Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 model olsun,belki ucuzlar,belki kronik hatası vardır,belki 1-2 ek özellik koyarlar düşüncesinde olanlar vardı burda ve ilk seriyi alanlara bir güzel kobay damgasını yapıştırdılar.Sağolsun Opel bizi kobay olarak görmeyip torpil geçmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet kaput altında keçe ve motor bölümünün orada alimünyum görünümlü izalasoyon var, arka takımlarda watts bağlantı var..
  • satışı devam etmekte olan j kasa astra sedanda da watts ve kaput kecesi kaldirildi mi ?

edt: 2016 modelleri soruyorum (2015 modellerde var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rıdvan.ank -- 29 Şubat 2016; 22:07:53 >
  • Dikkatli okuyun
    İlk alanların kobay olduğunu kim söyledi?Aracı sonra alanların kobay gibi hissettiğini yazdım.
    Vatandaş watts var zannederek araç alıyor ve bingo watts yok ama sitesinde güncelleme de yok.

Kabul edin artık Opel müşterisini kobay görmekte bu böyle biline.
    İlk seri alarak kendini şanslı hisseden azınlık kendini şartlandırsın;ben önce aldım malın hasını kaptım tarzı.
  • Eee ben ilk alanlardanım neden kobay gibi hissetmedim kendimi.Bizim adımıza hisslerimize nasıl tercüman oldunuz onuda bir anlatsaydınız.
    Dün kobay olan azınlıktık bugünde şanslı azınlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goren de opelin araclari keceyle sattıktan sonra bir gece operasyonuyla söküp fabrikaya geri götürdüğünü falan sanacak. Opelin müşteriye nasıl kobay gibi davrandığını hala anlamış değilim yahu sanki söylediklerinden başka birşey satıyorlar.

Watts'ı Kaldırmasaydı iyiydi ama kaldırmış sana zorla opel aldıran da yok binersin gezer bakarsın beğenmessen almassın. Yok ben wattsız araç kullanmam derseniz de ikinci el 0 ayarında 2015 model bir astra alıp gezersiniz. bu kadar takılmanın kime ne yararı var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebati06 -- 1 Mart 2016; 1:13:33 >

• http://www.caroftheyear.org/winner/Opel/Vauhall/Astra/2016_105/coty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 1 Mart 2016; 8:28:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dizelde rakibi megane 4 onda da arka süspansiyon bağımlı. Benzinde rakibi golf arka süspansiyon bağımsız fakat manueli 125 hp ve turbo boşluğu var. Yani bastığın her devirde araba gazı yemiyor. Astra böyle değil. Gerçekten çok başarılı bir motor yapmışlar ve tsi kadar az yakıyor. Önceki sayfalarda golf sahibi bir arkadaş paylaştığım yakıt verileri için bu yorumu yapmıştı. Golfün dsgli 150 beygir olanı ise, çift şarjlı yani sorunları olan bir motor.

Watt's bağlantılı olsa çok çok iyiydi ancak bu haliyle de rakiplerini terletecek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 1 Mart 2016; 8:05:07 >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    3-5 Bin daha zam gelir o zaman yakında :))
  • sebati06 kullanıcısına yanıt
    opel bize Watts hediye etti ilk üretimi alanların bi farkı olmalı:) ilkler herzaman başkadır :)opelde bu kuralı uyguluyor :)yani watts olmasada yine alırdım pek fark edeceğini düşünmüyorum ama böyle bir özeliğide sunması hoşuma gitti teşşekkürler opel.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loyalty -- 1 Mart 2016; 8:54:22 >
  • Watts kaldırdıysan özellik bölümünden de kaldıracaksın ya da " bazı modellerde vardır "tarzı uyaracaksın,resmi internet sitesinde hala eski özellik mevcut, güncellemek çok zor olmasa gerek.
    Satış temsilcileri eksik bilgiler vererek müşteriyi yanıltıyor.Geçen biri yazmış ,Odakta şu durumda bile süspansiyon hakkında eksik bilgi vererek alıcıyı yanlış yönlendiren temsilciler var.
    Bu gibi kaos ortamında müşteri hangi kriterlere güvenerek araç hakkında sağlıklı karar verebilir ki.
    Garaja inip kafayı alta sokarak gerçekle yüzleşmekten başka bir çözüm üretmiyor Opel, lakin bayi bile ne dediğinin farkında değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 1 Mart 2016; 9:00:53 >
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    valla doğrumu bilmiyorum ama serviseteki yetkili demişti navi 900 takılınca dinamik için gerigörüş kamerasıda geliyor sitesinde yok dedim güncelememişler eklemeyi unutmuşlar abi dedi yani ben böyle bir şey yaşadım yazılımda biraz ağır opel:)
  • Loyalty L kullanıcısına yanıt
    Eklemeyi unutmuşlar abi
    Ne güzel bir cevap, merdiven altı tüccar jargonu.
    Nasıl unutluyorsa adamın işi Opelin sitesini güncellemek ama bazı önemli bilgiler atlanmış oluyor.

