Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arabanın arkasındaki kamer üzerindeki plastikteki kare çıkıntı boşta ne için acaba lamba için mi düşünmüşler normalde airbag diye yazı yazması lazım değil mi ki

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris81 -- 27 Kasım 2016; 10:15:30 >

• Arkadaşlar size şöle bir sorum olacak..cuma günü tam satışa giderken ötvden dolayı tüm işller durdu!88000 tl ye anlaştığım araç (1.6 dizel 136hp dynamic) 90850 tl oldu..araç kurdan etkilenmemiş eski stoklu olduğu için bu fiyat bu..alınan diğer fiyatlar 94000 civarı..aralıkta %1 kur zammı kapıda iken..alsam mı yoksa iptal mi etsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar radyo ayarlarında TP - RDS _BÖLGE ayarlarını açık mı kapalı mı hangisini açık hangisini kapalı yapıyoruz.ne anlama galiyor bunlar

• 90.850 şu ortamda iyi fiyat bence. 10 kasımda sunroofsuz paketsiz aldığım en dip fiyat 89.000 di. Ankara bayileri 91.500 civarındaydı o zaman.
    Yine de karar sizin tabi hocam, düşünüp taşınıp pişman olmayacağınız bir karar verirsiniz umarım.

• erhn42 E kullanıcısına yanıt
    Sartlar farkli hocam, 2013'te kur bu kadar yuksek degildi, daha da durulacak gibi durmuyor. Zaten bence biraz da bu yuzden zam icin Ocak ayini bekleyemediler. Hem fabrika, hem kur, hem de vergi zammi eklenince bir anda 10bin lira zam gelecekti. Simdi yavas yavas yedirdiler, bu sartlarda C sinifi sifir piyasasi durur.

• balerya B kullanıcısına yanıt
    Üstadım hemen alın faturayı kestirin bence. Beklerseniz daha çok zam yersiniz

• oznl O kullanıcısına yanıt
    Ben bire bir ayni durum demedim zaten benzer bir durumdu kur ve otv artisi olmustu yine boyle satislar durur, biraz bekleyin laflari donuyordu ve gelen donen hicbirsey olmamisti bundan bahsettim. Hayirlisi olsun diyorum bekleyip gorecegiz...

• Benzinli excellence otomatiğin baz fiyatı şu an 52.500 TL. Ne kadar zamanda baz fiyatı 70.000'i görür sizce?
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Baz fiyatin 70bin olmasi derken vergi diliminin degismesinden mi bahsediyorsunuz?

• oznl O kullanıcısına yanıt
    Baz fiyat vergisiz fiyat hocam.

ÖTVsi yüzde 50 olan araç için, bayinin en son bırakırım dediği fiyatı 1,77ye bölerek ulaşıyorsunuz vergisiz rakama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 27 Kasım 2016; 12:20:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

Arkadaşlar radyo ayarlarında TP - RDS _BÖLGE ayarlarını açık mı kapalı mı hangisini açık hangisini kapalı yapıyoruz.ne anlama galiyor bunlar

Hocam
    RDS,radio data system yani dinlediginiz radyo kanalindaki bilgilerin gorunmesini saglar. Yani sarkici ismi dj ismi album adi radyonun telefon numarasi vs filan.

TP ise traffic program demek. Ornegin bir tunele girdiniz dinlediginiz radyo ya da cd yayini kesilir anons almaya baslarsiniz. Emniyet kemerinizi takin hiz yapmayın farlarinizi acin vs.

Tp cikken bolu tuneline girerseniz size tunel hakkinda bilgi veriyor uzunlugu hiz limiti vs.

• Arkadaşlar saygı değer bir arkadaştan gelen bilgiyi paylaşmak isterim.

"1.4 Turbo Dynamic Benzinli Otomatik
    ÖTV'li hali Opsiyonsuz 83,500 TL olmuş."

• coupant kullanıcısına yanıt
    18500 lira artmasi biraz zor degil mi hocam? Kurun ne olacagini bilemeyiz tabi ama kur zaten o seviyelere geldiyse araba fiyatlarindan daha buyuk dertlerimiz var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmkrcn

quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: oznl

Aynen hocam sadece geri görüş takılıyor, ek özellik yok. Gelişmiş park pilotu da sonradan takılabiliyor ama kör nokta uyarı sensörleri yok sonradan takılan pakette, o yüzden bence ihtiyaç yok.

Onafa simdi 2 bin tl isterler. Arkayi gorcem diye maasi birakmayalim servise
    Ben kopekbaligi anten ve takilabiliyorsa gozluk kabi taktirtcagim. Serviste gordum bugün. Bu arada araci yine servise goturdum.

Genel merkezden usb ile radyo yazilimi gondermisler. 1.5 saat surer dedi. Windows yukluyo sanki anasini satim. Valla arabayi servise birakiyoz kimse ne aldigina dair belge veriyo ne baska bisey. Sabah afyonum patlamamisti oglen gidip biraz dalasicam bakalim ortaya nasil komik cevaplar atacaklar.

Hocam gozluk kabi ile ilgili bilgi alirsaniz paylasirmimsiniz lutfen.
    Tesekkurler.

Hocam mesajinizi yeni gordum kusura bakmayin. Zaten yaptirdigim veya aldigim her parca konusunda burada paylasim yapiyorum merak etmeyin.

Ama kopekbaligi antenden vazgectim. Cunku piyasadakiler cakma. Servise yaptirsan ne kadar kısım sokulecegini bilmiyorum zaten servisin durumu icler acisi. O yuzden guvenemedim.vazgectim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oznl

18500 lira artmasi biraz zor degil mi hocam? Kurun ne olacagini bilemeyiz tabi ama kur zaten o seviyelere geldiyse araba fiyatlarindan daha buyuk dertlerimiz var demektir.

Aynen hocam Dolar 3.5 u gecerse zaten zictigimizin resmidir. Arac almayi birakin benzin alcak durumumuz olmayabilir.

• 2017 OPC diye geçiyor

• @tuzlali20 hocam köpekbalığı anten konusunda baya bi araştırma yaptım ben.Servis orjinal parçası için 135tl istiyor.Çekmez taktırmayın dedi.Ama araştırdığım sağdan soldan taktıran çok var hatta 40 liralık 30 liralık n11 den alınanlar.Gayette iyi çekiyormuş hiç olumsuz yorum almadım neredeyse.Zaten satılanlar direk yapıştırma tarzında sökme vs yok ben araştırdım bir sipariş verdim gelince takıp deneyeceğim burdan bilgi veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: el tango

2017 OPC diye geçiyor

Zahmet edip köpek balığı anten koymuşlar ilk o dikkatimi çekti, arabanın güzelliği değil de ((:
  • tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Ama bu liste fiyatı değildir herhalde 83500 tl son bırakacağı rakam anladığım kadarıyla.bu aracın zamdan önce liste fiyatı zaman liste fiyatı 84.950 idi o zaman şuan 90000 falan oldu.

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Ben araci alirken sordum anten isini. Daha onceki sayfalarda belirttigim gibi taktiklari anten orijinal degil. Orijinal anteni takmanin tek yolu tavan kaplamasi sokulur, mevcut anten yuvasi sokulur ve isterdiginiz anten takilir. Bunun disinda takilacak tum antenler mevcut anten yuvasina sanki yenibir anten cubugu takiyor gibi vidalamak.

Bencede hic o ise girmeyin. Cekim gucu vs. cok olmamakla beraber duser. Tecrube konusuyor :)
  • 
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.