Şimdi Ara

YENİ! OkayFreedom VPN Premium Key 1 yıllık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
4.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Reklamsız değil, rahatsız edici reklam yok dedim. Hotspot Shield denedim durmadan reklamlar, videolar çıkıyor ve engelleyemiyorsun da bunda reklam var ama sadece kullanıcı ekranının alt kısmında. Öyle internete girerken zınk diye önüne reklam çıkarmıyor.
  • Bu kadar sevmeyeni oldugunu bilmiyordum bence harika program hoc reklamla karsilasmiyorum ben nette. Birisi de harfler cikmiyor filan demis oyle olmasi normal degil mi harf kodlarindan filan dolayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene Türkiye lokasyon sunucuları da vardı ama sonra kaldırdılar. Türkiye sunucusu olan bildiğiniz başka bir firma var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    rica ederim.
  • Umut U kullanıcısına yanıt
    türkiye var şuan ama en hızlı server olan dutch serverını kapatmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

türkiye var şuan ama en hızlı server olan dutch serverını kapatmışlar

Şimdi tekrar kontrol ettim, ancak Türkiye sunucusu hala yok. Programı kaldırıp tekrar kurdum ama değişen birşey olmadı. Eğer sizde varsa bağlanmayı dener misiniz?
  • Program guncelleme yapti belki ondan sonra cikiyor guncellemeden sonra dutch gitti bende

• quote:

Program guncelleme yapti belki ondan sonra cikiyor guncellemeden sonra dutch gitti bende

yine key veriyor 1 yıllık

https://www.okayfreedom.com/specials/chip0617/of
  • Geçen seferkinde kullandım cs go oynadım pingim 10 arttı hız testinde 24mbps internetim ile 21mbps gördüm hala üyeliğim devam etmektedir. Kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen çok memnun olduğum vpn dir. Premiumunda kafa rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Program guncelleme yapti belki ondan sonra cikiyor guncellemeden sonra dutch gitti bende

yine key veriyor 1 yıllık

https://www.okayfreedom.com/specials/chip0617/of

Ben aktif ettim programı sanırım keyi girdim başarıyla kaydolundu diye bilgi verdi fakat bildirim ikonunda sağ tıklayınca hala ''enter premium code'' diyor aktif oldu mu şuan

• Ben kullaniyorum ara sira. İsini iyi yapan bir vpn. Para verilecek yani yok ama ücretsiz olduğu icin kullanilir. Bir sorun yasamadim simdiye dek.

Mailimde duruyor ama henuz simdiki keyin bitme zamani gelmedi,dursa sorun olur mu zaman kısıtlaması var mi?

• En hızlı hangi ülke?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilinmedik VPN'lerden uzak durun derim ben. Güvenilmeyen VPN'ler arasındaydı bu.

• Ciddi bir vpn servisi olsaydı zaten OpenVPN gibi standart bir protokol kullanırlardı. Windows'dan başka işletim sisteminde kullanılamayan kendi yazılımları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

En hızlı hangi ülke?

Bunu ben de merak ediyorum. En hızlı seçeneği olunca Türkiye'den bağlanıyor.

Edit: Hollanda'dan 20 Mbit hız aldım. Normalde hızım 25 Mbit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wurtz -- 11 Mayıs 2017; 14:16:22 >
  • OkayFreedom konusu görünce prezervatif konusu sanıyorum bi an
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Trde henüz o derece yasaklı bir site olmadı gibi. Çin'de istediğin dns ayarı yap facebook google youtube gibi sitelere giremezsin. Sadece Vpn ile girilebilir. Ya da securitales.com gibi siteler aracılığıyla. Onlar da zaten paralı tunnel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Trde henüz o derece yasaklı bir site olmadı gibi. Çin'de istediğin dns ayarı yap facebook google youtube gibi sitelere giremezsin. Sadece Vpn ile girilebilir. Ya da securitales.com gibi siteler aracılığıyla. Onlar da zaten paralı tunnel.

Bizim memleket de o denliye doğru gidiyor gibi. Yok film paylaşırsan hızın düşer vs.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.