Şimdi Ara

Yeni Mumya filmi The Mummy gişede çakıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin film güzeldi. Seyir keyfi çok iyi idi.

• Konu klasik mumya konusu olsada film yinede güzeldi izlenmeye değerdi seriyi sevmeyenler için bile şaşırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bedava biletime yandım.

Orijinali 1-2 onlarca kez izledim. Filmde hem mumya var hemde teknoloji. Mumya ve teknoloji katletmiş filmi.
    Aptal saptal bir durum söz konusu. Cidden kötü
  • "Mummy" 1911 sinema tarihinin asirlik hazir pismis yemegi, daha nereye kadar isitilarak yenir ?

• kötü dediklerine göre iyidir :) bayram değil seyran değil donanımmhaber neden öptü :) malum bir arada yatıp kalkıp iphoneyii öpüyolardı güvenmiyorum ben bu tarz yayınlara hemen gidip izlemek lazım :)

• Uyumuştum , ki en son robocopda uyudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

1999 daki mumya 1 ve 2 yi 5'er defa izlemisimdir.. Çocukken korkardik az buz ama büyüyünce ve orijinal seste izleyince bir komedi filminden çok güldürmüş eglendirmisti..

Bu yüzden mumya ismi bana çekici geldi ve fragmanı izledim.. Tam bir hayalkırıklığı olacağını o anda gördüm.. Şaşırtmadı

Bu film 2014 yılında felan sinemada olsa o hasılat da olmazdı.. Sinemada izlenilecek film yok diye insanlar izledi..

99 daki filmi ayni kadro ile yeniden cekseler daha iyi hasılat yapardı. Bu film onun gerisinde kaliyor fragmanini bile izlemedim. Buyuk bütçeli full aksiyon filmler cekici gelmiyor artik.

Frankenstein daha gecen sene yapildi. Bokunu cikartiyorlar ayni konular çek çek dur.

• marvel ve dc filmlerinin arasına girince gişe başarısı gelmemesi çok normal gişe tarihlerini yeniden guncelleyip adam gibi reklam yaparlarsa daha iyi gişe elde ederleer

• Normalde bu senaryoyla anca 70 dk hazıralanan filmi gereksiz rusle crow ile doldurmuşlar ki, 70 dk kalsa daha iyi olurmuş

• O kadar da kötü değildi.

• Bu filmin böyle çakılacağı çok belliydi.
  • Amerikan sineması da bir yere kadar, o tanıtımları başka ülke filmlerinden birine yapsalar hasılat daha yüksek olur, zorla yediriyorlar.
  • Bence izleyici bu sefer yemedi.

• nerede imhotep, nerede bu seksi mumya. baştan mumya seçimi yanlıştı

Yeni Mumya filmi The Mummy gişede çakıldı
  • Mumya 1 - 2 o kadar iyi olmamasına rağmen herkesin bu konudaki zirve ve finaliydi yapmasınlar Mumya ile ilgili film.
  • Torrent e düşse de izlesek

• Transformers 5 ve mummy

http://link.tl/13TRL

• çok merak ettim yorumlar pek iç açıcı olmasa da bende izleyeceğim :)

• Tam bir hayal kırıklığı gibi görünebilir/gözükebilir ama korku ve efektler açısından izlenilir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.