Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
41.246
Cevap
305
Favori
2.346.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12491250125112521253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eisenberg

quote:

Orijinalden alıntı: Dobby632

Iyi niyetle yazmadigini biliyorum hocam o imzanin ustundeki tsi zaten acikliyor :) fakat tartisma cikarip uzatmak yerine kotunun icinde iyi ariyorum

O da "iyiden, kötü çıkarıyor" işte

Bizler "malına kötü dedirtmeyen" insanlardan olmadığımız için; burada şeffaf bir şekilde tüm sorunlarımızı paylaşıyoruz, bunlar da birilerine malzeme oluyor

Daha önce bir yazımda bu durumu dile getirmiştim; "bunu imzasına dahi yazanlar" diye, bu da yetmiyor; hala mekana da uğruyorlar, katillerin kurbanlarını öldürdükleri yere tekrar gelmeleri gibi "Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi, Golf senin yerini tutar mı?"

Hocam yok, sende bi şair taraf var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunkerops

quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

quote:

Orijinalden alıntı: Dobby632

Iyi niyetle yazmadigini biliyorum hocam o imzanin ustundeki tsi zaten acikliyor :) fakat tartisma cikarip uzatmak yerine kotunun icinde iyi ariyorum

O da "iyiden, kötü çıkarıyor" işte

Bizler "malına kötü dedirtmeyen" insanlardan olmadığımız için; burada şeffaf bir şekilde tüm sorunlarımızı paylaşıyoruz, bunlar da birilerine malzeme oluyor

Daha önce bir yazımda bu durumu dile getirmiştim; "bunu imzasına dahi yazanlar" diye, bu da yetmiyor; hala mekana da uğruyorlar, katillerin kurbanlarını öldürdükleri yere tekrar gelmeleri gibi "Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi, Golf senin yerini tutar mı?"

Hocam yok, sende bi şair taraf var.

Hepsinde "kaynak" var hocam; alıntı yani, duygusuzun tekiyim ben oysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: iongun

Golf 2017 fiyatlarda uçmuş başlangıç 1.2 Manuel midline 78000tl

Daha dur,saçı fönlü golf'ü getirmediler.O da geldin bi de ozaman gör fiyatları.

• quote:

Opel astra k team diye bir grup var orda birisi paylaşmış bayide verilen liste diye

Fiyat sütunu koyuluk ve font olarak sonradan ilave edilmiş gibi görünüyor.Sivri zekalı birisinin şakası olmasın.(Keşke)
  • mgnfx M kullanıcısına yanıt
    Diğer markaların 2016 - 2017 fiyatlarına bakınca; normal duruyor hocam.

Keşke piyasa böyle olmasa idi ama; Astra'nın da başı kel değil diğerlerinin yanında, hatta sırma saçlı
  • O kadar bekle 200 hp gelsin manuel gelmesin sadece opc line alabilme mecbur kılınsın ve 100 bin olsun.

Asla otomatik almam diye düşünüyordum şimdi otomatik kullanabilir miyim diye düşünüyorum. Ne kadar saçma sadece otomatik alma zorunluluğu getiriyorlar yazık çok yazık özellikle manuel istesek getirtirler mi acaba sadece şanzıman farklı olacak

Opel Türkiye sayfası güncellense de baksak opc line paketi ne değiştiriyor yine turbo modu iç mekan siyah arka camlar siyah ve koltuklar spor mu acaba ?

Yok artık hayal oldu gerçekten araba almak 60 bin fiyatı ötv KDV derken 110 oluyor neden üretelim ki her şey süper maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: mgnfx

quote:

Opel astra k team diye bir grup var orda birisi paylaşmış bayide verilen liste diye

Fiyat sütunu koyuluk ve font olarak sonradan ilave edilmiş gibi görünüyor.Sivri zekalı birisinin şakası olmasın.(Keşke)

Listede birsey dikkatimi cekti. OPC Line donaniminda ne GPP ne de Led Matrix ler yok. Ikiside ayri ayri opsiyonlarda var. Sanirim fiyat iyice ucmasin diye ikisinide opsiyon yapmislar ki isteyen istedigini rahat alsin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmkrcn

quote:

Orijinalden alıntı: mgnfx

quote:

Listede birsey dikkatimi cekti. OPC Line donaniminda ne GPP ne de Led Matrix ler yok. Ikiside ayri ayri opsiyonlarda var. Sanirim fiyat iyice ucmasin diye ikisinide opsiyon yapmislar ki isteyen istedigini rahat alsin diye.

