Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kafamda canlandırdım da güzel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

Fiat 500'de kullanılıyor aslında 875 cc 2 silindir 105 hp, ama ona da 87 bin lira para istiyor insafsızlar

Alanın aklına

O fiyata satan fiatın da gülerimmmmmm
  • Ohooo millet arabadan sıkılmışta tamponu değiştirmeye jantı boyamaya başlamış ben hala paspas alamadım :D

Memnun olduğunuz ve kullandığınız paspasın linkini atarmısınız arkadaşlar birkaç gündür bakıp duruyorum hepsi aynı gibi ama bazılarında uyumsuz diyen yorumlar olmuş. ilk linki açıp alıcam artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    kimi orasından burasından ses geliyor diye memnuniyetsizliğini belirtiyor, biz de memnuniyetimizle birlikte üstüne daha ne ekleyebiliriz diye kafa patlatıyoruz işte hocam

ben aşağıdaki linkten aldım geçtiğim Ekim ortasında. özellikle sol ayak dayama yeriyle pedal altındaki kısımların bütünleşik oluşu tam olarak havuz yaratıyor, bu sebeple çok memnun kaldım ben. görselinde birbirinden ayrık görünüyor ama bana gelen ürün birbirine yapışıktı

http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/llocker-opel-astra-k-2015-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-P109333644

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    araya hep birşeyler giriyor bende alamadım daha.. alırken paspas hediye ettiler ama oda unıversal standart bir ürün
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Ben de orijinal kışlık paspaslardan alırım diyordum ama ben alana kadar kış bitecek.
  • quote:

kimi orasından burasından ses geliyor diye memnuniyetsizliğini belirtiyor, biz de memnuniyetimizle birlikte üstüne daha ne ekleyebiliriz diye kafa patlatıyoruz işte hocam

ben aşağıdaki linkten aldım geçtiğim Ekim ortasında. özellikle sol ayak dayama yeriyle pedal altındaki kısımların bütünleşik oluşu tam olarak havuz yaratıyor, bu sebeple çok memnun kaldım ben. görselinde birbirinden ayrık görünüyor ama bana gelen ürün birbirine yapışıktı

http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/llocker-opel-astra-k-2015-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-P109333644

Siz sansliymissiniz. Ayni urunden bende aldim ama o kisimlar ayrikti. Birde malzeme ince oldugu icin ayak dayamaya denk gelen parca habire paspasin ustune dusuyor.

• oznl O kullanıcısına yanıt
    Orjinal kauçuk paspas hem normal fiyatlı hem de çok şık. Havaların durumuna bakılırsa da bu sene baya uzun kullanılabilir.
  • WOLFBOSS W kullanıcısına yanıt
    Ankara'da nerede bulabilirim hocam ve fiyatı nedir?
  • Daha önce hiç esp arızası yaşıyan oldu mu? Bugün başıma garip bi olay geldi. Seyir halindeyken birden esp arızası, direksiyon yardımcısı, park asistanı devre dışı gibi uyarılar çıktı. Servise götürdüm, sol arka tekerin orda bi kablo kopmuş ondan dediler. Tamir edip aracı teslim ettiler 2 tane kupa verip ama benim aklıma takıldı, lastiğin arkasındaki kablo nasıl kopar? Darbe almış taş falan gelmiştir dedi usta, sizce bu mümkün mü?

Yetkili servislerde mevcut(Ben Beyaz Opel'den aldım). Ben tanıdık vasıtası ile özel bir fiyata aldım ama 200tl altında bir fiyatı var(max 170-180 sanırım dışarıdan gelenlere)
  • 1,6 cdti otomatik araç ile;
    istanbul içi(avrupa-anadolu geçişi, işe gidiş eve dönüş yoğunluğu olarak) kullananlar, genellikle bir depo ile maksimum kaç km. yol yapıyorsunuz?
    http://www.onlineyedekparca.com/Opel-Astra-K-Paspas-Seti-On-ve-Arka-GM,PR-8263.html

orjinal arıyorsanız internette mevcut hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmkrcn

quote:

Siz sansliymissiniz. Ayni urunden bende aldim ama o kisimlar ayrikti. Birde malzeme ince oldugu icin ayak dayamaya denk gelen parca habire paspasin ustune dusuyor.

2-3 tane çeşidi var sanırım hocam, bendeki gibi bütünleşik olan da var sizdeki gibi ayrık olan da. ben gözü karartıp paylaştığım linktekinden geçtim siparişi, şansıma bütünleşik çıktı

• Mathja kullanıcısına yanıt
    Darbe olsa hatırlarsınız herhalde, kedi köpek de bir ihtimal kurcalamış olabilir. Taştan da kopacaksa hiç yapmasınlar zaten, aracın altına seken bir taş hangi süratle vurabilir ki(siz büyük bir taşın üzerinden geçmedikçe). Yüksek kaldırımlara çıkıp inme de bu konuda tehlikeli. Altınıza duba almış olabilir misiniz?
    Düşündükçe de bir çok neden çıkıyor.
  • Bu dediklerinizin hiç birini yaşamadığım için garip geldi bana, hiç bişey yokken düz yolda giderken birden bütün arızaları verdi direksiyon taş gibi oldu sertleşti.@eisenberg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathja -- 26 Ocak 2017; 16:31:30 >
  • Mathja kullanıcısına yanıt
    O zaman en başından(üretim) bir gevşeklik vardı, en son yaptığınız yol ile son noktaya ulaştı ve bir temassızlık oluştu. Ustalar da bahsi geçen kabloyu ve/veya soketini değiştirdiler, sonra da yerine oturttular. Başka bir şey akla gelmiyor.
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Bende aca kısa devre falan mı yaptı diye düşündüm, bide adamlar 15 dkda bitirdi işini 3 saat fabrikadan haber bekliyoruz diye beklettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mathja

Bende aca kısa devre falan mı yaptı diye düşündüm, bide adamlar 15 dkda bitirdi işini 3 saat fabrikadan haber bekliyoruz diye beklettiler.

İlk akla gelen kısa devre, sigorta, soket filan oluyor, başa gelince.

Demek danıştılar, fabrikada şuradan deyince, müdahale ettiler, demek merkezce bilinen bir sorun ki, direkt işaret ettiler yerini. İlgili kişiye ulaşma ve onun dönüş yapması uzun sürmüştür.

Aslında bu da üretim kaynaklı bir soruna işaret ediyor, daha önce dediğim gibi; gevşek olan bir parça, sallana sallana en sonunda ayrıldı. Suç üretimde demek yerine sizde demişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 26 Ocak 2017; 17:17:16 >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi üretim kaynaklı heralde, yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.