Şimdi Ara

Yeni Nissan Qashgai Gördüm Sanki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün saat 5 sıraları sapanca-sakarya arasında yanımdan hızla geçen bi nissan gördüm yeni qashgai olabilir , ön tarafı fotograflarla çok hoş görünüyodu fakat gerceği çok hoş değil sanki birazda gizlenmişti sanırım farlar net algılanmıyodu.. arkası şuanki kasa gibiydi plakasına bakamadım yeni qashgai olabilirmi ? yada yurtdışında satılan başka bir nissanmıydı

• Olamaz olsada şu an Avrupa'da var mı bilmiyorum belki gurbetçilerden birinin olabilir ama Avrupa'da satışa çıktı mı bilmiyorum ama Türkiye'de yok.
  • fiat freemonttur o önü tıpkısının aynısı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya canı sıkılmış bugun otomobil genel in.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa da bile satista degil daha hocam ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arac kesinlikle nissan on taraf cok cok farkli ama tam acik degildi farlarin bi kismi gorunuyodu arkasida guncel kasayla benzerdi sadece ama hizli gecti plaka felan goremedim test araci felan olamazmi kendilerinin test ettigi bi arac

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

fiat freemonttur o önü tıpkısının aynısı

+1
  • 1.2 Turbo motorlu baz paketini 45.000 TL'den sunmaları halinde yine tutulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu olabilir mi

Yeni Nissan Qashgai Gördüm Sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmosphere -- 14 Ocak 2014; 10:39:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

1.2 Turbo motorlu baz paketini 45.000 TL'den sunmaları halinde yine tutulur.

almanya'da bile 20bin euro olan aracı bu vergi oranlarıyla 45bine vermeleri mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

1.2 Turbo motorlu baz paketini 45.000 TL'den sunmaları halinde yine tutulur.

almanya'da bile 20bin euro olan aracı bu vergi oranlarıyla 45bine vermeleri mümkün değil

60.000 i cok rahat bulur baz versiyonu. Ayrica bu arac ne zaman Turkiyede satisa cikacak

• Atmosphere kullanıcısına yanıt
    evet araç buna daha çok benziyodu araç bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.