Şimdi Ara

YENİ OPEL CORSA 2015 - ANA KONU (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.168
Cevap
37
Favori
201.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar araci uzun yolda N de kullanmayi denediniz mi? Ben ilk defa denedim yaklasik 500 km yolu araci hizlandirip sonra yokis asagi yada duz yolda bosa alip salarak geldim mannuel araclardaki gibi yakita olumlu etkisi oldu gibi geldi daha az yakarak geldim.

Bir de 1yil bakimi icin servise gidecegim fiyatlar ne durumda bilmiyorum randevu aldim servis icin.ilk bakim servis fiyatlar ne durumda acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dirty_harry D kullanıcısına yanıt
    Otomatik şanzımanlı araçlarda bu işlem önerilmez hocam. Bence bir daha yapmayın. bu size şanzımanda maddi bir masraf da çıkarabilir Allah korusun şanzımanda kilitlenme gibi bir durumda olabilir. Dur kalk trafik ya da kırmızı ışık dışında vitesi N konumuna almam. Bazen dalıp kırmızı Işığa yaklaşırken N konumuna alıyordum birkaç defa yaptım onu da yapmıyorum artık. Benim size naçizane önerim budur.

• Haklisin hocam dikkat etmek lazim

• arkadaşlar iyi günler, birkaç sayfa evvel bir ekran ve gösterge güncellemesinden bahsedilmiştir. color edition donanım olup da güncelleme yaptıran var mı? color edition için güncelleme var mı?
  • 1yil bakim servis ucreti icim nekadar odediniz acaba antalya 750 diyor

Aydın 715 İzmir 730 vermişti mayıs ayında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirty_harry

1yil bakim servis ucreti icim nekadar odediniz acaba antalya 750 diyor

1.4 icin mi, 1.3 icin mi?

1.3 icin 800 - 850 fiyat cikarttilar bana.

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    1.4 benzinli

Sizin 1.3 dizel sanirim

Aynen.

• 22.06.2017 tarihi itibariyle aracıma atiker gold sistem LPG kiti taktırmış bulunmaktayım. Hayırlısı ne ise o olsun artık.
    1.4 At 90hp aracım var. İstanbulda oturuyorum. 8.5 Litrenin altına hiç düşmedim şehir içi kullanımda. Araçlarımız uzun yolda inanılmaz az yakıyor. Corsa E Tr facebook grubunda bir arkadaş 1.4 At araçla Kurtköyden Orduya 800km tek depo ile gittiğini yazmıştı, depodada hala yol bilgisayarına göre 220 km lik benzin vardı. resimlerini falan paylaştı.
    Şehir içine gelince araç çoşuyor affetmiyor tüktimde. Bende taktırdım hayırlısı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayhanpulurbey -- 17 Temmuz 2017; 10:17:20 >
  • kayhanpulurbey kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam umarım sorunsuz kullanırsınız.

• kayhanpulurbey kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ne kadar taktırdınız hocam? Lpg tüketim değerlerini paylaşır mısınız? Bende aracı eğer satmazsam taktırmayı düşünüyorum.

• Istanbulda dolu yagisindan etkilenen tavaninda kaputunda ezikler olusan arkadaslar onarim icin nasil bir yol izleyeceksiniz ya da ben nasil bir yol izlemeliyim ? Tavsiyeleriniz nelerdir ?

• Geçmiş olsun hocam. Şimdi sanayi tamir için bekleyen araçlarla doludur.

• İyi günler diliyorum herkese. Benim aracımda 2015 color edition dün aracıma bindiğimde kör nokta algılayıcı kapalı diye bir uyarı çıktı ekranda, tekrar aktif ediceğim yeri bulamadım trafikte ise yarıyor çünkü. Onun dışında renkli ekranda bluetooth bağlantısı ile arama telefon görüsmesi ve radyo aux-flash dan müzik bilgilerini yansıtmak dışında baska bilgi yok sanırım farklı ne kullanabilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim tesekkürler.

• İkinci bakım zamanı geldi (ikinci yıl doldu-26000km) ve Opel Neskar 900 TL fiyat verdi. Garanti dolalı 10 gün oldu ve sanayi yolları gözüktü.

İkinci bakımda yağ, filtreler vs ek olarak fren hidrolik değişimi ve bujilerin değişimi varmış. Bu bakımı yaptıran arkadaşlardan yardım istiyorum. Bu ek değişimleri de yaptırdınız mı? Ekstra başka bir şey yaptırdınız mı?

• cheetahonline kullanıcısına yanıt
    aralıkta dolacak 2 yıl ve şu an 27k oldu aracım. aralıkta serviste bakım yaptırırım ama 900 lira ciddi yüksek rakam bakım için :S
  • cheetahonline kullanıcısına yanıt
    bende 900 tl ye yaptırdım buji değişimi ve klima bakımı vardı yanlış hatırlamıyorsam.Fahiş bir rakam, eğer garantiden değişecek parçalar olmasaydı bakımı serviste yaptırmazdım.
  • garantide ilk bakımı 10.000 km de yaptırmıştım. garanti bitince 25.000 bakımını sanayi de bugün yaptırdım. yağ, yağ filtresi hava ve polen filtresi 290 TL.... ama usta 10.000 km de bir gel diyor. bakım aralığı 15 değil miydi. birde 30.000 km olunca fren balatası ister dedi. 1.4 otomatik benzin....

• Bu hafta bende yaptırmaya gideceğim. Özel serviste yaptırcam. Reis opel çok pahalı. Garantisi de bitti zaten. 18 bin de araba yağ değiştir yazısı çıktı. Benim bildiğim 10 K da bir bakım gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.