Şimdi Ara

Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ufuq010101 , ufuq010101 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.110
Cevap
43
Favori
29.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.laptop.com.tr/urun/433051/asus-rog-swift-pg32ucdm-31-5-inc-240hz-0-03-ms-qd-oled-g-sync-uhd-gaming-monitor/

https://www.gaming.gen.tr/urun/442916/asus-rog-swift-pg32ucdm-31-5-inc-240hz-0-03ms-uhd-g-sync-qd-oled-gaming-monitor/

fiyat 61bin tl

Asus pg32ucdm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claswan -- 3 Mayıs 2024; 14:36:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    butondan kapatınca ışık yanmıyor değil mi?
    o şekilde bırakıyorum ben hep. acaba standbyda mi bekletsem demiştim.

• İnternette bazı kişilerin 42 inc 50 inc oled tv leri monitor olarak kullandıgını gördüm bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • claswan kullanıcısına yanıt
    Stokta yok. Olsa da tadı kaçtı bu fiyatlara.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Işık yanmıyor hocam evet.

Turuncu yanarken piksel temizliği yapmıyor. Monitörü alt kısımdan sağdaki butondan kapatmanız lazım. İsteyen olursa videoda çeker eklerim.

Ya ciddi ciddi iki tane stok mu giriyorlar napıyorlar anlamıyorum ki saatler icinde bitiyor bu stoklar hem de bu fiyatlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sniktwolverine kullanıcısına yanıt
    kaça kadar alacaksın? stok gelirse özelden atayım bilgiyi. Ara ara kontrol ediyorum.

Ben yeni stok geldiğine inanmıyorum pek. Tahminim iade geliyor. O iadeyi de satışa çıkarıyorlar ve hemen kapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 454545454545 -- 3 Mayıs 2024; 17:30:25 >
  • Monitör süperde 60k fiyat abartı değilmi arkadaşlar sizce

• resE kullanıcısına yanıt
    1300 dolar satış fiyatı var. üzerine gümrük vergisi ekle. tabi burada meyveyi distribütör yiyior. elbette 1300e almiyordur ama mağazaya 1300 den pahaliya veriyordur.

karsiz 52-55 bin lira civarına geliyor. üzeri Satıcı karı. distribütör ne kadar kar ediyor bilemeyiz.

Vallahi hocam hala 60k eder mi etmez mi onu düşünüyorum psikolojik sanırım kesinlikle 60

• 60 K GÖRÜNCE KALİTELİ BİR İPS GEÇİŞ YAPASIM GELİYOR :D HİÇ ACIMIYORLAR.

• emirsolmaz kullanıcısına yanıt

Display portları olmuyor. 4k olanlar max 120 hz oluyorlar. Birde boyutları büyük olduğu için mesafeyi iyi ayarlamak lazım. Onun dışında kullananlar çok memnun. Özellikle lg c serisi 42” çok tutuldu.

• resE kullanıcısına yanıt

Ederi gideri oluru kalırı kalmadı bu piyasada. İlk ön siparişte 54000 bandında alanlar şanslı. İkinci turda 58000 civarına alabilenler (ben de dahilim) şanslı. Şimdi 60 bine alabilenler de şanslı olacak. Bu monitör çok güzel ve talibi çok. Bulunca kapmak lazım.

hdmi 2.1 > dp 1.4

ben Asus pg32ucdm'de hdmi kullanıyorum.

TV de neden oyun oynanmaz?
    gecikme yüksek. boyut çok büyük. yazılar okunmaz.

Oyle bir oyun oynanir ki hocam hemde..

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/g4-oled

42C serileri de oldukca iyiler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon
    LG 27GR95QE-B UltraGear OLED 27 inç QHD Oyun Monitörü, 240 Hz Yenileme Hızı, 0.03 ms (GtG) Tepki Süresi
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0C8N5FDMW?ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_A11FNBDC0RG1B7F285DP&starsLeft=1&skipTwisterOG=2

Arkadaşlar Amazon’da lg’nin 27gr95qe modeli 30.000 TL’ ye düşmüş. satıcı Amazon. peşin fiyatına altı taksit imkanı var. yalnız bu ekran lg’nin bir önceki nesil oled’i. kaplamanın mat olduğunu ve parlaklığının düşük olduğunu unutmayın. düşünen arkadaşlar için bir hatırlatma yapmış olayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniktwolverine -- 4 Mayıs 2024; 9:52:48 >
  • Asus pg32ucdm, MSI 321urx, 271qrx vs gen 3 herhangi bir ürünü stokta yakalarsanız lütfen burayada paylaşın. Teşekkür ederiz  

• Bu ürünün kafa karıştıracak hiçbir özelliği yok, (fiyatının da USA fiyatından en az %60 pahalı olacağını düşünürsek)

Konu başlığında ilgilendiğimiz monitörler ile de alakası yok,

şu anda piyasada mevcut 4k ips monitörlerin çok hafif makyajlı hali gibi geldi bana (ilk bakışta görebildiğim tek fark 144 Hz yerine 160 Hz olması) , teknoloji olarak bir yenilik getirmiyor,

türkiyedeki satış fiyatı da Asus ROG logosu sayesinde 28k - 30k civarında olabilir diye düşünüyorum.

Yeni nesil OLED bir monitör alana kadar ben de bu monitöre çok benzer bir ürün kullanıyorum; genel olarak memnunum ama OLED aşkımız başka, yıllardır beklenen...

Halihazırda kullandığım monitör;

www.vatanbilgisayar.com
    LG 27" UltraGear 27GR93U-B 1Ms 144Hz IPS 4K Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, LG Oyuncu Monitörü modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-27-ultragear-27gr93u-b-1ms-144hz-4k-freesync-g-sync-gaming-monitor.html

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.