Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19231924192519261927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Infestor

gerci benim hic sikayetim yok ve akliminin ucundan bile fiskiyeleri degistirmek gelmedi ama parca temin edebilirseniz mumkunmus  

Ve eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürülür  

• sarppy kullanıcısına yanıt

Takipteyiz  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kış lastiği ne kullanıyorsunuz

• Infestor kullanıcısına yanıt

bence başarılı :D orjinalinden hoşlanmıyorum

• Bugün Kaput altı ses ve ısı yalıtımı için kaput altındaki gözenekleri Center Acoustic Simself Oto Ses Yalıtım Bantı ile kapatıp üstüne Kaput altı izolatörü takım. Garanti olsun hem yalıtım bandı hem izolatör. 4 yıl sonra bunuda yapmış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 26 Aralık 2020; 17:57:25 >
  • Komple yalıtılmış astra :) Ukrayna menşei :)

Шумоизоляция Opel Astra K (fetus.kiev.ua)

• SkyLordTR kullanıcısına yanıt
    Bu arabayı ben kesinlikle satın almam satmaya kalksa. Heryerini sökmüş. Fabrikanın birleştirdiği gibi birleştiremeyeceği kesin. Bokunu çıkarmış. En son resimde kaputtaki gözenekleri benim gibi kapatmış ve bırakmış. Ben izolatörde taktım. Sesi kısmadım boğdum resmen, tabii ısıyıda yok ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 27 Aralık 2020; 8:19:46 >
  • Değerli arkadaşlar aracım opel astra k 2016 model Android naviin marka box ile ilgileniyorum bu markayı alıp aracında kullanan forum üyesi arkadaşlarımız var mı? Birde bilen birisi varsa 2016 model astra k da carplay versiyonu kaç bunu şunun için soruyorum bu bahsettiğim Android box carplay 3 versiyonu ile çalışıyor vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkür ederim

• guida kullanıcısına yanıt
    2,5 saatlik trafikten sonra otoparka girdim parkettim aracı. Kaput buz gibi. Sanki motor hiç çalışmamış gibi. Önceden ateş gibi oluyor, el değmiyordu. Hem bant hem keçe işe yaradı. Biraz tuzluya mal oldu ama deydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 28 Aralık 2020; 18:56:2 >

• İyice çorba yaptılar mtv olayını...

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

Nefret ediyorum bu arabanın aydınlatmasından. Keşke eski tip merceksiz far koysalarmış. Ne koysan verim alamıyorsun

Bana da tak etti artık, bi-led montajı yaptırıyorum.

• tEmh@ kullanıcısına yanıt
    Konu detayı isteriz : )
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt

Kendinden ledli bi-led mercek hocam. Far açılıp mevcut merceğin yerine takılacak.

• Arkadaslar ön tamponun alt tarafini bordoya kaplatmayi dusunuyorum . Sizce yapmalimiyim yoksa vazmigeceyim.

• pargoss P kullanıcısına yanıt
    Bence iyi durmamış. Kırmızının, bordonun uyumu siyah ile olur diye düşünüyorum. Mavi araca Kırmızı yada bordo olmaz kanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 30 Aralık 2020; 9:50:5 >
  • pargoss P kullanıcısına yanıt

zevk meselesi ancak bence hoş görünmemiş

• Herkese merhaba. 90000 km aracım için arka fren disk ve balata değişimi önerdiler, çizilmiş vs. 3000 küsür orijinal parça çift taraf için, ama 1 aydan önce gelmez dediler. Yan sanayi varmış 1500, onu söylediler ama güvenliğiyle ilgili %100 bir şey söylemediler. Ne yapmamı önerirsiniz? Farkları nelerdir?

• seçilebilirkişi kullanıcısına yanıt

Temmuz ayında yetkili bir serviste işçilik dahil disk+ balata 1600 tl gibi bir rakama orjinal GM marka ile değişimi yaptırmıştım. Başka yetkili firmalardan teklif almanızı öneririm. Bence orjinal olmasına özen gösterin. Disklerin aşınma durumunu tırnağınız ile hissedebiliyorsunuz bakmanızı tavsiye ederim. Bana hem ön hem arka değişimi önermişlerdi ama arka taraftaki diskim öndekinden çok daha iyi durumda olduğu için değişim istemedim.

• vampier V kullanıcısına yanıt

Ön tarafı galiba o fiyata değiştiler, arkası için ayrı bir fiyat oldu galiba. Hiç anlamam bu işlerden, çizik var dediler bilmiyorum. Yan sanayiyi opelin kendisi önerdi, güvenilmez mi diyorsunuz? Ne gibi sıkıntılar olabilir? Bulunduğum yerde tek servis var maalesef.

• 
Sayfa: önceki 19231924192519261927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.