Şimdi Ara

Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.691
Cevap
38
Favori
130.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama kaynak neresi? Konsolu deneyen japon youtuberlar bu oyunu incelemediler. Ps tarafindanda gelmedi... Bilemedim bilmedigimiz bir kaynak mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Ama kaynak neresi? Konsolu deneyen japon youtuberlar bu oyunu incelemediler. Ps tarafindanda gelmedi... Bilemedim bilmedigimiz bir kaynak mi var?

Deneyen varmı bilmiyorum ama çıkmamış bir konsol için özel trailer yayınlayıp bunun alakası olmayan bir oyun yapmak daha maçın başında kendi kalene gol atmak gibi geliyor bana. PS4 sürümü bile bir hayli başarılı oyunun PS5 sürümünün bu seviyede olması şaşırtıcı değil açıkçası.

• Source kullanıcısına yanıt
    Demek istedigim belki de dengi bir pc ekran karti baz alinmistir

• quote:

Demek istedigim belki de dengi bir pc ekran karti baz alinmistir

Sanmıyorum, konsol hazır artık Kasım'da da çıkışını yapacak ne gerek var zaten video'da yazıyor Playstation 5'de çalıştırıldığı. Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH 

• Source kullanıcısına yanıt
    Bakalim hocam insallah cikisindan once gonderirler incelemek icin youtuberlara.

• quote:

Bakalim hocam insallah cikisindan once gonderirler incelemek icin youtuberlara.

Evet herkes heyecanla bekliyor, ülkemizde fiyatlar üzücü olasada yılbaşından sonra indirim gelebilir konsollara. Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH 

• quote:

daha PS5 youtuberlar tarafindan incelenmedi. bu karsilastirmanin dogrulugu nedir?

Alıntıları Göster

Neyi tartışıyorsunuz ben anlamadım.Trailer oyun yapımcısı tarafından paylaşılmış gameplay trailer diye.Youtuberların inceleyip incelememesiyle bir alakası yok.Yayınlanan yeni nesil trailerdaki görüntülerin çok benzerlerini ps4 versiyonunda yakalayıp karşılaştırmışlar.Gerçek olmayacak birşey yok yani.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

Teknolojik olarak fark muazzam.

Geometrideki düzelme, ekrana ekrana çizilen model sayısındaki artış hep kas gücüyle alakalı. Onlar zaten zamanla olması beklenen bir durum da Ray Tracing denen nane grafiklerin gerçekçiliğini çok ileri taşımış.

Benim hatırladığım grafikteki büyük sıçramalara ilk geforce ile hayatımıza giren transform & ligthing, sonrasında shaderlarin kullanılması, ileriki zamanda tesselation denen nane (bu biraz kofti göründü başlarda) ve en son Ray Tracing. Bu sonuncusu çok fena Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH 

• Dostum ne spam yaptın be Şu videoları ilk mesaja taşısana ya. Bu konuyu sürekli üstte tutma çabanın kaynağı ne acaba? Yeter da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-386561231

Dostum ne spam yaptın be Şu videoları ilk mesaja taşısana ya. Bu konuyu sürekli üstte tutma çabanın kaynağı ne acaba? Yeter da.

Foruma 2018 de üye olmuş 2 senelik arkadaşım.Bak bu konu neredeyse 10 senelik konu.10 senedir burada yani.Sen üye olmadan yıllar önce de buradaydı.Belki sen çoluk çocuğa karışıp foruma girmeyi bıraktığın zamanlar da burada olacak sağlığım elverdiğince.Ben nasıl bir işsizim ki konuyu üste taşımak için 10 senedir uğraşıyorum.Aman üstte olsun herkes benim konumu görsün.Tüm sırrı bozdun şimdi...

Amaç üstte olsun olmasın meselesi değil.10 sene önce bir merakla açılmış ve o merakın her daim diri kalmasıyla güncel tutulmaya çalışılmış bir başlık.Grafik konusuna meraklı bir kitle var benim gibi.Onlar için bir döküman niteliği taşıyor.En azından ben öyle düşünüyorum ve konuyu güncel tutmaya çalışıyorum.Kayda değer yeni içerik olduğu zaman paylaşım yapıyorum haliyle üste çıkıyor.Konuya meraklı olan girer bakar.Meraklısı değilsen zorla sokmuyoruz ya.Altı üstü 4-5 günde bir iki video paylaşıyorum.O da batmış size.Aynı mızmızlanmayı rtx3000 ve rx6000 ana konularında da yaptınız mı acaba ? Onlar da her daim üst sırada malum.

