Şimdi Ara

yeni mercedes otobusler dehşet yaw.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerone

yeni  mercedes otobusler dehşet yaw..

işte gelecekteki otobus.

Retrospektif fütürist temalardan 1960 ların çizgi romanlarından fırlamış gibi ..Fazla uçmuş

O 403ler de gerçekten çoklar ve birçoğunda donanımlar sınırlanmış. Sebebi belli Yedek parça bol servisi ucuz...

Arkaları hariç pek rahat değiller.

Ama bir kere Metro da S2000 lerle seyahat ettim. Biarkaç kez de Neoplanlarla Anyalya seyahati.

Hiçbir 403 te aynı kaliteyi göemedim maalesef.

O 403 otobüsün Nokia sı gibi.. Mantar ,kaba, temeli pahalı ama yedek parçası ucuz.

• benim bildiğim setra mercedes tende man danda daha iyi
    setra en iyisi
  • kardeş ön tekerler dönerken arka tekerlerinde çok küçük bi açıda döndüğü bi otobüs var o mercedesin otobüsü mü?
  • hasta olmuştum ben o otobüse resmen dönmüştü arka tekerleri çok küçük bi açıyla da olsa döndü yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerone

işte gelecekteki otobus.

Retrospektif fütürist temalardan 1960 ların çizgi romanlarından fırlamış gibi ..Fazla uçmuş

O 403ler de gerçekten çoklar ve birçoğunda donanımlar sınırlanmış. Sebebi belli Yedek parça bol servisi ucuz...

Arkaları hariç pek rahat değiller.

Ama bir kere Metro da S2000 lerle seyahat ettim. Biarkaç kez de Neoplanlarla Anyalya seyahati.

Hiçbir 403 te aynı kaliteyi göemedim maalesef.

O 403 otobüsün Nokia sı gibi.. Mantar ,kaba, temeli pahalı ama yedek parçası ucuz.

Hay senin retrospektif diyen dillerini kızlar yisin. Fake işte o kadar basit

• Boss Daha ii Ulusoydan ama biraz amatör gibiler yoksa otobüs setra ve deri koltuk Ama ulusoyda ii şu yeni mercedeslerede bakarıs bir ara
  • BENDE KATILIYORUM ARKADAŞA NICKNAME ANLAŞILICAĞI GİBİ ULUSOY VE VARAN KARDEŞ FİRMADIR.
    quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

hiç sorma yav bide izmirin yolları çok kötü safir ile hiç çekilmiyor takur tukur

ama ben bunun kadar rahat otobüse binmedim

• firmadan açılmışken sya tura yazık oldu beah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: M_MoRuK

kardeş ön tekerler dönerken arka tekerlerinde çok küçük bi açıda döndüğü bi otobüs var o mercedesin otobüsü mü?

neoplan o
  • Travegoların yenilerinin de en arka teker az bi açıda dönüyo

TRAVEGO gibi otobüs yok ayrıca pekde pahalı değil 530.000.000.000TL civarı
  • mercedesler iyide bir de cayır cayır yanmasalar.
  • Valla trevegoya binmedim dış tasarım güzel ama konforu bilemeyecem...

Man Fortuna Çift Dingil olanlarda manyak hiç sarsmıyor.... Neoplandaki rahatlık var denecek gibi bana göre..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.