Şimdi Ara

Yeni Nesil Kahve ve Ekipman Fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deepkurt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
910
Cevap
159
Favori
78.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cordelio91

7 aydir bu makineyi kullaniyorum.Cok memnunum.2sn cekip 3 sn bekliyorum ve hafif calkaliyorum.15 gram icin filtre kagidi kalinligina 6 defa yapinca bu islemi ulasiyor.
    Urunu almak isteyenlere oneririm ancak dikkatli olmazsaniz kahveniz yanar

Bu türleri tavsiye etmiyorlar m. Kahveyi kesip biçiyormus tüm aromasını alıp götürüyormus, ayrıca kahveyi yakma durumu da varmış dediğiniz gibi m. Seramik öğütücü şeklinde alın öğütürek için diyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

7 aydir bu makineyi kullaniyorum.Cok memnunum.2sn cekip 3 sn bekliyorum ve hafif calkaliyorum.15 gram icin filtre kagidi kalinligina 6 defa yapinca bu islemi ulasiyor.
    Urunu almak isteyenlere oneririm ancak dikkatli olmazsaniz kahveniz yanar

evde aynısı var bizimkiler baharat öğütüyor deneyeceğim teşekkürelr

• Sabah Kütahya Porselenin V60'ından ve harionun 02 filtresinden sipariş ettim. Bu hario filtresinin 2 farklı çeşiti varmış galiba ödemeyi yaptıktan sonra bir videoda gördüm. Vakumlu pakette olanların daha kalın olduğu ve uzun sürede demlendiğinden bahsedilmiş bununla alakalı bir bilginiz var mı?
    Kullanan var mı çok bir fark olur mu sonuçta ikisi de orijinal hario ürünü. Çok fark varsa iptal edip diğerini alayım.

edit: dh sağ olsun linkleri bozduğu için linkleri kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edion994137 -- 31 Ekim 2020; 15:47:3 >
  • edion994137 E kullanıcısına yanıt

Japonya üretimi olan öneriliyor hocam aynen bilgi doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklilar ama 600 tl vermedigim icin bunu kullaniyorum.Yazdigim yontemle dikkatli cekilirse homojen bir ogutme yapilabilir

• Teşekkür ederim ederim hocam

• Tatlar karisabilir baharat ogutuyorsaniz.Nasil temizlenir bilmiyorum

• edion994137 E kullanıcısına yanıt
    Tchibo dripper i kahve makinesi filtresiyle kullandim daha once.Memnun kaldim.Fiyat farkina deger mi hario almak?

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası ben çok kahve tadı ayırt etmem aslında merak ettiğim için satın almaya karar verdim. Trendyol da indirim vermişti indirimim var diye hario'nun filtresini alayım dedim. Henüz daha gelmedi deneyince görüşlerimi paylaşırım.

• Merhaba,

Bir forum arkadaşımız öneri yaptı. Öneride toplu hareket ederek kahve sipariş verebiliriz belki diye bana düşüncesini iletti. Dilerseniz bir anket açayım, toplu kahve almak istersek bir marka belirleriz ve birlikte alacağımız için daha uygun fiyata alırız.

Markayı her ay birlikte belirleyeceğiz, talep olursa iyi bir indirim yakalama şansımız olur.

• bende en son keşfim coffeerem markasını önereyim

kiloluk golden ceremony ve red ceremony kahveleri 130/140 tl / kg '' ekimkampanya '' kodu ile % 15 indirim mümkün

https://coffeerem.com/product/red-ceremony-espressofiltre//

https://coffeerem.com/product/golden-ceremony-espressofiltre-kahve//

ayrıca filtre içinde güzel kahveleri mevcut

anaerobic bir kahve :

https://coffeerem.com/product/colombia-la-gallineta-anaerobic//

tatlı bir kahve isteyen için

https://coffeerem.com/product/guatemala-san-pedro-necta-organic//

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Merhaba,

Bir forum arkadaşımız öneri yaptı. Öneride toplu hareket ederek kahve sipariş verebiliriz belki diye bana düşüncesini iletti. Dilerseniz bir anket açayım, toplu kahve almak istersek bir marka belirleriz ve birlikte alacağımız için daha uygun fiyata alırız.

Markayı her ay birlikte belirleyeceğiz, talep olursa iyi bir indirim yakalama şansımız olur.

güzel fikir. 3. dalga kahvecileri ile toplu alım şeklinde DH'a özel indirimli ve değişik yöresel kahvelerden taze bir şekilde deneyimleyebiliriz.

• quak kullanıcısına yanıt

Kesinlikle, dh ye özel paket seçenekleri de koymalarını isteyebiliriz

Misal :

Paket 1

x gr y çeşidi

x gr z çeşidi

Paket 2

x gr a çeşidi

x gr b çeşidi

gibi..

• Arkadaşlar varsa fiyat performans öğütücü tavsiye edin bana.
    Comandante ve timemore çok pahalı bütçe yetmiyor hario 200 300 bandında ama o paralara değmiyor ne bilim vardır illaki fiyatına göre iyi performans veren öğütücü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Arkadaşlar varsa fiyat performans öğütücü tavsiye edin bana.
    Comandante ve timemore çok pahalı bütçe yetmiyor hario 200 300 bandında ama o paralara değmiyor ne bilim vardır illaki fiyatına göre iyi performans veren öğütücü

timemore c2 f/p ürün olarak tavsiye edebilirim. çinden getirtebilirsiniz ya da kahve forumlarından 2. el uyguna fiyata da denk getirilebilir. sıfırı 600 küsür bir şey olması lazım. öğütme performansı bekleniyorsa daha ucuza da olmaz hocam zaten.

molent g50 hakkında ne düşünüyorsunz

Malesef En fazla 200 lira bütçem

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgill

molent g50 hakkında ne düşünüyorsunz

inceleme videoları ve de kullanıcı yorumları olumlu hocam. espresso öğütümünde başarılı olduğu ve filtre için homojen öğütüm yaptığı söylenmiş.

tşk

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.