Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bebeto911

quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Pazarlıksız son fiyat dedi hocam.

bende meraktan sordum gedizleri aradım son 94300 dedi ayrıca ocakta yüzde 5 ile 10 arası zam gelcek dedi alırsanız karlı çıkarsınız diye not geçti. sanırım kur farkı. yani şuanda 3.45 de öyle kalsa bile yüzde 5 artı kesin diyor. birde ayrıca ocağa kur 3.85 beklentisi var . hayırlısı artık

94300 tl hangi model için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carser

Dizel enjoy plus

Iyi fiyat almissiniz hocam. Simdi soyle bir hesap yaptim da benim ortalama yakit 6-6.5 lt dizel 4.5 litre olsa. 100 kmde 2 litre fazla yakiyorum.

100km basina yaklasik 13.5 tl fazla veriyorum size gore.
    74500-66000=8500
    8500/13.5x100=62962 km sonra kara gecmeye basliyor.

60.000 olmadan satmam lazim

Param yoktu dizel alamadimda kendimi avutuyorum hocam yanlis anlamayin

• quote:

Orijinalden alıntı: balerya

quote:

Orijinalden alıntı: bebeto911

quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Pazarlıksız son fiyat dedi hocam.

bende meraktan sordum gedizleri aradım son 94300 dedi ayrıca ocakta yüzde 5 ile 10 arası zam gelcek dedi alırsanız karlı çıkarsınız diye not geçti. sanırım kur farkı. yani şuanda 3.45 de öyle kalsa bile yüzde 5 artı kesin diyor. birde ayrıca ocağa kur 3.85 beklentisi var . hayırlısı artık

94300 tl hangi model için?

1.6 dizel otm. dynamic boş paket
  • tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Aslında audi s3 1.0 alacaktım benzin. Ama otomatik sevmediğimden ve hep dizel kullanıp benzin olayına ısınamadığımdann almadım. Fiyat güzeldi yoksa 84 diyorlardı ve şimdi 95 isteyenler var. 1 ay içinde oldu hepsi.

Bu arada ben de tuzladayım

• oznl O kullanıcısına yanıt
    Tesekur ederim.
    Biraz ugrasalm bakalim yapabilecekmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carser

Aslında audi s3 1.0 alacaktım benzin. Ama otomatik sevmediğimden ve hep dizel kullanıp benzin olayına ısınamadığımdann almadım. Fiyat güzeldi yoksa 84 diyorlardı ve şimdi 95 isteyenler var. 1 ay içinde oldu hepsi.

Bu arada ben de tuzladayım

A3 un 1.0 motoru olduğunu bilmiyordum.
    Bu arada forumda tuzladan birkac kisi var. Tuzladan yogun bir ilgi var astraya hatta biraz once onumden mavi renk RE plakali bir astea gecti acaba bizim forumdamidir diye dusundum hemen

• Opal opel ankara dynamic dizel otomatik için 96.500 fiyat verdi bugün, ilginenlerin bilgisine sunulur.
    10 kasımda 91.500 fiyat vermişlerdi aynı araca.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnr85

Opal opel ankara dynamic dizel otomatik için 96.500 fiyat verdi bugün, ilginenlerin bilgisine sunulur.
    10 kasımda 91.500 fiyat vermişlerdi aynı araca.

Paketsiz çıplak fiyat mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MGÜ kullanıcısına yanıt
    21 Ekim'de aldım 88500₺

• Paketsiz fiyat hocam. Pazarlığa oturulsa düşürürlermi bilmiyorum ama son fiyat dediler. Ankara bayileri biraz yüksek veriyorlar fiyatı heralde. 10 kasımda pazarlıkla 91 demişlerdi. Bende uşak arden den sunrooflu dynamic aldım 90 a 11 kasmda.

• Hayırlı Olsun..

Bir kaç arkadaşım bu fiyatlardan sonra juke ve seat leon yöneldiler.. Bu araçlar ilerleyen dönemlerde satışlarını arttırabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor39

Hayırlı Olsun..

Bir kaç arkadaşım bu fiyatlardan sonra juke ve seat leon yöneldiler.. Bu araçlar ilerleyen dönemlerde satışlarını arttırabilir.

Hocam opel ne kadar fiyat çekerse çeksin, juke'a asla yönelmem. Juke suv tarzı araçların yüzkarası en dandik malzemelerin birleşimi resmen. Seatın yeni kasayla satışlarını arttıracağı kesin ama juke bu kasa ve bu malzemeyle asla satışlarını arttıramaz.
  • Juke geçen hafta kampanya yaptı dizel skypack paketini 69850 verdi..Tercih meselesi saygı duyarım.

Özetle C sınıf dizel;piyasası olan orta üst donanıma sahip araçlar 90000 bandına oturdu..
    Bu saatten sonra kampanya olmadan 0 araç'a yaklaşılmaz

• Bugün aracımı multimedya sisteminde sensör devreye girdiği zaman grafik çıkmadığı için opal ankaraya götürdüm. Güncellemenin geldiğini ve Sorunu çözebileceğini düşünerek. Sorunumla ilgilendiler sağolsnlar ama sizin yazılım güncel bu sorunu nasıl çözeriz şuan bilemiyoruz hafta içi fabrikaya sorup size geri dönüş yapalım dediler. İnşallah çözebilirler. Dönüş yaptıktan sonra bilgi veririm yine. Aynı durumda olup çözebilen var mı bilmiyorum. Çözen varsa paylaşırsa sevinirim
    Aracımı 11 kasımda aldım. K kasa dizel otomatik güncellnmiş(kapı kollarındaki tuşları krom kaplı olanlardan) olanlardan.

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum ama 2017 leon makyajlanacak ve yeni 1.5 tsi motorla gelecek bunlarda illa fiyata yansiyacak, yenj fiyatlandirma politikasi sonucu satislari artadabilir/azaladabilir.

• Bedava makarnanın zararları adamın biri diyorki "lüks arac alan bedelini öder" ... lan en cok satilan 1.4 1.6 bandina verdiler ayarı neyin lüksü beyinsiz..bu kadar cahil ne ara türedi bilmiyorumki

Bu fiyatlardan arac satamazlar bu iş döner. Artmasin zaten satip ne binecegiz

• 1.4-1.6 c sinifi aracta neyin luksuymus? Luks dedinmi en asagi d sinifi girtlak dolu kaput altinda da en az 250 hp olmali!
    Ama ben biseyin geri donecegini sanmiyorum 2013 sonunda da malum zamanda dolar/euro yukseldi otv de 1.6 hacme kadar %40 tan %45 e cikti o zamanda marka ve modele bagli fiyatlar 5-10 bin artmisti bir anda hatta hic unutmam niyetlenmistim 1.4 tsi com. Golfe 53 binden 61bine cikmisti kalakalmistim hicbirsey de geri donmemisti mecburiyetten en az etkilenenlerden biri olan son kalan astra h lardan almistim

• Trabzonspor39 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, dizinkide hayırlı olsun.

• Astra K benzinli excellence otomatiğe 93.0000 verilir mi diyenlere duyrulur. Aşağıdaki fiyatlara metalik renk farkı dahil değildir.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 27 Kasım 2016; 1:10:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

Bedava makarnanın zararları adamın biri diyorki "lüks arac alan bedelini öder" ... lan en cok satilan 1.4 1.6 bandina verdiler ayarı neyin lüksü beyinsiz..bu kadar cahil ne ara türedi bilmiyorumki

Bu fiyatlardan arac satamazlar bu iş döner. Artmasin zaten satip ne binecegiz

Sormasi ayip hangi siyasetcimiz dedi bu lafi?

• 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.