Şimdi Ara

Yeni Mercedes-Benz GLB tanıtıldı: Kompakt gövdede 7 koltuk seçeneği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
6
Favori
9.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyati ne kadar olur...

• Bugun kapora verdim. Bu ay icinde fiyatinin aciklacagi soylendi. Fiyati belirsiz bi arac inanilmaz bi talep var. İki haftalik arastirmam sonucu son araci tanidik vasitasiyla rezerve edebildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.33 amg 350bin gibi bir rakam duydum.A sedan bakıyordum piyasada araba yok

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Eger dedigin rakamdir bana 400bin civari dediler

• Kusura bakmasınlar 400 çok fazla. 2.0 fiyatına 1.33 almam

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Kusura bakmasınlar 400 çok fazla. 2.0 fiyatına 1.33 almam
    Aga 400 liraya hangi mercedesin Veya suv un 2.0 ını alıyoruz pardon? :)
  • 2.0 motor dizel veya benzinli gelecek mi? 1.33 bu koca gövdeyi zor taşır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taş devrindemiyiz yahu :) 163 hp 0-100 9 sn civarı.Trafikte araçların %70’inden seri bir araç 1.33 motorla bile.

Bu arada 2.0 bu sene tabiki gelmeyecek. Seneye getirirlerse bile fiyat farkı ötv mtvden ötürü +150 bin tl olur onuda kimse vermez

• YEY Y kullanıcısına yanıt
    2.0 olduklarından pahalı. 1.33 %60 ötv ile 400ve üzeri olması çok komik ve tamamen fırsatçılık olur. 50bin euro arabanın fiyatı ona göre alın. Sana özelden yazdım burayada yazim yeni 2.0 volvo v60 cross donanımlı baya vergisiz 190bin bu araba 1.5 motor olsa 350bin.

70 kiloluk tek adam ile 9sn dir o. O rakamı tutturmak için her daim yüksek devir ister bu da yakıtı uçurur. 2.0 gibi düşük devirdeki yüksek gücü alamazsın. Tabi bunun için 200bin fark verilmez.

• Keşke orta gelirli bu araçlara binebilse denmiş. Orta gelir evine kırmızı et alamayacak hale gelmiş halbuki.

• quote:

2.0 olduklarından pahalı. 1.33 %60 ötv ile 400ve üzeri olması çok komik ve tamamen fırsatçılık olur. 50bin euro arabanın fiyatı ona göre alın. Sana özelden yazdım burayada yazim yeni 2.0 volvo v60 cross donanımlı baya vergisiz 190bin bu araba 1.5 motor olsa 350bin.
    adam 6 ay sonraya araba satmış ne fırsatçılığından bahsediyorsun hocam :) uzun zamandır yetkili satıcılara hiç uğramadığın belli.

Bugün ds etilere uğradım içerideki arabaların 1 tanesi hariç 5 i birden satılmıştı aralık 400-450 bin tl.

bu arada volvo ile mercedesi kıyaslama hiç çünkü volvo fiyatlar aşırı balon..açıktan söylemeyeceğim ama 3 yaşında ikinci el s60 satıp üstüne komik rakam ilave ederek sıfırını sipariş edenler var. Mercedeste cebinde paranla araba bulamazsın ki glb seneye kadar hiç bulamazsın.. Adam xtrail 1.33 motorlusuna 300 küsür istiyor sen 400 den fazla etmez diyorsun glb için :) Hayırlı işler dilerim

Bugün borusandaydım x1 400bin lira yüzüne bakan yok. X2 de keza aynı şekilde. 350 yi veren 400 ü de verir tabi alıcısında para var satan da bunu biliyor zaten. A200 AMG istiyorum ama araç yok al satçılardan zaten sıra da gelmez vazgeçtim. Yeni Q3 e bakıcam kısmet artık.

• quote:

Bugün borusandaydım x1 400bin lira yüzüne bakan yok. X2 de keza aynı şekilde. 350 yi veren 400 ü de verir tabi alıcısında para var satan da bunu biliyor zaten. A200 AMG istiyorum ama araç yok al satçılardan zaten sıra da gelmez vazgeçtim. Yeni Q3 e bakıcam kısmet artık.
    X1 ,X2 ,mercedes yeni jenerasyon araçlara göre bomboş zaten hacimsiz ufak araçlar..

Gelecek Glb’lerden bazı özellikler ;

12.3 Mbaux sistem
    Koltuk ısıtma elektrikli koltuk
    Panoramik cam tavan
    Elektrikli bagaj kapağı
    Şerit takip, acil duruş,oto park pilotu
    Amg body- bmwde m paket dedimi sanki özel sipariş fiyatı uygulanıyor.

Dolayısyıla x 1 400 bin iken bu aracın eder min.500 olur. Ama tabi çıkacağı rakam 400 küsürlerde olur.Mercedes donanım fiyat dengesini çok daha iyi kuruyor bmw’den.

Az önce mengerler den geldim. Haziran a kadar araç yok diyorlar kapora verecektim vazgeçtim. C kasa ile benzer fiyatta olacağını söylediler sözde. GLA 350 400 arası olabilirmiş. Para var ama 1.33 e o parayı vermem. 1.6 dizel olsaydı alırdım.

• bu arac bu fiyatlarla fazla satmaz türkiyede.hazirana kadar yok dediklerine bakmayın zaten az adette getirmişlerdir tabiki yok derler
  • 450 bine 2.0 benzinlisi olsa alınır 4matic sonuçta ancak glc ile boyutları hemen hemen aynı olan aracı 1.33 motorla önden çeker almak işkence olur..
  • 450 bine 2000 motor hayal olur. Bence piyasadan pek haberiniz yok. Bu araç GLC ile aynı ebatlarda daha fazla hacim sunuyor. Bunu 400 lira bandında hiç bir premium segment araç sunamaz.

Zaten 2.0 motor vergisiye bu rakama araç olsaydı millet e180 ve c200 lere hücum etmezdi,

Bu arada 2.0 dizeli 150 hp , 1.33 benzinlisi 163 hp. Yani öyle hacimle pek alakası kalmadı bu işlerin, yok çekmez yok itmez o işler eskide kaldı.
  • En fazla 100 adet satar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.