Şimdi Ara

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
6
Favori
65.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım çok güzel ama fotodaki araçtaki lastik yanağı çook ince ve çamurluğun içinde eğreti duruyor. Sonuçta lansman aracı değil, öylesine çekilmiş bir foto.

Doğru jant/lastik ile çok şık durur bu araba.

Lastiklerin görünmediği önden çekilen fotoda resmen ateş ediyor tasarım.

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 11 Mart 2021; 16:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Açtınız tam açın insafsızlar şaka gibi 😂😂

Kadınlar gibi

• Allah sahibine bağışlasın

• yemin ediyorum halen Volkswagenci ler neden alır ruhsut 20 yıldır aynı tasarımda olan araçları,peugeot örnek adamlar tasarım ödülleri aldıkları gibi logolarını bile güncellediler yazıklar olsun paraları almanlara kaptıranlara yaşasın fransızlar Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi ironidir dikkate alanın vay aklına

• quote:

Orijinalden alıntı: curiolus

Bana da boyu uzamış gibi geldi , bagaj 500LT civarına geldiyse bu tasarımla kesinlikle tercih edilir. Sedan araçtan bıktık bagaj yüzünden.

Alıntıları Göster

Zevk meselesi tabi ama sedan araçlar gerçekten hiç hoşuma gitmiyor. 400 litre civarı HB bagajı yetiyor bana, gerekirse pandizot çıkarıyorum. Ama umarım geniş bir bagaj vardır, ihtiyacı olanların işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserkang -- 11 Mart 2021; 19:6:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse de demiyor ki ''aga bu nedir?'' Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi 

• quote:

Orijinalden alıntı: ARES007

Japon vs Alman kıyasından olmasın o? Japon premiumlar da girintili çıkıntı.

Yoo, değil..net çirkin diyorum.

High-end Japon arabası deyince de aklıma pek bir şey gelmiyor.

Dünyada estetik akım, sadece araba değil elektronik cihazlar, ev aletleri, giyim kuşam vs hep minimal çizgilere gidiyor.

Bu tasarım bence baya günü yakalayamış halde.

• SBK S kullanıcısına yanıt

O zaman tek tip araba yapsınlar olsun, bitsin. Japon araçları tasarım olarak böyle olur. Beğenen alır, beğenmeyen almaz.

dediginiz minimalist çizgi ornegin spor araç kültüründe tam tersi gidiyor. 90 larin ferrarileri duz hatlara sahipken suan dediginiz gibi kat kat çizgilere, kanatlara sahip.

elektronik eşya deseniz en bilinen olduğu icin bu örneği veriyorum iPhone 8 den sonra oldukça kaba iPhone modelleri çıktı. Sırf iphone diyebilmek için 8 de olan kamera düzenleri vs değiştirildi. Şimdi telefonun yarısı kamera.

pc deseniz tam tersi, gösterişli pcler in adı duyuluyor. Örneğin asus en büyük laptop üreticilerinden. En ünlü serisi rog serisi ve sade hiçbir yanı yok. Oysa çok sade pcleride var.

bina deseniz hiç kimse 4 köşe binalardan hoşlanmıyor. Modern evlerin hepsi girintili cikitili ve desenli binalar.

Kıyafet modasi ile ilgili hiçbir fikrim olmadığı için cevap veremeyeceğim.

japonlarin üst sınıf araçları bilmiyorsanız oda sizin otomobil kültürünüz.

• Bu aracın yandan bakıldığında ön tarafında orantısızlık var. Ön tekerlek çok geride kalmış veya tampon ve kaput çok ileride kalmış. Otobüs döndürme tribine sokar adamı :)

Tekerlek sabit durduğu senaryoda ön tarafın 7-8 cm daha kısa olması daha güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 11 Mart 2021; 19:54:45 >
  • SBK S kullanıcısına yanıt

şu resimdeki audi gibi yapmasınlarada audi kadar overrated bir araç yok şu dünyada sadece kalite var o kadar tasarım kafası 0 0 0

• Çok iyi duruyor be...

Az insaflı olsalar da FR ı satıp alsak. Ama nerdeeeeeeee

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Kapısını kapattığımda bahçe kapısı hissiyatı vermezse, her yerinden takır tukur senfonisi gelmezse, nedeni belli olmayan elektronik kaynaklı arızalar vermezse polo yerine belki tercih ederim.

Bizi 2000’ li yılların başlarına götürdüğün için çok teşekkür ederiz.

• oha nedir bu fanatiklik takım tutar gibi marka tutma ödüllü araçlar bunlar sen git hitlerin araçlarına bin hadi

• Çok karizmatik . Eski modele göre çok büyümüş ve alçalmış. Üstelik bu sınıfta psa da 130 dizele devam edilecek . Süpürür

• Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi
    Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

anlatmaya veya karşılaştırmaya gerek varmı?

• Vay be bomboş b sınıfı vw nin iç mekanı orta/üst donanım C segmenti pejo ile kıyaslanıyor. sonra vw neden seviliyor diyorsunuz :D

• Sizin koyduğunuz eski kasanın iç dizaynı gelecek olan modelin iç dizaynı aşağıdaki gibi olacak. Ww'nin kine lafım yok ama bana tercih yap deseler her türlü ben alttaki iç dizaynı seçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aserkang

Zevk meselesi tabi ama sedan araçlar gerçekten hiç hoşuma gitmiyor. 400 litre civarı HB bagajı yetiyor bana, gerekirse pandizot çıkarıyorum. Ama umarım geniş bir bagaj vardır, ihtiyacı olanların işine yarar.

Alıntıları Göster

benim de hoşuma gitmiyor ama 500lt üzeri passat bagajı bile yetmiyor bana. 2 çocukla anca pickup yeter zaten :)

• Vw genel kalitesi uzun süreli test edilmiş parçaları vs.. Kendimizi kandırmayalım Logo neden değişti pejo ne üretirse üretsin pejodur 1-2 araçta hata yapsın kapanacak pozisyonda alan kişi uzun vadeli düşünmüyor alman markaları ile kıyaslanacak bir kalite yok bir seat skoda bile değil kalitesi parası olan zaten reno fiat pejo almaz :)

• Peugeot Ofz satış danışmanı Erkan Eldemir 0533 159 58 00
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.