Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.268
Cevap
306
Favori
2.352.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18381839184018411842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Makyajlı kasa inceleme
    https://www.youtube.com/watch?v=CVbzXg26Hj8
    1 haftadır arıyordum çıkmamıştı. Yeni çıkmış. paylaşım için teşekkürler. Acaba teknik detaylar belli oldu mu_?

Edit, Almanya sitesine hızlanma ve yakıt değerleri konmuş. Yakıt tüketim değerleri özellikle manuelde çok iyi. Fakat performanslar düşük gibi biraz. 4 silindir motor kalmamış satışta.

Yeni 3 silindir 1.5 cdti 0-100 değeri 10.4sn yakıt tüketimi 3.6-3.8lt. 9 ileri otomatik veriyonunu ise 10.8sn 0-100 ve 4.6-4.7lt yakıt tüketimi var.

Keşke direk eat8 koysalardı. Yakıt konusunda bu kadar müsrif olmazdı en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 3 Eylül 2019; 22:54:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

1 haftadır arıyordum çıkmamıştı. Yeni çıkmış. paylaşım için teşekkürler. Acaba teknik detaylar belli oldu mu_?

Edit, Almanya sitesine hızlanma ve yakıt değerleri konmuş. Yakıt tüketim değerleri özellikle manuelde çok iyi. Fakat performanslar düşük gibi biraz. 4 silindir motor kalmamış satışta.

Yeni 3 silindir 1.5 cdti 0-100 değeri 10.4sn yakıt tüketimi 3.6-3.8lt. 9 ileri otomatik veriyonunu ise 10.8sn 0-100 ve 4.6-4.7lt yakıt tüketimi var.

Keşke direk eat8 koysalardı. Yakıt konusunda bu kadar müsrif olmazdı en azından.

Alıntıları Göster
    Benim bulabildiğim şu şekilde

Opel Astra Specifications:
    ▪ Length/width/height/wheelbase – 4,370/1,809/1,485/2,662 mm

▪ Engine – 1.2-litre, 3-cylinder in-line, turbo petrol
    ▪ Max output – 110 hp (81 kW) at 4,500 rpm
    ▪ Max torque – 195 Nm at 2,000-3,500 rpm
    ▪ Transmission – 6-speed manual, FWD
    ▪ Fuel consumption – 5.2-5.5 l/100km combined

▪ Max output – 130 hp (96 kW) at 5,500 rpm
    ▪ Max torque – 225 Nm at 2,000-3,500 rpm

▪ Max output – 145 hp (107 kW) at 5,500 rpm
    ▪ Max torque – 225 Nm at 2,000-3,500 rpm

▪ Engine – 1.4-litre, 4-cylinder in-line, turbo petrol
    ▪ Max output – 145 hp (107 kW) at 5,500 rpm
    ▪ Max torque – 236 Nm at 1,500-3,500 rpm
    ▪ Transmission – Continulously variable, FWD
    ▪ Fuel consumption – 5.7-5.9 l/100km combined

▪ Engine – 1.5-litre, 4-cylinder in-line, turbo diesel
    ▪ Max output – 105 hp (77 kW) at 3,250 rpm
    ▪ Max torque – 260 Nm at 1,500-2,500 rpm
    ▪ Fuel consumption – 4.4-4.7 l/100km combined

▪ Engine – 1.5-litre, 4-cylinder in-line, turbo diesel
    ▪ Max output – 122 hp (90 kW) at 3,500 rpm
    ▪ Max torque manual – 300 Nm at 1,750-2,500 rpm
    ▪ Max torque auto – 285 Nm at 1,500-2,750 rpm
    ▪ Transmission – 6-speed manual / 9-speed automatic; FWD
    ▪ Fuel consumption (auto) – 4.4-4.7 (4.9-5.3) l/100km combined

• Almanyanın sitesinde bulabildim bende performans değerlerini. Teknik değerlere bakıldığında yakıt konusunda çok başarılı olmuş araç. Performans ve özellikle otomatik vitesin değerleri 1 tık iyi olabilirdi. Araç bir gelsinde kendim test edeyim bari.

Bu arada hayırlı olsun kaput keçesi dönüyor ,

Edit: Astra J makyajlı kasa ile çıkarılan gövde fitili Makyajlı K kasa ile geri dönmüş. Ses izolasyonu ciddi anlamda iyileşecektir.

Kol dayamada gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 3 Eylül 2019; 23:39:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Almanyanın sitesinde bulabildim bende performans değerlerini. Teknik değerlere bakıldığında yakıt konusunda çok başarılı olmuş araç. Performans ve özellikle otomatik vitesin değerleri 1 tık iyi olabilirdi. Araç bir gelsinde kendim test edeyim bari.