Ayrıca bu watts bu kadar önemsiz ise neden hala bazı modellerde inatla kullanılıyor ?Yoksa stokları eritip dizelden de kaldıracak mı bu özelliği?
    Kafa nereye Opel oraya.
  • coupant kullanıcısına yanıt
    140 veya 150 hp tsilar çift şarjlı değildir. Tek turbo ike güç üretmektedir. Performanslı kullanımda İstanbul Şehir içi tüketimim 8,3lt/100km. (yol bilgisayarı değil pompa verisi, yol bilgisayarı arabanın çalıştığı rakıma göre bile farklı değer verebilir. Ben istanbul şartları ve yazlık lastik için kalibre ettim kışlıkta 0,2 lt az gösterir) 125lik manuel kullanmadım turbo boşluğu konusundaki yorumunuza bir şey diyemem

Act motora vurabileceğiniz yegane nokta silindir deaktivasyon teknolojisidir. İlginçtir broşürler şehir dışında etkili derken benim şehir dışı sürüşümde pek devreye girmez. Daha çok İstanbul içi çevre yolu kullanımları ve akan trafik olan ana arterlerde devreye giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 1 Mart 2016; 10:34:14 >
  • Ben 150 ve üstü çift şarjlı diye biliyorum.
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Mesajları alıntılamakla başlasanız daha hızlı öğrenirsiniz:)

Çift şarjlı motorlar 2012 yılından itibaren kademeli olarak terkediliyor (audinin rs serileri dışında) golf7ye hiç çift şarjlı 1.4 tsi motor konmadı. Rocco makyaj sonrası 160 lık motoru tüketip 150 lik yeni motora geçti tek turbolu
    Polo keza öyle beetle da 160 lık yerine 150lik yeni motorla donatıldı
    Passat b8 yine tek turboluları kullanıyor

Bu işten tek zararlı çıkan polo gti oldu 180 hp için motor hacmi 1.8 litre olan audi kaynaklı motora geçti. Artık ithal edilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Mesajları alıntılamakla başlasanız daha hızlı öğrenirsiniz:)

Çift şarjlı motorlar 2012 yılından itibaren kademeli olarak terkediliyor (audinin rs serileri dışında) golf7ye hiç çift şarjlı 1.4 tsi motor konmadı. Rocco makyaj sonrası 160 lık motoru tüketip 150 lik yeni motora geçti tek turbolu
    Polo keza öyle beetle da 160 lık yerine 150lik yeni motorla donatıldı
    Passat b8 yine tek turboluları kullanıyor

Bu işten tek zararlı çıkan polo gti oldu 180 hp için motor hacmi 1.8 litre olan audi kaynaklı motora geçti. Artık ithal edilmiyor

Geç olsun güç olmasın.

Bundan sonra yanlış bilgi vermeyelim bu konuda o zaman.

Sürüş için konuşacak olursak; Astranın üstün yönü turbo boşluğu olmaması ve 150 hp'yi manuel vitesle de sunması, Golf'ün üstün yönü ise arka bağımsız süspansiyon diyelim o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Loyalty

valla doğrumu bilmiyorum ama serviseteki yetkili demişti navi 900 takılınca dinamik için gerigörüş kamerasıda geliyor sitesinde yok dedim güncelememişler eklemeyi unutmuşlar abi dedi yani ben böyle bir şey yaşadım yazılımda biraz ağır opel:)

Bu mesajınızı daha önce gördüğümden buradaki ST ye sorduğumda öyle bir şey olmadığını söylemişti, sanırım olsa, bunu özellikle dile getirirlerdi.
  • de-ka D kullanıcısına yanıt
    St zaten bilmiyordu teknik bölümden birini bağlattı telefonla oradaki yetkili söyledi.bakalım herşey satana kadar mı ilerki aylarda görecez:)
  • Opel bu watts bağlantısını dynamic ve excellence paketlerinde standart olarak sunmaliydi. Herkes 160'lık dizel ve 200'lük benzinli modeli alamayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.