Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resimlerini görünce daha bir teselli oldu bana

Ben bir de sislere led koydurtmuştum, onlarla beraber kısalar performanslı oluyor karanlık yollarda, sisler kısalardan daha iyi hatta bu da züğürt tesellisi ama, fiyat ve tipine bakınca da her türlü şanslıyız aklımda kalmaz
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    egsoz işi Nevzat ustanın işi, her türlü egsoz uygulaması orjinalmiş gibi itinayla yapılır

yalnız Opel de az çakal değil, 16-16,5-17 her my üretiminde ufak ufak kırptılar, şimdi de tam bahaneleri oldu iyicene kırptılar. sonunda sadece 4 teker 1 direksiyon verecekler diye korkmuyor değilim
  • schumici kullanıcısına yanıt
    corsa C kasada silverline ve cosmo donanımda olan yan 2 marşpiyel orjinal gm olanı takımı 500 gibi rakamdı 5-6 ay önce. astra k'da fiyat konusunda cömert olacaklarını sanmıyorum. ayrıca millet burada dynamic jant normal renk bulamıyor, adamlar siyaha boyamış :))
    Dediğiniz gibi; OPC, GTI... tarzı spor modellerde sis farı koyulmuyor, ama ona göre şekilli oluyor tampon, Astra'da koyulmamış gibi durmuş. O kısım farklı şekilde ve kalın krom ile süslense imiş mesela.....tır tık plastik koymuş

Evet, 1.4 atmosferik - 1.0 turbo farkını bilmeyenler özellikle, fakirleştiğimizi anlamayanlar zaten, bu çerçeve çok daha büyük de Sosyolojiye girecek mevzu

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş ama be
    Aykutoz kullanıcısına yanıt
    MY17,5'lerin ağırlığı 1.000 kg'yi geçmez artık, donanım garibeliğinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Güzelmiş ama be

Zevkler renkler hocam, nasıl oldu da beğendiniz diyemem

Güzel olsa da; Haziran'da aldığım aracım ile onun arasında 30 bin fark var zaten19'u fiyat artışı, 11'i motor farkı. Teselli büyük

Bana da siyah jant, kışlık jantmış gibi(kapaksız jant) veya balata tozundan o renk olmuş hissi veriyor. Geçmiş yılların birikimi

Zevkler renkler yine
    ben jant boyama konusunda herşeyiyle anlaştım, hatta benden önce yapılmış örnek dynamic jantı da var bir abimizde, ondan görüp bayılmıştım bende. boya kodu falan herşey hazır, fiyatta da anlaştık, yazlık lastik değişimini bekliyorum sadece

araç bi girmeye başlasın bakalım stoklara, bayiye gidip bi fiyat sordurayım, bakalım kaç lira çekecekler
    yakıt tüketimine artısı olur diye avuturuz kendimizi artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

yakıt tüketimine artısı olur diye avuturuz kendimizi artık

Ağzımdan aldın hocam, onu yazacakken unutmuştum; az yakar, iyi kaçar, hem de 150 bg, 200 bg gibi olur ataklıkta

Sizin araç beyaz, siyah jant iyi durur, belki siyahta da iyi durur, ara renklerde o kadar iyi durmaz diye düşünüyorum.
    ben önce photoshopta denettirdim arkadaşa, sonuçlar hoşuma gidince, canlısını da görünce direk kafaya koydum jant boyama işini

OPC Line'a da geçiş başlamış olur devamında da en fazlası da arka tampon olur, ön gerçekten kötü, karışmam tabi de, fikir işte
    arka tampona girişeceğim bile hala meçhul hocam, şu dönemlerde parayı çok da saçmaya gerek yok, standart hali de gayet başarılı tamponların ha ilerde ek bir kaynak olur, tampon fiyatı da kafama yatan cinsten olur, o zaman belki diyeyim
    Oldu da, ön tamponu da aldınız; boyasız plastik kısım piano black şekilde boyanır, jantlarla da uyum sağlar

Photoshopta bunu da denetebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

arka tampona girişeceğim bile hala meçhul hocam, şu dönemlerde parayı çok da saçmaya gerek yok, standart hali de gayet başarılı tamponların ha ilerde ek bir kaynak olur, tampon fiyatı da kafama yatan cinsten olur, o zaman belki diyeyim

Tabi ki saçmaya gerek yok Hasılata göre hareket edilir, sonrası yani, zaman var daha, belki 200 bg alınır direkt Allah, iyi düşünen herkese bereket versin İnşallah.

Gerçi zengin olunsa bile, şu dönem, mevcut araç iyi ise; yeni araç almak tam bir israf.....

hakkımıza hayırlı diyelim hocam.

gönül 200'ü ister tabi ama şu anki fiyatlandırmalara göre değil 200'ü elimdeki aracı bile almam çok zor ihtimal olurdu eminim. 8 ay önce 75 bin verdim, şimdiki dolanan fiyatlara bakıyorum %30 zam var en az. e benim gelirim o oranda artmadı ki, çoğumuz için durum böyle zaten.

ne diyeyim ki bilemiyorum...
    Türkiye için yakında 0.8 motor üretecekler az yaksın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şükür diyelim halimize

Vakitlice uygun fiyattan alınmış güzel aracınız altınızda, bir sırasını bekleyen düğün var sadece, araç da sırada olsa idi

Balayı yolunu bekleyen K hazırda Belki düğün arabası bile; kırmızı kudelalı ve güllerle bezenmiş
  • ardaturco A kullanıcısına yanıt
    Fiat 500'de kullanılıyor aslında 875 cc 2 silindir 105 hp, ama ona da 87 bin lira para istiyor insafsızlar
  • 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.