Şimdi Ara

yeni mercedes otobusler dehşet yaw..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi gerçekten çok fark var...ben çok tuttum...

• bi resim koyun yaw
  • trawego mu
  • Aletler muhteşem cidden.. Nilüfer bütün otobüslerini değiştirmiş bu yenilerden almış.
  • bunlar güzel otobusler gercekten nilüfer ile izmire gitmistim baya rahat 403 lerden

yeni  mercedes otobusler dehşet yaw..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 3 Eylül 2005, 16:15:51 >
  • çift dingil travegolar çok daha güzel ya neoplandaki havayı yakalamış, mercedes herzaman konforlu fazla sallamıyor, bir kere izmire giderken safire binmiştim için dışıma çıktı sallan sallan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 3 Eylül 2005, 16:19:57 >
  • hiç sorma yav bide izmirin yolları çok kötü safir ile hiç çekilmiyor takur tukur

ama ben bunun kadar rahat otobüse binmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 3 Eylül 2005, 16:22:33 >
  • 403ler çok mantar fortunalar da çok dehşet otobus çok rahat ve hızlı man bir sonraki hamlesiyle travegoyu geçebilir
  • setranın yeni modeli içi çok geniş hele motor seside bir harika ya
    dh da amma otobüs kolikler varmış be, eee öğrencinin hayatı yollarda geçince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 3 Eylül 2005, 16:28:39 >
  • ben 4 sene kütahyada okudum ve her hafta sonu bursadaydım otbüsler genelde 403 tü ama yeni travegolar gerçekten güzel
  • yaw 5 sene trabzondan izmire 22 saat yol... genelde 403 lerle, bazen man s2000 lerle....
    artık düşünün halimi

• travego mu setra mı iyi =?
  • travego nun içi o403 ten farksız....tek farkı lcd tv lerini olması..sadece 2 tane....

MAN ın otobüsleri hem daha karizmatik...hem de çok daha pahalı ve dolayısıyla çok daha iyi...şöyle söylim

otogarda beklerken öğrendiğim bilgiler....

Travego nun fiyatı Man ın 3 de biri kadar....

MAN otobüsleri türkiye de fazla olmamamsının nedeni fiyatının pahalı oluşudur....Sanırım 5 tane felan var...
  • ohooo 403 1993 ün teknolojisiydi bırakın biraz fark olsun
  • Harbiden yav, otobüsler çok gelişti artık, mesela reklama kesinlikle karşı olsamda söylemeden edemicem geçen gün yavşak turizmin kavşak seyehat arabasına binmiştim.Otobüs bir harika, resmen uçuyor havada, kayıyor gibi, muavin fren sisteminde bir sorun olduğunu söyledi ama şaka olduuna eminim koltuk yerine böyle tahta parçaları var, ona oturuyorsun doğaya geri dönüyorsun resmen yauv, o tahtanın kokusu mis mis, bu arada tek bir kötü yanı var klima yok ama muavinler sağolsun ellerinde vantilatörle dolaşıyorlar otobüsü

Aha bakın hak verceksiniz önde duran abi de, kaptanımızdı, biraz yavaş sürüyor e ama olsun o kadar olacak malum yaşlılık gözler fös

• quote:

Orjinalden alıntı: dcocuk

Harbiden yav, otobüsler çok gelişti artık, mesela reklama kesinlikle karşı olsamda söylemeden edemicem geçen gün yavşak turizmin kavşak seyehat arabasına binmiştim.Otobüs bir harika, resmen uçuyor havada, kayıyor gibi, muavin fren sisteminde bir sorun olduğunu söyledi ama şaka olduuna eminim koltuk yerine böyle tahta parçaları var, ona oturuyorsun doğaya geri dönüyorsun resmen yauv, o tahtanın kokusu mis mis, bu arada tek bir kötü yanı var klima yok ama muavinler sağolsun ellerinde vantilatörle dolaşıyorlar otobüsü

Aha bakın hak verceksiniz önde duran abi de, kaptanımızdı, biraz yavaş sürüyor e ama olsun o kadar olacak malum yaşlılık gözler fös

süper yavv otobüss üstüne tanımam
  • ben bizim sirkeciden kalkan treni tercih ederim. çufff çufff çufff

edit:bşzim===>bizim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankoral -- 4 Eylül 2005, 10:33:21 >
  •  yeni  mercedes otobusler dehşet yaw..

işte gelecekteki otobus.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerone

işte gelecekteki otobus.
  • Ulusoyun Neoplan starliner otobüsleri dehşet uçağa bin basar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.