Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şurada dikkat ediyorum da ara ara devir arttıranlar var, ortaya bir mesaj atıp şenlik izlemeye çok meraklı.
    Watts da ne yeaaa diyenler varmış kimmiş onlar yeaa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Zamaninda Watts kötülenirdi, Watts da ne yeeaa derlerdi. Simdi degere binmis.

Sanki millet elektronik stabilite sistemlerini kapatıpta pistte zaman koşturacak.Olmasa ne olur zaten yeri geldiğinde esp müdahale ediyor.
    Ben krom egzos ucu olmadığı için kırgınım Opel'e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mantıkla esp de olmasın, rom da olmasın. Öyle ya ralli mi yapıyoruz?

Watts bağlantı demek elektronik stabilite sistemlerini kapatıp da pistte zaman koşturmak mı demek? Bu nasıl sığ bir mantıktır?
  • Unchangeable kullanıcısına yanıt
    Resimdeki cihaz orjinal cihaz değil. Sonradan takılan cihazlardan. Fakat bu durumun, Türkiye ye gelen araçlarda bu şekilde olarak açıklanması doğru değil. Bunu bayi size şu şekilde söylemeliydi: orjinal cd650 donanımlı aracımız yok isterseniz onun muadili bir cihaz monte edebiliriz. Yani bu durum maalesef bizim insanımızla alakalı.
  • Bir ilan açayımda Watt'slı aracım prim yapsın...
  • Astrayı kimseye eleştirtmeyelim. Allah korusun değer kaybeder belki. Watt’s ne ki ralli mi yapıyoruz. Adam olana 310 litre bagaj yeter de artar bile. Canım hoparlör de kaliteli olmayıversin. Arabada bunlar birinci derecede bakılacak şeyler değildir. İnsanlar sürüşü bırakmış bunlarla uğraşıyor.

Kalkmış ilana laf atıyorsun. Ne adamlar var forumda. Sırf bu kafaya sahip olanlarla aynı arabaya binmemek için bile satılır astra.

• Az önce bir ilanda Watt's ile ilgili bir detay okudum.Aynen şöyle yazıyor.
    "Aracım Opel'in özel bir teknolojisi olan ve yol tutuşa direkt katkısı bulunan Watt's bağlantılı arka süspansiyona sahiptir. Şimdiye kadar yarış ve rally araçlarında kullanılan bu teknoloji, kabin içindeki yol gürültüsünü azaltmak için Opel mühendisleri tarafından daha da geliştirildi."

Normal bir kullanıcı neden yarış arabalarında kullanılan bir sisteme ihtiyaç duyarki.
  • Opelin sitesinde ne yazıyorsa onu yazdım. Git onu opele sor normal kullanıcılar için neden bu sistemi kullanıyorsun diye. Senin mantığına göre gereksiz yere j kasada 2015 k kasalarda boşu boşuna kullanıldı bu sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 1 Mart 2016; 21:29:06 >
  • Tamam işte sorun bakalım Opel'e neden kaldırmış bunları.Bak senin mantığınla cevap verdim.
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Seneye Stepne kaldırılsa ''ne güzel oldu bagaj ferahladı'' diyecekleri şimdiden tahayyül edebiliyorum.
    Zihnini serbest bırakmak böyle bir şey olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Seneye Stepne kaldırılsa ''ne güzel oldu bagaj ferahladı'' diyecekleri şimdiden tahayyül edebiliyorum.
    Zihnini serbest bırakmak böyle bir şey olsa gerek.

Siz çok geç kalmışsınız onu yapmışlar bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso2000

Tamam işte sorun bakalım Opel'e neden kaldırmış bunları.Bak senin mantığınla cevap verdim.

Opel her halükarda dengesiz. Ya hiç kullanma bu teknolojiyi ya da kullanıyorsan koymamazlık yapma. Bir öyle bir böyle davranma. Bunu bile eleştirmek suç size göre.

Ben 2016 astraların 2015deki astraların sürüş keyfine sahip olduğuna inanmıyorum. Çok ciddi bir eksiklik bu. Ve eleştirilmesi hatta kıyasıya eleştirilmesi gereken bir durum var ortada.

Bu kadar yumuşak süspansiyonla bu yol tutuş ağırlık merkezinin yere yakınlaştırılmasının yanı sıra watts bağlantısının başarısıdır. 2016larda ya yol tutuştan taviz verdiler ya da süspansiyon daha da sertleştirildi.

Ben şimdi arabayı öveceğim biri buraları okuyup arabayı alacak. Biraz da bilgisiz bir kullanıcı ise Watt’sı falan değiştiğini de bilmeyecek. Sonra benim araç burda anlatıldığı gibi değil diyecek.

Yani bu dürüstlük mü şimdi. Ticaret ahlakına da ters bu durum. İlk üretilenlere koy reklam yap,gerisinde çal Watt’sı öyle sat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 1 Mart 2016; 21:50:26 >

• Arkadaşlar ya eleştiriye niye bu kadar tahammülsüz oldunuz anlamıyorum. Mevcut astra k kullanıcılarının eleştirilerine bile tahammül edemiyorsunuz.
    Elbette opeli ve politikalarını eleştireceğim, bende bir opel kullanıcısıyım.
    Astra k alma niyetinde olan bir insanım, Araç tasarım, donanım olarak gerçekten çok iyi hatta neptün mavi bayıldığım bir renk. Eksikleride var, lakin opelin her yaptığı şeyi savunacak kadarda kör değilim. Önce sağlam zam yaptı eyvallah dedik, kalktı watts bağlantısını kaldırdı, keçeden çaldı, sonra kalkıp opel ve politikalarına kusursuz dememizi mi bekliyorsunuz.
    Yabancı vauxhall forumlarında da benzer eleştiriler var opele. Ama kalkmış birisi zorla mı alıyorsun alma kardeşim diyor, bir diğeri kobay sıfatıyla övünüp yeni araç alanlara yüksek kürsüden bakıyor vs vs. Kusura bakmayın çok çürük savunmalar bunlar. Elbette sıfır astra aldığımda eksiklerine gözüm takılacak. Niye daha fazla paraya daha az donanım alayım.

Opel kullanıcılarının %80'i belkide watts vs hiçbir şeyi yeni araçlarda hissetmeyecek belki, bırakında %20'lik kısımda eleştirebilsin..

• Bence forumda akil tutulmasi var. Zira bu kadar kisir tartismalarin olmasinin baska izahi olabilecegine inanmak istemiyorum.

• huso2000 H kullanıcısına yanıt
    Tamir seti varsa yedek lastik fuzuli bir şey demek ki bagaj ferahlasın hem, yedek lastiği kaldırsınlar malum Opel maliyeti düşünmeli her zaman.
    Lastik balon yaptığında tamir setini de disklere takar en yakın servise götürürüz.
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Citroenler 3 teker üzerinde gidebiliyormuş,tam sizlik.
  • huso2000 H kullanıcısına yanıt
    Yok cambazlık sizin işiniz size gider :)
  • Bir grup da var ki whatsapp grubunda konuşur herşeyi. Arabanın sorunları, takılan xenonlar, veya yapılan diğer ekstralar, yakıt tüketimi.

Leon, golf forumundaki canlılık burada yok. Çünkü bizim whatsappımız var.

• GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Fransızlara alerjim var.

• coupant kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hakaret ettiginiz icin gruptan atilmistiniz yanlis hatirlamiyorsam.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.