Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

YENİ! OkayFreedom VPN Premium Key 1 yıllık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bardeos Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
38
Cevap
3
Favori
3.628
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> YENİ! OkayFreedom VPN Premium Key 1 yıllık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2545 Mesaj
      23 Mart 2016 01:10:57 Konu Sahibi
      https://www.okayfreedom.com/specials/chip0617/of

Yine yeniden key dağıtıyor, şimdi mailime aldım mayıs 2018 e kadar kullanabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 2 Mayıs 2017; 3:26:33 >

• Çavuş
      87 Mesaj
      23 Mart 2016 01:21:41
      Fırsat için teşekkürler.

Webroot Malware olarak değerlendirdi bende işkillendim kurmadım.
      |
      |

• Çavuş
      63 Mesaj
      23 Mart 2016 01:22:09
      Tşklerdursun bi kosede lazım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

matcoz.com
      Ücretsiz Matematik Soru Çözümü Sitesi
    • Teğmen
      196 Mesaj
      23 Mart 2016 07:58:11
      Eset de her defasında uyarıyor çünkü ilk sayfa açıldığında reklam açıyor sonra devam ediyor.

|
      |

ahmetselimboyali@yahoo.com'dan ulaşabilirsiniz.
    • Yüzbaşı
      271 Mesaj
      23 Mart 2016 08:13:48
      Sağol hocam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      23 Mart 2016 08:18:17
      Ne ise yarar bu, nasıl kullanılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      93 Mesaj
      23 Mart 2016 08:55:55
      Erişimi engellenmiş sitelere girmeye yarar. Programını kurun arkadaşın verdiği linke e postanızı girin, e-postanıza gelen key ile aktif ediliyor sanırım. Normalde ücretli bir program.
      |
      |

Alışverişlerim:BanaMıDediniz - asdike - ozzylane - soldierkan - FrontLiner - emir.seymen - awdasase - apocalipse - saubjk06 - okulaptus - bsn33- irriducibili - KHeto - ahmetk80 -Diricans_RM - otomobilci_x - Sabrina_ - striker76 - serdar1457 - Squadd - elfen_lied - RapStarX - 01mrt - ryan cohen - dota - pSy! - sparco88 - DeSCeNT - FERROKROM - TheBaroN! - celtic_frost - Synx - Neosis - hunter26- braveheartgs43 - FME - sadist26 - szolnoK - _trapzone_ - Kevok u Jir - aloha44
    • Çavuş
      56 Mesaj
      23 Mart 2016 09:07:05
      ben alamadım nasıl alınyor acaba? mail gelmedi?
      |
      |

• Binbaşı
      1097 Mesaj
      23 Mart 2016 09:11:10
      arkadaşlar çok dandik bir program. sürekli aynı kampanyayı yapıyorlar zaten. öncelikle premium demesine bakmayın bildiğiniz reklam yayını yapıyor ve çok yapıyor rahatsız edici boyutlarda. bunun dışında bilgisayarımda bir sorun vardı hatta forumda yazmıştım donanımhaber foruma girdiğimde (ve bir kaç sitede) yazılar bozuk çıkıyordu. bu hata bazen dh de oluyor zaten ama bende herzaman oluyordu. reklam kaldırma yazılımlarını kullanınca 5 dk düzeliyor sonra tekrar bozuluyordu. format attım yine aynı. bu okay freedom un reklamları canıma tak etti kaldırdım. bir baktım dh forum yazı tipi anında düzeldi. beşpara etmez bir program kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum zamanında 1 dolara zenmate premium almıştım şimdi kafam rahat.zenmate bitse uygun kampanya bulamasamda heralde bu salak okayfreedom'u kullanmam.
      |
      |

KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
      | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
      | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |

• Yarbay
      7514 Mesaj
      23 Mart 2016 09:31:52
      Ibvpn akar bi freedom dh forumun harflerini bozuyor

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      23 Mart 2016 09:36:28
      Ben google DNS ile giriyorum heryere, bu vb programların extra kattığı ne var bilmiyorum?
      Google dns: 8.8.8.8 / 8.8.4.4 yıllardır hep bunu kullanıyorum ve hiçbir sitedede bir sıkıntı yaşamadım.

• Yüzbaşı
      589 Mesaj
      23 Mart 2016 12:27:46
      vpn yazılımları giremediğiniz siteye girmenizi sağlamak yanında sizin internetteki izlerinizi yurtdışında gösterir , kabaca söylemek gerekirse.

Hayat bir gündür, o da bugündür.
    • Yüzbaşı
      365 Mesaj
      23 Mart 2016 12:52:30
      Harika birsey tesekkurler. Tam da bitmisti gecen sene aldigim premium

|
      |

• Yüzbaşı
      679 Mesaj
      23 Mart 2016 13:02:49
      Ne lanet bir programmış. Şuana kadar yüklemediğime şaşmamak lazım. Yüklüyorsun bir arayüz yok. Ülke değişimi yapıyorsun 3-4 dk bekletiyor. Hma candır ya. Devam edeyim. Cyberghost kampanyası bir daha gelmedi Keşke gelse. 2 yıl kadar önce ilk internet sansürü yapıldığında cyberghost türkiye için 1 yıllık bedava yapmıştı. Hma danfarkını görmemiştim. Ama hala hma tek lider..
      |
      |

Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ Agent Carter ∞ Agents of S.H.I.E.L.D. ∞ Supergirl ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ Kiralik Ask ∞ Kardes Payi ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalis ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63
      ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Binbaşı
      1300 Mesaj
      23 Mart 2016 13:21:49
      quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Ibvpn akar bi freedom dh forumun harflerini bozuyor

Buna securitykiss'i de eklemek lazım, ikisi de çok stabil çalışıyor. Ama securitykiss sadece 3 ay premium verirken ibVPN 1 yıllık verdiği için şu anda lazım olursa onu kullanıyoruz.

Aslında VPN fırsatları bir başlıkta sürekli güncel olsa çok güzel olur.

Bu arada Okay VPN kafamda "5 para etmez" olarak kalmış o yüzden zahmet etmedim.
      |
      |

• Çavuş
      62 Mesaj
      23 Mart 2016 13:31:36
      Malware bu.

|
      |

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      23 Mart 2016 13:41:33
      Teşekkürler.

• Binbaşı
      1118 Mesaj
      23 Mart 2016 14:43:36
      Android için Invisible net VPN kullanıyorum. Süper hızlı, ücretsiz ve rahatsız edici reklamlar yok. Tavsiye ederim. Twitter ve Facebook yavaşladığında direk çözüm.

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.invisible

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Murat___ -- 23 Mart 2016; 14:49:42 >

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      23 Mart 2016 14:52:41
      kendi kendine sürekli reklam sayfası açıp duruyordu kaldırdım kurtuldum.

|
      |

• Yarbay
      4507 Mesaj
      23 Mart 2016 14:58:09
      Bedava! ve reklamsız! olmasından kıllanmıyormusun?
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
chat.gen.tr
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.