Şimdi Ara

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.167
Cevap
37
Favori
201.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakım 15 bin km de bir. Ya da senesi dolduğunda. Ben sene dolması muhabbetine de itibar etmiyorum. Şişesinde duran bir yağ 5 sene dayanıyor da motorda duran yağ neden 2 sene dayanmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 15 bin km boyunca sorun yaşamadım. ama genede usta kafamı karıştırdı. bundan sonra 12500 km de bir giderim ortasını bulayım...

• Yağ değiştir yazisi son yağ değişiminden sonra bir yıl geçtiğinde de çıkıyor otomatikman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karma yakıt 7.1 alındığından bugüne. taş gibi araba... dsg arızası derdi yok... bence güzel sadece hızlanma 130 tork olduğundan isteksiz ama 120 130 km hızlara çıkınca sıkıntı yok. klima izmirde 3. kademede gürültülü. camları açınca gene rüzgar gürültüsü.... b sınıf araçlarda hepsi böyleymiş tüp taktırırım dersen i20 bak istemem dersen corsa iyi hayırlısı olsun

özel mesaj atamadığımdan buraya yazdım. umarım okursun ege...

• 2017 enjoy otomatik liste fiyatı 73.550 TL olmuş ya la. hey gidi günler hey 2015 ağustosta 49.000 e aldığım araca bak.....

• Daha doğrusu paramizin değerine bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Rekorumu egale ettim arkadaşlar
    2,4 ortalama..(Bolu - Sapanca arası)

• Herkese iyi gunler, yaklasik 3hafta once enjoy 1.4 otomatik alarak araniza katildim.. daha once corsa D 1.3dizel kullaniyodum.. corsaD’nin yol bilgisayarinda yakit tuketim miktarini gorebiliyoken yeniCorsaE’nin yol bilgisayarinda bu bilgiyi goremiyorum. Bunun bi guncellemesi var mi, bilgisi olan var mi (:

• usta para kazanmak için der
    edit: istanbul gibi yerde yaşıyorsanız faydalı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuzet -- 12 Ekim 2017; 17:5:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmurata

Rekorumu egale ettim arkadaşlar
    2,4 ortalama..(Bolu - Sapanca arası)

Merhaba. Bu ekrana nasil ulasabiliyoruz? Ben de kurcaladim ama boyle tablo gibi bi ekrana ulasamadim. 2017 at enjoy.

• Bu ekran dizel modellerde vardır.
  • Dizel Otomatik Corsa ( 2016 ) vites geçişleri nasıldır ve şanzımanında dsg gibi problemler var mı.
  • Radyo cekme problemi yasayan var mi? Birkac yorum okumustum bununla ilgili daha once. Kopek baligi anten alip bu sorun cozulur mu acaba? Daha guzel de durur

• quote:

Orijinalden alıntı: giz1

Bu ekran dizel modellerde vardır.

Colour edition pakette geliyor benzinlilerde de

• Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar.Ben de 2015 model 1.4 twinport essentia ile aranıza katıldım.Araba 2015 ağustos çıkışlı , 2016 ağusosta bakımı yapılmış şu an 11000 kilometrede.Bakım aralığı senelik mi 10binde bir mi onu öğrenmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Bakımlar 1 yıl ya da 15.000 km dolunca yaptırılır. Km dolmasa da 1 yıl olduğu için yaptırmanız gerek. Hayırlı olsun aracınız ama benzinden çok şikayet edeceksiniz ilerde :)

• Niye öyle dediniz şimdi ya Ne kadar ki yakıt tüketimi.7 litre falan diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerr89 -- 4 Kasım 2017; 13:14:55 >
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi kullanımda 10 lt leri görüyorum ortalama. Sakin kullanım ancak yokuşlu yollar (trabzon). Uzun yolda da birçok kez denedim ortalama 5.5 altına düşemedim 90-100 arası hızla. Genelde lpg taktırıyor kullananlar ben uzun süre bu arabayla devam etmeyeceğimi düşündüğüm için taktırmadım.

• Arkadaşlar merhaba ben de aranıza 2016 model corsa 1.4 enjoy ov alarak katıldım. Araçla ilgili ilk izlenimlerim olumlu fakat lpgli puntodan bu araca geçtiğim için lpg'ye geçişim yakındır diye düşünüyorum. :) Bu motorda da bazı opel ve başka markalarda görülen erken subap eritme durumu var mı acaba? Uzun sürelerdir sorunsuz kullanan kimse var mı? Tecrübe etmiş arkadaşlara birkaç ufak sorum daha var.
    Yetkili servis garanti uzatan var mı acaba? Var ise fiyat olarak ne kadar talep ediyorlar.
    Bir de otomatik şanzıman ile ilgili yüksek masraflı bir problem yaşayan var mı?
    Geriye doğru epey bir sayfa gittim fakat net bilgi bulamadım, muhakkak daha önce sorulmuştur, tekrar için özür dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.