Çok nazik ve incedir Opel
  • ben opc line'a bakıp bakıp iç geçirmeyi bıraktım. aracımı alalı 8 ay olmuş, daha 7.400 km'de, sırf opc line için bu durumdaki aracı değiştirmeye girişmek şu devirde çok akılsızca bir iş olur. yıl sonuna doğru düğün işleri de olacak zaten nasipse.

sağ sol egsozlarım var, Şubat'ta nasipse tüm camlarımı da Llumar ile filmleyip yazlık lastiğe geçerken jantlarımı da siyaha boyattım mı tamamdır bu iş.

belki düğünden sonra takı durumuna göre servisten yedek parça olarak getirtirim opc line tamponları, o zaman herşeyiyle aracım opc line olmuş olur zaten
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    eskiden kabadan daire diye bir kavram vardı. müteahhit tuğlayı örer sana bırakırdı. A'dan Z'ye sen ince işlerini yapar otururdun. bu ötv-döviz-fiyat durumu ile araçlarda öyle olacak galiba :))

enjoy plus? karartılmış cam koymadık, bizce normal cam daha güzel duruyo
    opc line- gpp led? ne gerek var şekil tamponların var
    1,4 100 hp? adet yerini bulsun diye koyduk bi motor işte
    dynamic jant? git lan burdan gibi konuşmalar :)
  • schumici kullanıcısına yanıt
    maşallah aracın çok güzel duruyor hiç gerek yok bence. Allah tamamına erdirsin mutluluklar dilerim ama yenge burma bilezik ve opc line arasında seçim yapınca kazanan çoktan belli oldu
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, şansımı her türlü deniycem mutlaka
  • schumici kullanıcısına yanıt
    Allah tamamına erdirsin İnşallah.

Opc Line ön tampon çirkin, sis de yok, sanki yuvası var da, koyulmamış gibi(alt donanım misali), mevcut fazlası ile yeterli
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Enjoydan standart ekran müzik sistemide kalkmış sis farları keza iyice kısmislar özellikleri size motor yeter diyorlar binin gidin işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iongun -- 26 Ocak 2017; 9:10:20 >
  • iongun İ kullanıcısına yanıt
    Onu Opel demiyor da baskalari diyor sanki, ya da Opel'i oyle demek zorunda birakiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

eskiden kabadan daire diye bir kavram vardı. müteahhit tuğlayı örer sana bırakırdı. A'dan Z'ye sen ince işlerini yapar otururdun. bu ötv-döviz-fiyat durumu ile araçlarda öyle olacak galiba :))

enjoy plus? karartılmış cam koymadık, bizce normal cam daha güzel duruyo
    opc line- gpp led? ne gerek var şekil tamponların var
    1,4 100 hp? adet yerini bulsun diye koyduk bi motor işte
    dynamic jant? git lan burdan gibi konuşmalar :)

Çok düşünceli, hatta bizim yerimize, o düşünüyor

• iongun İ kullanıcısına yanıt
    Insignialar da arka camlar manuel vs. gelecekmiş Mecbur, fiyatlar uçtu, donanımlar düşecek artık, alınabilsin diye....Türkiye'ye özgü uygulamalar.

1.4 atmosferiği avrupada kimse almaz, burada 1.0 deyince insanlar o gider mi ya diyor, Opel de toplum kültürüne uygun araç gönderiyor Haklı, bize de müstahak.
    2016 sonuna kadar aracını alabilenler oldukça şanslı duruma düştü mevcuttan kırpmalar çoğalacak artık bir sonraki üretimde payımıza neler düşer inşallah hep birlikte görürüz. opc line da dediğin gibi hocam ön tamponun albenisi yok. arka eh idare eder, ismi üstünde opc gsi geleneksel spor çizgiler opel tutkunlarının beklediği ürünler fakat bakıyoruz yine cezbedici orjinal bir difüzör yok. hatta ortada egzosda yok
    amin inşallah

spor tamponlarda genelde sis farı koymuyorlar. misal Amg paket tamponlarında da yok A, CLA ve C serilerinde. sisli hava dışında sis farını kullanmadığım için çok da aramam ama tabi şu an tamamen hayalden konuşuyorum, Allah bilir kaç para isterler yedek parça fiyatı olarak tamponlara ve marşpiyellere
    harbiden müstehak bize. artık istediğimiz doluluktaki aracı satın almak çok daha zorlaştı. çok acayip fakirleştik, ama çoğu kişi hala farkında değil
  • 
Sayfa: önceki 12491250125112521253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.