Şimdi Ara

Yeni Matrix filmi The Matrix Resurrections'tan yeni fragman geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Matrix filmi The Matrix Resurrections'tan yeni fragman geldi

Bilim kurgu dünyasının en önemli serilerinden biri olan The Matrix'in dördüncü filmi için çok az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz saatlerde de filmden yeni bir fragman paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Vizyona girmesine kısa bir süre kalan The Matrix 4'ten heyecanlandıran görseller geldi

Paylaşılan fragman, fragmanın da isminden anlayabileceğimiz gibi Déjà Vu hissine odaklanıyor. Şahsi olarak bu fragmanın Matrix'in ilk filmine benzer bir his uyandırdığını söyleyebilirim. Ayrıca yeni filmden birçok sahne de görebiliyoruz. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Matrix Resurrections, 22 Aralık 2021'de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini ise Lana Wachowski üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Christina Ricci, Jessica Henwick ve Priyanka Chopra Jonas gibi isimler bulunuyor. 

The Matrix 4 Fragman

Kaynak:https://www.theverge.com/2021/12/1/22812697/new-matrix-resurrections-trailer-warner-bros-keanu-reeves

• Ben de filmin ilk gorsellerini ve fragmanlarini gordugumde ister istemez 'john wick' algisina kapilmistim. Fakat biliyorsunuz son filmde 6. Matrix evreni de sona erdi. Ve mimar bu filmde yeni evreni olusturuyor. Diger filmde parasiz bilgisayar programcisi olan neo bu yeni yapilan evrende zengin luks icinde yasayan biri. Bu sekilde sakali saci ve hareketleri anlayabiliriz. Yine de beklentileri yuksek tutmuyorum. Fakat john wick olmasaydi yani onu kimse gormeseydi herkes su an burada devasa bir beklenti icinde olacakti. Belki film o beklentileri karsilayamayacakti. Senaryo yine cok detayli gorunuyor fragmanlardan anladigim kadariyla. Cyberpunk etkisi yapmaz diye dusunuyorum.

Burada arkadas muthis ozetlemis seriyi : 2. Mesajima ekledim.
    Kim ne derse desin matrix emsali olmayan bambaşka bir seri. Wickmiş dickmiş bunlar beni pek ilgilendirmiyor. Film sizi içine çekiyorsa karakterler rolünü iyi yapıyorsa arzular şelale. Kendine idol aramak için film izleyenler boşuna vakit ayırmasın. En azından önceki çekilen bölümlere saygı gösterip hikayesine çamur atmayı bıraksın. John wick benzetmesi yüzünden şimdiden alaşağı ettiniz filmi. Algınızı temizleyin yenilikçi olun farklı bakış açılarıyla izlemeye çalışın yeterli
  • nerede fragman sayın editör? fragman eklemeyi unutmuşsunuz.

• kaynak yazan yere tıklayınca fragmana ulaşabildim:https://www.theverge.com/2021/12/1/22812697/new-matrix-resurrections-trailer-warner-bros-keanu-reeves?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

fragman sonundaki neo nun gardını alma hareketi diret john wick hareketi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarionCobretti -- 2 Aralık 2021; 10:16:39 >
  • fragman için matrix ağına mı bağlanmamız gerekiyor ?

• henuz 4uncusu 5incisi cikipda eski efsanesine ihanet etmeyen bir film gormedim.

• Eğer düşündüğüm şeyi yapacaklarsa

İsmail YK'dan Allah Belanı Versin şarkısını hediye etmek zorunda kalacağım

Umarım yanılırım

• İlk 3 filmi çok beğenerek izlemiştim. Ancak bu film pek beğenilmeyecek bence.

• Matrix 2000'li yılların başında epey bir efsaneydi. Şimdi nasıl olur bilmiyorum.

• Olm bu bildiğin hayran yapımı. Bu film fena halde patlayacak hissim her geçen gün kuvvetleniyor. Seyirciyi bir beklentiyle silkeleyelim alalım cukkayı oturalım hesabında yapılmış hissini film ilk duyurulduğundan beri her yönüyle hissediyorum. Sinemada gitmeye değer mi değil mi ilk izlenimleri aldıktan sonra gideceğim. Sizlere de aynısını tavsiye ederim, durduk yere amaca hizmet etmemek lazım. Keanu Reeves sanki başka filmin setinden gelip hadi şurada da az oynayayım der gibi izlenim veriyor. Umarım yanılırız ama sanmıyorum. Film kötü çıkarsa değil iyi çıkarsa şaşıracağım daha çok.

• "The Matrix Wick" olmuş bu

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle. John wick 4 çekimleri olmadan önce matrix 4 ü çektiler. O yüzden sakal ve saçını kesemedi keanu reis. Pandemi girmeseysi araya 2 filmide aynı gün vizyonda görecektik. 2 filmde de aynı tarzda karakter olacak. Belki de bir biriyle bağlantılı bir evrendir bu filmler. 😃

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt

Evet aynı zamanlarda çekildiklerini biliyorum da günümüz sinema sektöründe birbirine tipleri bu kadar benzetmemek için yapılabilecek şeyler var, utanmasalar aynı kıyafetle çekecekler adamı slgjslgjdl aynı evrende geçme fikri ise tam kabus olurdu :DDD

• Bu bir fragman değil, teaser bile değil, sadece ufak bir video clip. Filmler ile ilgili hikaye beslemeye yönelik.

• Hoaydaaaa Merovingian reise nolmus oyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yeni seçilmiş biri var,
    Neo da kahin. Etek giyer sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de filmin ilk gorsellerini ve fragmanlarini gordugumde ister istemez 'john wick' algisina kapilmistim. Fakat biliyorsunuz son filmde 6. Matrix evreni de sona erdi. Ve mimar bu filmde yeni evreni olusturuyor. Diger filmde parasiz bilgisayar programcisi olan neo bu yeni yapilan evrende zengin luks icinde yasayan biri. Bu sekilde sakali saci ve hareketleri anlayabiliriz. Yine de beklentileri yuksek tutmuyorum. Fakat john wick olmasaydi yani onu kimse gormeseydi herkes su an burada devasa bir beklenti icinde olacakti. Belki film o beklentileri karsilayamayacakti. Senaryo yine cok detayli gorunuyor fragmanlardan anladigim kadariyla. Cyberpunk etkisi yapmaz diye dusunuyorum.

Burada arkadas muthis ozetlemis seriyi : 2. Mesajima ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quexstre48 -- 3 Aralık 2021; 14:43:36 >
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    :) Tasarruf için aynı sahneleri hem Matrix'e hem John Wick'e koyuyolarmış.

• Kim ne derse desin matrix emsali olmayan bambaşka bir seri. Wickmiş dickmiş bunlar beni pek ilgilendirmiyor. Film sizi içine çekiyorsa karakterler rolünü iyi yapıyorsa arzular şelale. Kendine idol aramak için film izleyenler boşuna vakit ayırmasın. En azından önceki çekilen bölümlere saygı gösterip hikayesine çamur atmayı bıraksın. John wick benzetmesi yüzünden şimdiden alaşağı ettiniz filmi. Algınızı temizleyin yenilikçi olun farklı bakış açılarıyla izlemeye çalışın yeterli

• Yaşlandılar be

• 4 ile birlikte 5 ve 6nın da yolu açılır diye düşünüyorum. yeni bir matrix konu olacaksa tek filmle bitemez. ama umarım 5te bırakırlar, fazla uzaması iyi olmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.