Selametle.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

Böyle karşılaştırmalı videoları bende çok severim bir grafik takıntılısı olarak..

Yıllar sonra oyun dünyasına tekrar girmemi sağlayan yeni bir sistem toplamamı ve sistemimde ki her ürünün elimden geldiğince en iyisini almamı sağlayan bu tarz konular ve videolardır.

Devamını bekleriz konu yararlı bir konu..

• quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Foruma 2018 de üye olmuş 2 senelik arkadaşım.Bak bu konu neredeyse 10 senelik konu.10 senedir burada yani.Sen üye olmadan yıllar önce de buradaydı.Belki sen çoluk çocuğa karışıp foruma girmeyi bıraktığın zamanlar da burada olacak sağlığım elverdiğince.Ben nasıl bir işsizim ki konuyu üste taşımak için 10 senedir uğraşıyorum.Aman üstte olsun herkes benim konumu görsün.Tüm sırrı bozdun şimdi...

Amaç üstte olsun olmasın meselesi değil.10 sene önce bir merakla açılmış ve o merakın her daim diri kalmasıyla güncel tutulmaya çalışılmış bir başlık.Grafik konusuna meraklı bir kitle var benim gibi.Onlar için bir döküman niteliği taşıyor.En azından ben öyle düşünüyorum ve konuyu güncel tutmaya çalışıyorum.Kayda değer yeni içerik olduğu zaman paylaşım yapıyorum haliyle üste çıkıyor.Konuya meraklı olan girer bakar.Meraklısı değilsen zorla sokmuyoruz ya.Altı üstü 4-5 günde bir iki video paylaşıyorum.O da batmış size.Aynı mızmızlanmayı rtx3000 ve rx6000 ana konularında da yaptınız mı acaba ? Onlar da her daim üst sırada malum.

Selametle.

Alıntıları Göster

Dostum mesela sen bir video paylaştın diyelim şimdi. Bu video 2-3 ay geçtikten sonra doğal olarak ara sayfalarda kalmış oluyor. Sonuç olarak ne oluyor? Attığın video çöp oluyor tabikide. İnsanların çoğu ilk sayfaya ve son sayfaya bakıp konuyu kapatırlar. Aradaki yazılar çoğu zaman gereksizdir. Kimsenin umrunda olmaz. Amma velakin sen bu attığın videoları belli bir sırayla konunun ilk mesajına taşırsan ne oluyor biliyor musun? Konuya giren insanlar ilk mesaj sayesinde senin zihninde amaçladığın düşünceye daha kolay vakıf olurlar. Sen böyle spam yapa yapa yalnızca konuyu üste taşıyorsun ki zaten amacın da bu. Konuyu açma nedenin olarak bahsettiğin amaç senin umrunda olsaydı dediğim gibi yapardın. Senin amacın konuyu popüler ve güncel tutmak. Neyse ya doğrusunu sen de biliyorsun. Bu kadar dil dökmeme gerek yoktu aslında.Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH Neyse it ürür kervan yürür diyip yoluna bak sen. Ama bilmeni isterim ki bu şekilde yaparak insanlara hiçbir şekilde bir fayda sağlamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Böyle karşılaştırmalı videoları bende çok severim bir grafik takıntılısı olarak..

Yıllar sonra oyun dünyasına tekrar girmemi sağlayan yeni bir sistem toplamamı ve sistemimde ki her ürünün elimden geldiğince en iyisini almamı sağlayan bu tarz konular ve videolardır.

Devamını bekleriz konu yararlı bir konu..

Teşekkürler hocam.Ahh size cevap vererek de spam yapmış oldum şimdi.Pardon sayın rahatsız olan arkadaşlar Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH Yeni Nesil Grafikler | PC vs PS vs XBOX vs SWITCH 

• Ssd'sinin hızıyla övünen Sony'nin oyun yükleme sürelerinde Xbox'ı geçebildiği tek bir oyun yok.Şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Ssd'sinin hızıyla övünen Sony'nin oyun yükleme sürelerinde Xbox'ı geçebildiği tek bir oyun yok.Şaka gibi.

Yeni nesile çıkan ortak oyunlardan değerlendirmek lazım watch dogs legion veya assains creed valhalla gibi

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.