Şimdi Ara

YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
64.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba 2012 yılından beri megane 3 dizel edc kullanıyorum. Eşime mokka x dizel oto enjoy model aldık.
    Aklıma gelenleri kısaca yazayım sizin için;

Motor olarak bence yeterli, sonuçta bu fiyat ve sınıftaki araçların 0-100 hızlanması ortalama 10 sn civarında. Çok yüksek bi beklentiniz varsa veya 2.0 kullanıp buna geçecekseniz yetersiz gelebilir.
    Bagaj hacmi olarak C sınıf araçlardan küçük. Örneğin bizde bebekle tatile giderken muhtemelen meganı tercih ederiz.
    Konfor açısından benim megane üst donanım , mokka x orta donanımda olduğu için bana megane daha konforlu geliyor, mokka x alacaksanız exc. paket öneririm.

Eşim açısından 2008 model manuel 1.2 cliodan sonra mokka x oldukça iyi geldi, en büyük avantajı ise yüksek sürüş pozisyonu.
    Mokkanın arka koltukta da sabit bi çocuk koltuğu mevcut. Arkaya iki kişi biraz sıkışarak sığacak durumda.

Şahsen ben C sınıfı araçtan, compact crossover denen bu tip kasa bi araca geçmeyi düşünmem.
    Yardımcı olabildim mi bilemiyorum

• teşekkür ederim sayın executioner66 assında benim ihtiyacımı karsılayacak araçlar tiguan qasqai gla kadjar tarzı bir üst suvlar ama fiyat olarak bütçeyi biraz aşıyor ciddi anlamda civicten daha fazla konfor istiyorum artık mocca juke platformunda bir araç imiş bunu öğrendikten sonra üzülerek söylemeliyimki teste bile gitmemeye karar verdim çünkü hiçbir açıdan isteklerimi karşılamıyor
    bugün ssanyong XLV ile tanıştım aracı canlı görmedim internettede çok fazla bilgi yok fakat çok fazla ilgimi çekti 720 lt bagaj hacmi var görüntü hoş geniş bir araç haftasonu bayide detaylı inceleyeceğim eger qaskai nin sınıfındaysa ve konfor olarak beklentilerimi karşılarsa 2. elini düşünmeden girebilirim en az 5 yıl binerim cünkü malzeme kaliteside önemli tabi şimdiye kadar birçok aracı heycanla bekledim fakat hepsi bayide tanışınca hayal kırıkığına dönüştü bakalım XLV nasıl bir etki bırakacak

• evet mokka aracımızın bagajı ufak diyebilirim. bagaj yükseklik sayesinde en fazla 3 tane valiz alabiliyor. vaktiniz var ise ve bekleyebilirim derseniz temmuz ayı gibi mokka grandland x modeli gelecek. tahmini görseller ise YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU)

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    nacizane tavsiyem. ya tiguan olurdu yada qashqai olur. bence ssangyong alıp yarın satmakta zorlana bilirsiniz.
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    değerli tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim grandlanx modelini araştıracağım mayıs gibi düşünüyorum zaten şimdiden araştırmalara başladım
    tiguanda 1.6 dizel tm malesef yok bence qasqai bu sınıfın öncüsü durumunda evveliyatı ve satış rakamları göz önüne alındığında ama ben ısınamadım trafikte çok fazla olan bir araca binmekte istemiyorum açıkçası
    ssangyong da çok güzel bir fiyat avantajı var ama araçla ilgili çok fazla bilgi yok malesef yakından gidip göreceğim konfor olarak ve malzeme kalitesi olarak beni tamin ederse 2. eldeki kaybı düşünmeden alabilirim çünkü diğer tüm alanlarda ihtiyacımı karşılayacak bir araba ama tekrarlıyorum konfor yol sesi viraj stabilitesi süspansiyon vs benim için çok çok önemli civicten daha üst model bir araca binmek istiyorum, hanıma güvensem insigniaya direk giricem ama koltuğuna bile oturmaz biliyorum

• bagajın durumu bu diyebilirim.

YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU)
  • Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar .bende bugün1.6 enjoy otomatik alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger25ist

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar .bende bugün1.6 enjoy otomatik alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Hayırlı olsun,kazasız ve keyifli sürüşler dilerim....
    Aracın donanımı nedir acaba,otomatik mi,dizel mi,motor gücü,ayrıca kaça aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkantr19 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağolun. 1.6 dizel otomatik enjoy paket . 90 bine aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger25ist

Teşekkür ederim sağolun. 1.6 dizel otomatik enjoy paket . 90 bine aldım

Süper çok iyi fiyat vermişler.
    Beyaz renk aldığınızı söylemeyin bana lütfen ?

• volkantr19 kullanıcısına yanıt
    Neptün mavisi
  • Süper seçim....Benim en sevdiğim rengi almışsınız...

• tiger25ist T kullanıcısına yanıt
    hayırlı ugurlu olsun filo indirimiyle birlikte mi aldınız ? arac mokka x degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

hayırlı ugurlu olsun filo indirimiyle birlikte mi aldınız ? arac mokka x degil mi?

Mokka X ise süper fiyat bence....
    Duyunca ben çok şaşırdım bu fiyata...
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Evet mokka x filo indirimi ile aldım.teşekkür ederim sağolun
  • Bende bugün 101 bin exc.otomatik sunroof lu için kapora verdim.Kırmızı renk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrM's

Bende bugün 101 bin exc.otomatik sunroof lu için kapora verdim.Kırmızı renk.

Size de hayırlı olsun,kazasız ve keyifli sürüşler dilerim....
    Kırmızı da yakıyor ya,çok yakışır...
  • Yeni Mokka Excellence 1.6 CDTİ 136HP Active Select 101,750 perakende
    filo indirimi ile 99,500 tl

eger ki vergi levhasına kayıtlı ruhsat sayınız 4'ten fazla ise 98,250'ye kadar alınabilinir.
  • kaanustr kullanıcısına yanıt
    Bende uygulama hata veriyor. Google play h

SERVİS edinin diyor. Telefon xiaomi redmi note 3 pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantr19

quote:

Orijinalden alıntı: KrM's

Bende bugün 101 bin exc.otomatik sunroof lu için kapora verdim.Kırmızı renk.

Size de hayırlı olsun,kazasız ve keyifli sürüşler dilerim....
    Kırmızı da yakıyor ya,çok yakışır...

Tşk.'ler.Kaporamızı verdik aracımızı ayırttık.Kaporamızı aldık aracımızıda sattık.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.