Şimdi Ara

Yeni nesil Honda Civic Sedan'ın ilk resmi görseli paylaşıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marka fanatizmi yapanların şeytan taşlama törenine hoş geldiniz. :) Burada bir markayı övmek için birini yerin dibine sokmaya çalışanlar eğlenmeye devam ederken, birileri Japonların kötü tasarımlı (!) ama ekonomik, konforlu, güvenilir ve kullanışlı araçlarının keyfini sürmeye devam edecektir. Kardeşim için civic eco elegance almak için 2 Nisan'da 10 tane bayi arayıp, sadece ikisinde araç bulabildik, onu da hemen kapora gönderip aldık. Şimdiden birçok bayilerinde mayıs ayında gelecek araçları bile satılmış olan bir otomobil için siz teneke, kağıttan kaporta vs. yazarak eğlenmeye devam edin.

Egea'ya, PSA grubuna, VAG grubu araçlara, clio'ya, citroen'e, 2008'e, Sportage'a veya crossland'a düşmanlık eden güruh gibi civic'e de belki hayatında binmediği hâlde bilenen insanların böyle algı yapması, toplum psikolojisi adına gerçekten üzücü. Her aracın iyi ve kötü yönleri vardır ve insanların tercihlerine saygı duymak bir erdemdir.

1.6 TDI Passat aracı olan ve evin ikinci aracı olarak corolla kullanan biri olarak bunları yazıyorum. Evet civic'in malzeme kalitesi veya motor performansı passatla falan kıyaslanamaz fakat aracın yol tutuşu, yakıt ekonomisi, donanımları, iç mekan genişliği falan verdiğiniz paraya göre gerçekten insanı mutlu eder, pişman etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencturk33 -- 14 Nisan 2021; 22:2:35 >

• Arka egea önü pejo 508 imsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgatelli T kullanıcısına yanıt
    Adamlar surekli heyecan yaratiyor neguzel iste

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2018’den beri mazda 3 bekliyorum

Sene sonuna kadar gelmezse, civic olacak galiba tercihim

Yeni tasarımı sevdim ben

Artık tasarımı bir tarafa koyarsak

4 silindirli araba bulamaz hale geleceğiz !

// ne hallere düştük ya :(

• Keşke süreyya hanım ın değişimi olsaydı. Direk 90 lara dönüş olmuş.

• Adalande kullanıcısına yanıt

Hocam bilemiyorum nasıl bir estetik anlayışınız var ancak şuan güncel kasa civici herkes beğeniyor nerdeyse.Hem iç hemde dış tasarım olarak.Abartılı modifiye olanları kastetmiyorum fabrikadan çıktığı haline bir difüzör birde spoiler takınca araba mükemmel gözüküyor.Tabi tasarım görecelidir ama corolla,leon,golf 7 vs düşününce civic tasarım olarak hepsinden önde.Çoğu kişi sırf tasarımdan dolayı alıyor bu aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan9455 -- 14 Nisan 2021; 22:40:50 >
  • Mevcut kasanın dizel otomatiğinde vites topuzu yerine düğmeler vardı ve gayet şık duruyordu.

• sadece cvt gelecekse gelmesin yeter.

• Gittikçe çirkinleşiyor tasarımı bana göre, nerede o eski fd6 zarifliği...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seviyorum bu Honda nın tasarım dilini ilk çıktığında kimse beğenmiyor. 3 nesil sonra şu anki civic i bir daha üretseler sırıtmayacağına eminim. Adamların tasarım dili bir kaç yıl önde ve çok fütüristik. Bakalım bize hangi motor seçeneklerini sunacaksın Honda bey.

• Honda çoktan öldü de ağlayanı yoktu, bu tasarımla ağlayanı da olacak sonunda.

• Honda bu gezegene değil de başka gezegene üretim yapmalı? Honda’nın piyasası Dünya değil :)
  • Diğer Honda modellerine göre hem iç hem de dış tasarım olarak daha derli toplu, sade ve şık olmuş.

• Yakında gözünüz alışır. Bence gayet iyi olmuş sade ve şık.

• quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Seviyorum bu Honda nın tasarım dilini ilk çıktığında kimse beğenmiyor. 3 nesil sonra şu anki civic i bir daha üretseler sırıtmayacağına eminim. Adamların tasarım dili bir kaç yıl önde ve çok fütüristik. Bakalım bize hangi motor seçeneklerini sunacaksın Honda bey.

resimdeki araba için mi bu sözler. kalp gözün açık herhalde ondan farketmedik biz ahdfnmdmfööf

• Adalande kullanıcısına yanıt
    Tofaş mı 😂😂 bence toros de de tam olsun. Civic ler 72 den beri tasarım olarak kendi sınıfındakilerle şıklık konusunda yarışmıştır. Hele 2016 modelin kasası honda nsx esintileriyle çağ atladı. Leon ve Cıvıc’ın tek sıkıntısı apaçilerin bu modellere musallat olmasıdır.
  • bu ne biçim tasarım arabanın içine etmişler. Olmamış tasarımcısına yeni işinde başarılar dilesem fazla kaçmaz herhalde.

• Şaka mı bu tasarım?..Gerçek olamaz..😳
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.