Şimdi Ara

Yeni Oyunum Hit Balls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, unity ile ilk defa oyun geliştiriyorum , bu yüzden ilk oyun için basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir oyun yapmak istedim.

Denemek isteyenler için play store linki = https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Cem.HitBalls

• Helal olsun, güzele benziyor, yaş kaç meslek nedir-
  • wozniak kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, öğrenciyim 24 yaşındayım , oyunu tahmin edersiniz ki unityde yaptım, menü ve oyun içi görsellerin tamamını da gimp programın da hazırladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abasgun

Teşekkürler, öğrenciyim 24 yaşındayım , oyunu tahmin edersiniz ki unityde yaptım, menü ve oyun içi görsellerin tamamını da gimp programın da hazırladım.

Oyun farkli ve guzel olmus, grafikleri ve ozellikle Google play daki simgesini guzelce makyajlarsaniz cok daha dikkat cekecektir.

• Baxa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, dediğiniz gibi biraz daha zaman ayırarak görselleri daha güzelleştirebilirim ama açıkçası o zamanı bir sonra ki yapmak istediğim oyuna vermek istiyorum. Zaten çok büyük bir beklentim
    yok bu oyuna karşı ilk oyunum olduğu için nispeten kısa bir zamanda ve basit bir oyun yapmaya çalıştım. Play Store'da toplamda 100+ indirilsin yeter benim için En azından şuan ki düşüncem bu
    yinede belki fikrimi değiştirip uğraşabilirim görsellerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abasgun

Teşekkürler, dediğiniz gibi biraz daha zaman ayırarak görselleri daha güzelleştirebilirim ama açıkçası o zamanı bir sonra ki yapmak istediğim oyuna vermek istiyorum. Zaten çok büyük bir beklentim
    yok bu oyuna karşı ilk oyunum olduğu için nispeten kısa bir zamanda ve basit bir oyun yapmaya çalıştım. Play Store'da toplamda 100+ indirilsin yeter benim için En azından şuan ki düşüncem bu
    yinede belki fikrimi değiştirip uğraşabilirim görsellerle.

En azindan simgeyi degistirirseniz yeterli olur.

Cogu kisi simge ve resimlere bakip oyunu indiriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.