğu hiç yüklenmedi sonra gitttim blood elf hunter yaptım onla girmeye çalıştım onda yarıya kadar yüklendi orda kaldı. Bir girse rahatlıcaktım giremedim ya oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 15 Mart 2016; 20:03:21 >

• İkinize de teşekkür ederim. Yalnız playable kısmı dolmasına rağmen hala oyunda bariz kasılmalar oluyor sanırım tam inmedi diye. Artık yarın bata çıka 20 level olmaya çalışacağız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.