Şimdi Ara

Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: resE , resE Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
883
Cevap
37
Favori
21.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beklediğim gibi net bir sonuç çıkmamış. Farklı senaryolarda farklı üstünlükleri var. LG nin mat kaplaması aydınlık ortamda daha iyi çalışırken karanlıkta parlak daha iyi denmiş. Bu bütün ekranlar için geçerli zaten.

Ayrıca LG nin 480Hz, 27 ve 24 inç gibi kullanabilme gibi ekstra farklı modları olsa da bariz bir fiyat dezavantajı var.

• Sizin masalar iyi vallahi bende gram yer yok

Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler
  • Dell 34 inch gen 1 panel AWDF ler vatan ve itopyada 34 bine düşmüş. Güzel monitörler fakat gen 1 panele o parayı vermedik gibi. + Bu fiyat kırmaları, sanki yeni stok gelicek millet onlara hücum edicek, bunları önden bir elden çıkartalım mevzuatı olabilirmi diye düşünmüyor değilim.

• Hatta 32800 şuan vatanda, ilgilenenlere duyurulur.

• donda kullanıcısına yanıt
    Sana masa sart. Daralirsin orda
  • PG32UCDM Firmware update MCM302 gelmiş ilgililere duyurulur:

Linki: https://rog.asus.com/tr/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm/helpdesk_bios/

• Stok problemi hazirana kadar devam ederse alternatif olarak düşüncem amazon usa dan sipariş vermek. Daha önce böyle bir ürünü yurtdışından alan veya bu konuda deneyimi olan varsa paylaşabilir mi lütfen, bu şekilde getirilen cihazda herhangi bir sorun çıkarsa veya garanti ile ilgili bir durumda Asus Türkiye ile cihazın onarım / değiştirme vs süreçlerinde sıkıntı olur mu, üzerinde 3 yıl garanti yazıyor

• justcontrol kullanıcısına yanıt

iyi fiyat. en düşük 39 görmüştüm geçen hafta.

teşhir ürünü vs. olmadığından da emin olmak lazım, ne olur ne olmaz.

• Atcos kullanıcısına yanıt

TR ye gönderiyorlarmı bunu şimdi?

• Satıcı firma Amazon ve gönderiyor evet, yaklaşık 600 $ civarında vergi gümrük ve nakliyesi vs. bu arada ürün kısa süre içinde stok bitmiş olarak görünüyor , yeni nesil oled monitörlerin stok durumu markadan bağımsız, dünya çapında yaşanan bir problem, son çare amazon veya newegg vs gibi Türkiye ye kargo gönderen neresi varsa almak zorunda kalabiliriz .

Bu kolay ithalat limiti 150 euroya düştüğünden beri bana hiçbirşeyi göndermiyorlar. Amazon US den 200 250 dolar üzerinde hiç birşeyi bana göndermiyorlar, bendemi bir sıkıntı var yoksa sizdemi özel bir olay var anlayamadım.

bunu hayatta yollamazlar hocam iyice bakın

• Satıcı ve gönderici Amazon olduğunda mümkün olabiliyor yanlış anlamadıysam, bir de -amerikadaniste.com- diye bir site var , bir seçenek olabilir mi ? bunu kullanan var mıdır veya bilgisi olan?

• 454545454545 4 kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar bu update ile bütün problemleri gidermişler. Hdr parlaklığından tutun farklı farklı konular ama şöyle bir kritik nokta var. Osd den bakın eğer monitörünüz 101 ise 102 yi indirip kurun. 301 ise 302 yi indirip kurun. Ben dikkat etmeden 302 yi kurdum meğersem monitörüm 101 miş piksel temizliğini yapmadı ordan ayıktım rollback atıp tekrar 102 yi kurdum sorun yok şu an.

150 £ ya kadar sorun yok 150 £ ile 1500 £ arası %30 vergi eklenir ve 30 kg dan az olması şartı var. bir de şöyle düşün, ya getirttiğin üründe bir sorun çıkarsa? ölü pixel vs. nasıl geri yollayacaksın?

not: siteyi bilmiyorum. amazon ok ama bunlar güvenilir mi iyice araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniktwolverine -- 10 Nisan 2024; 22:47:40 >
  • Benim de zaten çekindiğim tek nokta bu; ürün kusurlu çıkarsa nasıl olacak. En son vatan bilgisayardan aldığım bir monitör için mağazada ölü pixel kontrolü yaptık ve 3. üründe ölü pixel olmayanı bulabildik, ölü pixeli geçtim kargoda vs fiziki hasar oluşsa, kutu açıldıktan sonra durum ortaya çıkarsa yurtdışı işi çok sıkıntılı bir süreç olabilir, bundan dolayı bir süre daha Türkiyedeki stokları beklemeyi düşünüyorum, özellikle Gigabyte, LG ve DELL bugünlerde Amerikada stoklara giriş yaptı, bizde de önümüzdeki haftalarda bekliyorum, markaların hepsi birden piyasada olursa belki bir rahatlama olabilir.

ilgilenen olursa yurtdışındaki stokları takip için kullandığım site https://instockalert.io

• ziyaberkay kullanıcısına yanıt

evet doğru diyorsun 101 102, 301 302 ayrıntısı önemli Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler 

• ziyaberkay kullanıcısına yanıt

Güncellemeyi yaptım, windows display calibration'dan da ayarladım. Ancak 420 nits gözüküyor. Ya ben kendime göre en fazla parlaklığı vs. seçtiğimden böyle oldu ya da sıkıntı var ayarlarda :D

Ama sanki HDR parlaklığı artmış gibi. Kör ediyor.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Bu MSI meg oled kaçıncı nesil panel acaba hocam.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.