Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.244
Cevap
305
Favori
2.346.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakın yukarıda ne deniyor: beğenmeyen almasın
    Kolayını bulmuş bazıları
    Eleştirme , al ya da vazgeç
  • "Opel, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Opel, ürün özelliklerini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır."

Opel'in web sitesinde en alta böyle bir not düşülmüş.Eleştirmeye devam....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Opel bu watts bağlantısını dynamic ve excellence paketlerinde standart olarak sunmaliydi. Herkes 160'lık dizel ve 200'lük benzinli modeli alamayabilir.

200hp ve 160hp versiyonları zaten ülkemizde satılmıyor şuanda,istesekte alamıyouz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyle seyleri seviyor opel. misal bende j kasa sport arac aldim 2015te ,navi650 paketiyle beraber ama aracin ustune taki)an navigasyon gercek navi650 degil. cd400 plus ustune dolapdere marka navigasyon takili ,gercek navi650de ses cikisi daha iyi ve tuslarda fark var kimse de arastirmiyor tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeable

boyle seyleri seviyor opel. misal bende j kasa sport arac aldim 2015te ,navi650 paketiyle beraber ama aracin ustune taki)an navigasyon gercek navi650 degil. cd400 plus ustune dolapdere marka navigasyon takili ,gercek navi650de ses cikisi daha iyi ve tuslarda fark var kimse de arastirmiyor tabi

Sizin aracınızda olan sonradan takılan navigasyonlardan olabilir. Bayiler montajını yapıyor o cihazların. Eğer cihaz öyleyse ve bayi size orjinal olarak söylemişse ayıbetmiş.
  • Gm türkiye ile konuştum.farlardaki buğulanma işini çözmediler, normal olduğunu iddaa ediyorlar.Türkiye ile ilgili merciler bitti.almanyaya konu ile ilgili mail atmak istiyorum.adres nedir ve içerik yazısı nasıl olmalı varmı bir fikriniz.

• Her firma ürünü değiştirme hakkını elinde tutar
    Lakin sen bir özelliği üst paketlerde sebepsiz yere iptal ediyorsan diğer tüm paketlerden de desteğini çekeceksin.Kafana göre 3 ay bir özellik ekleyip akabinde ben bunu iptal ediyorum ama bazı paketlerde durmak yok yola devam ediyorum diyerek işin içinden çıkamazsın.

Fanatik derecesinde marka seviciliğe devam
    Grimiz hiç olmayacak zaten ya siyah ya beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 1 Mart 2016; 15:08:41 >
  • Watts olup olmadığını çok rahat anlarsınız. Arabanın arka tarafına eğilip bakınca hemen belli oluyor. Ortaya çapraz kol gidiyorsa watts. Düz demir varsa watts yok. 2012 model 1.6 sedan edition olan arkadaşımda watts var. 2012 sonu 2013 başında alan arkadaş da yok.

• Kafama takılan bir husus da şu: Bu yılın otomobili ödülü watt's olmayanlara da verildi mi? Yoksa 2015'de satılan watts's olanlarla mı sınırlı?
  • Fanatik görmek isteyen Honda konularında takılsın.
    Yarası olan gocunur bizde wattsda var kaput keçeside.Darısı başınıza...

• Wattsı keçesi olanlar keyfini çıkartsın, burada eksiklikleri eleştirenlere karşı marka temsilcisi sıfatıyla defans mod'da olmasın yeter.

Romen Diyojen dediği gibi: gölge etme başka ihsan istemez
  • yasarkaradana Y kullanıcısına yanıt
    şekil bu turkiyedeki tum araclarda boyle gordugum kadariyla. panelde cd400plus yaziyor normalde navi650 olmali yapacak bisey yok artik watts muhabbetine de sasirmadim turkiyeye zaten 3. dunya ulkesi muamelesi yapiyorlar turkiye pazarini pek sallamiyorlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchangeable -- 1 Mart 2016; 16:13:33 >
  • huso2000 H kullanıcısına yanıt
    Allah olmayanada versin nasip etsin:)
  • Unchangeable kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. Astra konusu olduğu için en basit elma elma örneği vermek gerekirse;
    Almanya'da satılan Baz 1.6 Sedan Edition 19,780 € Türkiye de vergiler eklenmiş hali, 56 küsüre satılıyor.
    Almanya'da satılan Baz 1.0 Yeni Astra 17,260 € ve AYNI vergiler eklenmiş hali 68,000 TL olarak satılıyor. Kimsenin yapacak bir şeyi yok maalesef.
    Sadece araçlarda değil ülkemize yapılan muammele. Örn; dünya para ödeyip bir cep tel alıyorsunuz ama aldığınız cihazın işlemcisi avrupa da yada abd de satılan model ile aynı değil, kutu içeriği farklı veya düşük hız modeme sahip vs..
  • Watt's ve kaput keçesinin kaldırılması ülkemize özgü bir durum değil.Avrupa'da satılan araçlarda da yok.

• EPIC FAIL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyLordTR -- 1 Mart 2016; 18:04:12 >
  • Depoyu fullerken hem ortalama hızı hem de yakıt tüketimini sıfırlamıştım. Son 273 km'ye ait veriler aşağıda.

Astra K 1.4 150 hp alacaklara duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 1 Mart 2016; 19:09:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Depoyu fullerken hem ortalama hızı hem de yakıt tüketimini sıfırlamıştım. Son 273 km'ye ait veriler aşağıda.

Astra K 1.4 150 hp alacaklara duyrulur.

Bir depoyla isik yanana kadar kac km gidiyorsunuz?

Bundan onceki araciniz ve motoru neydi? Onunla ayni kullanimda kac lt yakaliyordunuz?

• Zamaninda Watts kötülenirdi, Watts da ne yeeaa derlerdi. Simdi degere binmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Bir depoyla isik yanana kadar kac km gidiyorsunuz?

Bundan onceki araciniz ve motoru neydi? Onunla ayni kullanimda kac lt yakaliyordunuz?

Hocam ışık yanana kadar gitmedim hiç deponun dibiyle gitmek araca zarar verir diye.

Bir sonraki fullemem yol gösterici olmayacak çünkü mandal attıktan sonra depoyu iyice doldurtmadım. Atıyorum 6 litre daha alabilecekken 3 litrede kaldı.

Şimdiki fullemede sonuna kadar zorlayacağım. Ondan sonrakinde de aynı şekilde. Bakalım pompa verisi ne çıkacak bu şekilde. Astra K'ların depolarında sorun olduğu için mandaldan sonra da benzin koyduruyorum.

Eski aracım mk3 kasa dizel leon da 6,5 litre yakıyordu. Ama onda dpf tıkanacak diye boyuna yüksek devirlerde kullanıyordum. Bundaki gibi 2000 deviri görür görmez üst vitese atamıyordum. Şu an araba rodajda diye 1500-2000 devir arasında geziyorum.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.