Bu arada hayırlı olsun kaput keçesi dönüyor ,

Edit: Astra J makyajlı kasa ile çıkarılan gövde fitili Makyajlı K kasa ile geri dönmüş. Ses izolasyonu ciddi anlamda iyileşecektir.

Kol dayamada gelmiş.
    CVT şanzıman yerine dediğin gibi keşke EAT koysalardı. Bakalım Türkiye'ye hangi donanımlar gelecek.
  • Bu arada dizel motorların bilgilerinde hata var sanırım. 1.5 dizel motor 3 silindirli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu tablodan en güçlü 2 manuel 2 otomatik versiyon getirirler.

1,0 turbo almaya gittim zorla 1.4t vermişlerdi :)) tezgahta çeşit sevmiyorlardı önceden alırsan bu var hesabı yapıyorlardı.
  • Arkadaşlar merhaba dizel astra k araç sahibiyim. Yeni bir sorun başıma gelmeye başladı şöyle frene basınca tam sol alt taraftan böyle vuruntu ve ses gelmekte ama her fren yaptığımda gelmiyor ne olabilir sorun acaba yardımcı olacak olan varsa çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni arayuzu guncellemesi gelecek mi bize acaba ?

• Zied217 kullanıcısına yanıt
    Gelmese bile bir şekilde yüklenir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zied217

yeni arayuzu guncellemesi gelecek mi bize acaba ?

Sanmam. Makyajlı kasa astra'da olur sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zied217

yeni arayuzu guncellemesi gelecek mi bize acaba ?

Herşey mümkün. Biz Türklerin yapamayacağı bir şey yok. Yeterki kafaya koy.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ogretmenden-kazasiz-boyasiz-garantisi-devam-ediyor-acil-728805996/detay

Arac benim arkadaşlar evi buldum acil satmam gerekiyor düşünen olursa diye yazdım

Sizce fiyatım nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 7 Eylül 2019; 18:1:26 >
  • magnificent6134 M kullanıcısına yanıt
    Disk yamulmuştur

• skywalker224 S kullanıcısına yanıt
    Servis diyorki şanzıman yağı ömür boyudur hiç bir zaman değişmez. Teyit için opeli aradım onlarda aynısını söylediler.

• Merhaba, 2017 model astra k 1.6 otomatik dizel aracım var. Göstergeden ve alt kısımdan gelen iki ses var aracımda. servisteki işten anlamaz ustalar bir türlü çözemedi.Bu araçlarda bu sorunları mutlaka yaşamışsınızdır. Engin tecrübelerinizden yararlanarak soruyorum bu iki sorunumu nasıl çözüme kavuşturacağım, arabaya binmek istemiyorum o hale geldim.
  • batu_han2010 B kullanıcısına yanıt
    hocam servisi bilmem ama sahip olduğum tüm tam otomatik şanzıman yağlarını belirli periyotlarda değiştirdim. içerisinden çıkan sıvı hiçbir zaman koyulduğu kondisyonda çıkmadı. koyulduğu anda vişne suyuna çok benzer bir durumda, boşaltıldığı zamanda kahverengi tonunda neskafe renginde çıkıyordu.

şanzımanın çalışma sıcaklığı 80/120 dereceler hatta performanslı kullanımlarda daha da üste çıkar. sürekli ısınıp soğuyan hayati bir sıvının ömür boyu diyerek değiştirilmemesi bana pek mantıklı gelmiyor. aynı servis fren hidroliğini 2.bakımda mutlaka değiştiriyor. açıklaması da yüksek sıcaklıkta sıvı özelliğini kaybediyor vs diyorlar.

ömür boyundan kasıt şanzıman arıza çıkarana kadarki zaman dilimiyse bişey diyemiyorum :)) eğer araç bende kalırsa 4.senenin sonunda değiştirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ogretmenden-kazasiz-boyasiz-garantisi-devam-ediyor-acil-728805996/detay

Arac benim arkadaşlar evi buldum acil satmam gerekiyor düşünen olursa diye yazdım

Sizce fiyatım nasıl?
    Hocam çok ucuza koymuşsun ne yaptın. En az bi 6 - 7 bin daha ekle bence o fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: tommy1663

Bu mesaj silindi.
    Sizinkide mi excelance?
  • tommy1663 T kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa şu 0.99 luk konut kredisi olayının bitmesini bekleyin. Sırf bu yüzden herkes arabasını satıyor. Fiyatlar ister istemez biraz düştü.

• 
Sayfa: önceki 18381839184018411842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.