Şimdi Ara

Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
44
Favori
31.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

:)

• Yok abi tabi bekçisi değilizde, şu yapılan fiyat politikası resmen şerefsizlik ve bunun yanlarına kâr kalması gücüme gidiyor, yoksa 150 binlira verip alsınlar, güle güle kullansınlar.

• justcontrol kullanıcısına yanıt
    %100 haklısın.
    ben kendi adıma protesto ediyorum ve bu fiyattan almıyorum alan hayrını görsün
    Bir fiyat politikan vardır hesaplarsın ve o fiyattan ürünü satışa çıkarırsın. 5 dakikada 5 bin TL üzerine koymak hiçbir kurumsal ciddiyetle ve iyi niyetle örtüşmüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba sanırım siz bu modeli takip ediyordunuz bu modelden bir haber varmı acaba ne oldu bunun stock durumu filan büyük ihtimal buda ASUS UCDM32 gibi ayni fiyattan satılacak yada ona yakın bir fiyata.

gaming.gen.tr
    MSI MPG 321URX 31.5 Inç 240 Hz UHD Adaptive-Sync QD-OLED Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/424465/msi-mpg-321urx-31-5-inc-240-hz-0-03ms-uhd-adaptive-sync-qd-oled-gaming-monitor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 14 Mayıs 2024; 16:27:44 >
  • Birde bunlar vardı bunlar hiç yok ortalıkta şimdi MSİ alsam bunlar gelse stoklara pişman olurmuyum düşüncesi var.

https://news.samsung.com/tr/samsung-odyssey-oyun-monitoru-serisini-ces-2024te-yeni-oled-modellerle-genisletiyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• enja kullanıcısına yanıt

Samsunga bir kere şans verdim g9 oledle. Ona da bin pişman oldum. İnternet kötü yorum doluydu gene de denedim çünkü kağıt üzerinde süper aletler. Muhtemelen kağıt üzerinde gene çok iyi olacaklar ve bizde uyguna satılacak. Amazona gelirse şans verilebilir iadesi kolay olduğundan.

• justcontrol kullanıcısına yanıt

Ben de bu sebepten almıyorum. 10bin ekstra vermek zerre etkilemiyor bütçemi ama prensip meselesi kara borsayı desteklemiyorum. Ekran kartlarını da her zaman MSRP fiyattan aldım. RTX 3080 ve 4090 ikisini de MSRP fiyata satılınca aldım. 1 kuruş fazla vermedim. Gerekirse komple atlarım yeni nesil teknolojileri.

Dediğin gibi alan güle güle kullansın. Çok lazım olup ta alan vardır gerçekten. Benim de monitörüm veya ekran kartım olmasa %20-30 fazla verir alırdım yalan yok.

• Kanı kurusun bu firmaların yurt dışından ucuza garantisiz denk gelirse param oldumu Alicam sırf bunlar kazanmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vengefulghoul kullanıcısına yanıt

Dostum sanırsam içinden dp kablo çıkmıyor doğru mu?

• Özgür Karagöz Ö kullanıcısına yanıt

Çıkmıyor. Sadece HDMI ve USB kabloları çıkıyor.

• vengefulghoul kullanıcısına yanıt

Güncelleme için dp kablo mu alcağız şimdi :D

• Özgür Karagöz Ö kullanıcısına yanıt

100milyarda versen DP yok demiş pintiler 😂 bu nasıl saçma iştir 3-5 dolar maliyeti artırıyor ki kablo vermiyorlar.

• 27shaco27 2 kullanıcısına yanıt

HDMI ile de 360 Hz 10 bit veriyor da güncelleme yaptırmıyor enteresan valla.

• sniktwolverine kullanıcısına yanıt
    61 bine alacaklar alsın kaçırmasın. daha altına by saatten sonra zor gelir. İlk baştaki ön sipariş fiyatı zagen uygun fiyatliydi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • claswan kullanıcısına yanıt
    Ben aldım hocam. Allah pişmanlık yaşatmasın:))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 61'e sipariş verirken son 3 diye belirtiyordu. Satın aldım aradan 2 saat geçti baktım fiyat 66'ya yükseltilip %8 indirim uygulayarak yine 61'e düşürmüşler ve yine son 3 yazıyor... Bu yalan stokçuluk nedir ya...

• omertocarlos kullanıcısına yanıt
    İlk yazan stoklu ürünler ellerindeki olabilir. sonrakilerde ön sipariş yazıyor. belki ondan bu şekilde yapmış olabilirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.