Şimdi Ara

Yeni Mercedes-Benz GLB tanıtıldı: Kompakt gövdede 7 koltuk seçeneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
6
Favori
9.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YEY

450 bine 2000 motor hayal olur. Bence piyasadan pek haberiniz yok. Bu araç GLC ile aynı ebatlarda daha fazla hacim sunuyor. Bunu 400 lira bandında hiç bir premium segment araç sunamaz.

Zaten 2.0 motor vergisiye bu rakama araç olsaydı millet e180 ve c200 lere hücum etmezdi,

Bu arada 2.0 dizeli 150 hp , 1.33 benzinlisi 163 hp. Yani öyle hacimle pek alakası kalmadı bu işlerin, yok çekmez yok itmez o işler eskide kaldı.
    aracı bu kadar abartmayın sonuçta altyapısı b serisi.. glc ile aynı ebatlarda ama 4matic olmayan bir suv.. 2.0 dizelin en alt motoru 150 hp ve gerek hacim gerek tork yönünden 1.33'ten çok daha iyi bir motor.. 190 hp dizel var. Benzinli ise 225 hp 4matic.. suva bindiğinizi anlarsınız.

koluman amg paketin 450 bin olacağını söylüyor, üstelik teknoloji paketi opsiyon olacakmış.. ilk başta bir keriz silkeleme operasyonu olacak gibi..

• GLK nın yeni versiyonu gibi olmuş.
  • mbkaynar M kullanıcısına yanıt
    2.0 116 hp dizel de var

180 d 116 hp
    200 d 150 hp
    200 d 4MATIC
    220 d 190 hp
    220 d 4MATIC
    200 163 hp
    250 224 hp
    250 4MATIC
    AMG GLB35 4MATIC 306 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 10 Mart 2020; 16:30:46 >
  • Genelde aracın ilk fiyatı piyasaya oturacağıu fiyatından uygun olur. Bmw ve mercedeste lansman fiyatlar bugüne kadar hep en dip fiyat oldu.

Ancak tabi öyle bir dönemdeyiz ki, kriz var diye araba planlamadılar, ama şu an millette para var araba yok. Ne geleceği ne zaman geleceği ve kaç paradan geleceğide belli değil. Dolayısıyla birşey diyemiyorum.

Bu arada evet GLB o dediğiniz tipte bir araç değil. Hacim var, tasarım ve donanımda var ancak SUV 4Matic 2000 cc vs araç arayan zaten GLE ,XC60-90, Range Rover sport ,velar falan bakmalı. GLB 4matic ve 2000cc üstü olduğunda zaten avrupa fiyatıda neredeyse ikiye katlıyor bu demektirki TR’ye gelmeyecek. Yada gelirse uçuk rakamlardan gelir.

Sonuç olarak 400 ile başlayan rakamlarla rakipsiz olacağını düşünüyorum. Bunuda şehir içi ve sakin kullanım için ideal kombin olan önden çekişli 1.33 düşük hacimli motoruna borçlu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 10 Mart 2020; 20:40:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbkaynar

aracı bu kadar abartmayın sonuçta altyapısı b serisi.. glc ile aynı ebatlarda ama 4matic olmayan bir suv.. 2.0 dizelin en alt motoru 150 hp ve gerek hacim gerek tork yönünden 1.33'ten çok daha iyi bir motor.. 190 hp dizel var. Benzinli ise 225 hp 4matic.. suva bindiğinizi anlarsınız.

koluman amg paketin 450 bin olacağını söylüyor, üstelik teknoloji paketi opsiyon olacakmış.. ilk başta bir keriz silkeleme operasyonu olacak gibi..

Alıntıları Göster
    bu arada 190 hp 420 nm tork sd6 Range Rover Evoque kullanıyorum.SUVa bindiğimi nasıl anlayacağım bir tarif ediversene?

2000 cc ve üstü olacak diye 400 liralık araca 700 lira ödeyen ve günde 2 saat trafikte 2000 cc 4x4 suv ile fazladan yakıt yakana keriz denir.

Bu araba bu kombinle aynı c200 ve e180 de olduğu gibi yok satar.

kafan iyiymiş güle güle kullan derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 10 Mart 2020; 20:50:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YEY

bu arada 190 hp 420 nm tork sd6 Range Rover Evoque kullanıyorum.SUVa bindiğimi nasıl anlayacağım bir tarif ediversene?

2000 cc ve üstü olacak diye 400 liralık araca 700 lira ödeyen ve günde 2 saat trafikte 2000 cc 4x4 suv ile fazladan yakıt yakana keriz denir.

Bu araba bu kombinle aynı c200 ve e180 de olduğu gibi yok satar.

kafan iyiymiş güle güle kullan derim.

Alıntıları Göster
    Sizin için demedim genel olarak suvun tanımını yaptım ancak sizde biraz kompleks var galiba.. hali hazırda mercedes kullanıcısıyım ailede 2 tane mercedes var üstelik 1,6 kullanıyorum markayı kötülemek gibi bir niyetim yok ama 450 bine kaç tane satar görüşeceğiz.. herkesi İstanbul’da trafikle boğuşuyor sanıyorsunuz galiba güzel bir sahil ilçesinde trafiksiz bir hayat sürüyorum tavsiye ederim çok eğlenceli

Bu arada range rover evoque sd6 motor yok bilginize;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbkaynar -- 10 Mart 2020; 21:52:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayiler şimdiden kapora mı almaya başladılar daha tanıtımı olmayan ve net hangi özelliklerle geleceği belli olmayan araç için. Yazık... bayiler tam kan emici olmuş
  • Türkiye'deki dilenciler de binebilir.

Fakir dilenci mi var Türkiye'de?
  • Peki GLA'nın geliş tarihi ve yaklaşık fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Onun için de kapora falan alıyorlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Mart 2020; 19:38:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    300-350 bin civari olucakmis

• Teşekkürler bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 13 Mart 2020; 0:32:21 >
  • Aynen banada o şekilde bilgi verdiler GLA için. GLB için ise en boşuna 425-450 gibi birşey bekliyoruz bayi olarak dediler.
  • ne güzel araçlar var eskiden buna para yetmezdi başka bir şey alırdık , şimdi başka şeylere de para yetmiyor
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    GLA yazın gelir

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Benim de yaz sonları gibi araç değiştirme niyetim var. Bakalım, burada telaffuz edilen 300-350 arası bir fiyata güzel donanımla gelirse, niyetim var. İç ve dış tasarım olarak hoşuma gitti.
  • ilk araclar meksikadan yola cikmis ama italya limanda kalmis gemi cikamiyormus

• araç meksika üretimi ise ek vergisi olacak. Hükümet zamanında vw jetta satışlarını azaltmak için meksika üretimi araçlara ek vergi koymuştu.
  • Son zamanlarda glb ile ilgili bilgi alabilen oldu mu?

• Bugun bayimle gorustum. Bayramdan sonra arac icin egitimler baslicakmis. Haziran basi aracin lansmanini yapicaklarmis. Bi aksilik olmassa benim araci haziran sonunda teslim edeceklerini soylediler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.