Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.103
Cevap
88
Favori
871.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    büyük ihtimalle fren hidroliği eksikliği veya balata incelmesi kaynaklıdır. endişe edilecek bir durum değil. iki kez başıma geldi.
  • Merhaba arkadaşlar. Megane sport tourer alma arifesindeyim ancak ilanları incelerken 2010 model privilege 130 bin km de araç 55 bin lira iken 2012 model 75 80 gibi fiyatlara satılıyor. Km ve hasar boya durumları aynı iki aracın arasında neden bu kadar fiyat farkı var anlamış değilim kaçırdığım kronik bir sorun yada başka bir nedeni varmı dır bu durumun. Gelen cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Hayırlısı ile aracımı aldıktan sonra daha sık görüşmek dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • philosopher84 kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 4 yıldır mst 2012 model araç kullanıyorum. 2010 ve 2012 modeller arasında çok önemli bir fark yok aslında. 2012 den sonra makyajlı kasalar var tampon kısımları biraz değişik. birde 2012 sonrasında motor değişerek euro 5 motor oluyor. benim aracım 2012 olmasına rağmen euro 4 motor. ikisinin arasında 5 beygirlik bir fark var birde euro 5 motorda dizel partikül filtresi var. bu filtre zaman zaman bakım- değişim istediğinden olmaması daha iyi diyenlerde mevcut. bunların dışında bildiğim herhangi bir kronik arıza yada bir sorun yok. uygun fiyatlı bulduğunuz aracı iyi bir ustaya göstererek alabilirsiniz...
  • fatih_ogu F kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak uygun fiyatlı dediğim 3 araçta 4 gündür ilanda mesaj atabiliyorum telefon numaraları kayıtlı değil. mesajlara da dönüş sağlanmıyor. Dolayısı ile 2012 model olanlara yoğunlaştım şu an. Ankara da ikamet ediyorum ve Ankara'dan birisi ile irtibat halindeyiz. Hayırlısı bakalım. Eğer 60 bine kadar araç bulabilirsem kendi aracımı satmadan alabilirim üzeri rakamlar için kendi aracımın satışını beklemek durumundayım

• Arkadaş iyi akşamlar
    2012 model 1.6 dci st aracımı satma kararı aldım b6 2007 2.0 tdi passat variant almayı düşünüyorum bu konuda yorum yapmak isteyen olur mu acaba öneri falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uqurxx kullanıcısına yanıt
    Öğrenci proje ödevi için basit şeyler için fiyat araştırması yapmıştık,tanıdık yok malesef 3d printer işi yapan firmalar la bir görüşün.. fiyattan bahsetmeyin iş için fiyat sorun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler herkese.

Megane 3 sport tourer aracımda sol katlanır aynam yerinden çıkmış bir şekilde ( muhtemelen el ile biri manuel kapattı). Dışarıdan herhangi bir kırığı falan yok içerisindeki dişli de motor da dönüyor.

Bu işlerden anlayan başına gelmiş biri varsa yardımcı olursanız sevinirim.

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırnapcı -- 13 Şubat 2020; 15:50:1 >

• kırnapcı K kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Aynayı açıp kapatan alüminyum döküm mafsalın dişleri kırılmış gibi geldi, yoksa çıkmaması gerekir. Yakından kırık olabilecek pütürlü bir yer görünüyor mu? Pek öyle elle kapatılmış gibi değil, sanki kopartmak için zorlamışlar.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Döküm olan kısmın dişlerinde herhangi bir kırık göremedim sadece döndüğü için biraz traşlanmış. İçerisinde plastik bir aksam var onun dişlerinde bir kırılma var sanki. İnternetten bu işlerle ilgilenen birkaç yer buldum bakalım çözüme ulaşabilir inşallah.
  • arkadaşlar merhaba. vites topuzunda soyulmalar başladı. Ne önerirsiniz?
  • Merhaba piyasa ne alemde acaba. 2011 kaza boya tramer olmayan 140binde expression paket aracım var kaça satmalıyım?

• Fiyatlar oldukça yükselmiş gözüküyor ilanlarda ancak satılıyor mu o fiyatlara bilemem. İlanlara bakıldığında 85 90 arası bir fiyat makul gözüküyor.

• Satmayı düşünen varsa. Fiyatı abartmamak kaydıyla mst arıyorum. Boya önemli değil . Özelden de ulaşabilirsiniz. Ben de eski bir mst sahibiyim.

• Clio fiyatları ortada.
    Bu araçların hakkı 120.000 tl ve üstü.
    Tabii privelege donanım sunroof ve bi xenon far donanımı olan araçlar icin.
    Satsak yerine alacak araç yok

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. Çıktığı yıldan (2010) beri almayı düşündüğüm ve 2015 yılında çok uzun bir araştırmadan sonra aldığım MST'imi segment değiştirmek için satışa koydum.

Forumda birçok konuda siz değerli MST kullanıcılarından çok yardım gördüm. Yardımcı olabileceğim konularda elimden gelen yardımı yapmaya çalıştım. Katre kadar yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana.

Arkadaşlar aracımın ilan linki aşağıdadır. Yazdığım her şeyin arkasındayım. Gönlüm ister ki buradan birine aracımı vereyim. Düşünürseniz ister buradan ister telefondan ulaşabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-dosta-gidecek-tertemiz-tam-bir-aile-ve-keyif-arabasi-750304569/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçtakiadam -- 11 Haziran 2020; 22:59:23 >

• 2011 reno megan sport tourer 1.5 dci expression 145 binde. Sağ arka kapıda lokal boya var. Tamponds ufak tefek sürtmeler var. Kazası değişeni yok. Muayene geçen hafta yapmış. Ön disk fren balatasını ynei değiştirmiş. Anahtsrsız giriş çıkış yok. Sanruf yok. 75 bin lira istiyor fiyat nasıl sence alınır mı? Aldıktan sonra ne gibi maliyetlerim olur benim ne değiştirmek gerekir kafadan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dobermann -- 14 Haziran 2020; 12:38:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

2011 reno megan sport tourer 1.5 dci expression 145 binde. Sağ arka kapıda lokal boya var. Tamponds ufak tefek sürtmeler var. Kazası değişeni yok. Muayene geçen hafta yapmış. Ön disk fren balatasını ynei değiştirmiş. Anahtsrsız giriş çıkış yok. Sanruf yok. 75 bin lira istiyor fiyat nasıl sence alınır mı? Aldıktan sonra ne gibi maliyetlerim olur benim ne değiştirmek gerekir kafadan?
    5 ileri 85 likse alınmaz bence

•  YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

• Selamlar mst hangi ülke üretimi acaba,türkeyede üretilen versiyonu varmıdır

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt

İspanya üretimi, bu kasanın yerli versiyonu yok

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.