Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2012 yada 2013 ilk makyaj Privilege MST kullanan kimse kaldı mı buralarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Olmazmi var ama 2012 faz1

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mamiy kullanıcısına yanıt

Ne güzel YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ Ön emniyet kemerlerinin kırmızı mandalları bu sene birden bire soldu, pempemsi garip bir renk aldı, sizde durum nasıl?

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Bakınca resim atayım normal sanırım rengi güneşte kaldı ise normaldir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mamiy kullanıcısına yanıt

Ok teşekkürler. Otoparkta 13-15 arası güneş alıyor ama bu seneye kadar olmaması garip.

• sol öncam kumanda tuşu arızalanan varmı?

• toful T kullanıcısına yanıt

bende sorun olmadı ama diğer bazı araçlarda benzer problemler gördüm. muhtemelen düğmeye su kaçtığı için oksitlenme yapmıştır diye düşünüyorum. düğmeyi söküp güzelce temizleyebilirseniz sorun çözülür..

• düğmeyi 40 tl aldım hallettim şimdide aracın altında su birikiyor.sunroofdan akmıştır diyorlar baktıramadım hala

aracın altında su birikiyor dediğiniz yer tam olarak neresi acaba? bi arkadaşımın aracında ön paspasların oraya su giriyordu. sebebi ise sileceklerin oradan başlayan yağmur suyu kanalları içeride bi yerlerde tıkanabiliyormuş. bu sebeple olduğunu söylemişti...

• fatih_ogu F kullanıcısına yanıt

sanırım aynı yerden. geçen hafta kuruttum.gece yağmur yağdı yine dolmuş ya sunroof yada sileceklerin oradan bir yerlerden doluyor.ön yolcu koltuğunun altına doluyor su

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toful -- 8 Ocak 2022; 20:14:42 >

benim başıma geldi. ön cam giderleri tıkanınca biriken su arabanın içine aktı. ben giderleri kendim temizledim. giderler yaprak toz filan derken çamur dolu gibiydi. sizin de başınıza gelen bu olabilir.

hocam youtube üzerinden arama yaparsanız aynı dertten muzdarip birçok arkadaş var. videolarda gösterildiği gibi yağmur kanallarını temizlerseniz sorununuz düzelecektir...

• merhabalar. formdaki üyeler araçlarını eskitmiş nerdeyse ben MST yi daha yeni alabildim. 2. el fiyatlar malum anca alabildik. 2011 Pirivilege. Bu araçlarda standart donanım nedir acaba
  • Merhaba MST araçlar benim de ilgimi çekiyor ancak iki donanım arasında kaldım. GT line çok şık görüyor ancak düşük km'li ve siyah renk dışında ilan yok. O nedenle Privelige paket daha mantıklı görüyor. İki araç arasında çok fark var mı ( donanım, yol tutuş konfor vs ) Teşekkürler

• turuncude T kullanıcısına yanıt

Privelige paketlerde bile donanım farklılığı var. Formdaki arkadaşlar forma girdiğinde tam bilgileri alabiliriz.

• orhan2005 O kullanıcısına yanıt

bende 1 ay önce aldım aracı

• 1.5 dci motorlu 2018 2019 model clio sport tourer mı yoksa 2014 2015 megane sport tourer mı tavsiye edersiniz? Önemli olan yakıt ekonomisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagiz456 -- 17 Mart 2022; 9:16:55 >
  • yakıtta clio konforda megan derim

• yagiz456 Y kullanıcısına yanıt

megane iyidir

• 2010-2011 civarı 1.5 dci Sport Tourer Privilege paket araçlar 200bin km'den sonra sıkıntı çıkarır mı arkadaşlar bilgisi olan var mı? İlanlara bakıyorum araçlar hep 200bin km'den yüksek. Ama fiyat olarak da 250-300bin TL bandında çok cazipler.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.