Şimdi Ara

YENİ LANCER 1.5 TESTİM 1.8 İZLENİMLERİM (FOTOĞRAFLAR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
4
Favori
91.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aşk insana karşısındakinin hatalarını görmemezlikten gelmeyi eksik yanlarını kendi zihninde varmış gibi tamamlatmayı sağlar ama sonra aşk bitince 2 yabancıdan farksız olur 2 varlık.

önü kendisine aşık edecek cinsten ama arkası facia.
  • @tasshelhoff
    Sanırım Db ölçümleri gibi fren ölçümlerininde tam bir standardı olması zor. Arada 1-2 metre fark olsa anlarımda %10 u bulan 4-5 metrelik farklar gerçekten düşündürücü. Ancak dediğim gibi ben aracın frenlerini beğendim.

niko_jr
    Teşekkürler.
    Evet halen 2007 Lancer kullanıyorum. Aracım 35000 km oldu ve hala son derece memnunum. Can alıcı soruya gelince.
    Şuan araba değiştirme gibi bir durumum olsaydı. 1.5 modelini değilde 1.8 modelini ciddi anlamda düşünürdüm. Ancak düşüncelerimin biraz daha ilerisini merak edersen otomatik şanzımandan dolayı bunu iptal edebilirdim.
    Yalnız şöyle söyleyeyim Mitsubishi 1-2 yıl içinde 150 hp'lik 1.5 turbo motoru getirir ve donanımıda intense ile eşit tutarsa 1-2 yıl içinde araba değiştirmeyi gündemime alırım. O kadar kesin söyleyeyim.

@yigitguc
    Bir önceki kasa Lancer sahibi olarak yazdıklarınızı keyiflenerek okudum. Tüm görüşlerinize katılmakla birlikte fiyatını sonuna kadar hakeden bir araç olarak görüyorum kendisini. Vites geçişleri ile direksiyonu ile yol tutuşu ve uzun yol konforu ile binilesi bir araç.
    Hayırlı olsun aracınız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sayko bir yapısı var gerçekden..Lakab yerinde..
  • Ön tasarımı Volvo'ya ve başka modellere benzetenler vardı. Lancer'ın ön tasarımı yine Mitsubishi'nin efsane araçlarından biri olan Galant'a dayanıyor.

YENİ LANCER 1.5 TESTİM 1.8 İZLENİMLERİM (FOTOĞRAFLAR)

• quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Ön tasarımı Volvo'ya ve başka modellere benzetenler vardı. Lancer'ın ön tasarımı yine Mitsubishi'nin efsane araçlarından biri olan Galant'a dayanıyor.

bende bunu defalarca kez yadım durdum.

en gıcık olduğum şey yeni lancer konusunda " önü volvo çakması gibi olmuş" lafı.

arkadaşları suçlamıyorum tabi galant ülkemize nadir olan bir araç.

buyrun mitsubishinin D segmenti aracı.

aracın güncel versiyonun resmini de ben koyayım bu kasayla pek alakası kalmadı galantın.

ülkemize getirilse değişik bir alternatif olur.

hayırlı günler.

• Galantın o bakışı yıllardan beri diğer serilerinde de mevcut zaten..

Tercümanımız da Galant 2.4lt mevcut.Agresif bir alet o da..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

quote:

Orjinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

günümüzün standartlarından çok uzak mitsubishiye yakışmayan bir model daha.

eski kasası en azından ucuzdu ve insan belki teknik olarak yeterli değil ama bu ebatlarda bu fiyata sağlamlığından süphe duyulmayacak başka az model olduğu için tercih edebiliyordu.

bu ise günümüzün pazar şartlarında tam fiyasko, nerdeyse 1 senedir piyasada olmasına rağmen trafikte görmenin mümkün olmaması da bunun açık kanıtı.

yapmayın allahaşkına.

yazacak bir şey bulamıyorsanız sırf yazmak için hiç yazmayın daha iyi kanımca.

duyanda abs bile koymamışlar sanacak.

nesi "günümüz standartlarından çok uzak".

sırf hızlanması biraz kötü diyemi "günümüz standartlarının" uzağında.

9 havayastğı -abs- ebd -asr- esp -bluetooth mevcut araçta bu mu "günümüz standartlarından uzak olmak"?

kaç c segmnti araç en baz versiyonunda bile 9 havayastığı sunmakta?

ha rakiplerine göre pahalı derseniz bir şey demem. ama bu kadar donanım "günümüz standartlarından uzak olmaksa";

günümüz standartları nedir merak ettim?

ışın kalkanı- proton torpidolarımı olacaktı arabada?

hayırlı günler.

hocam kusura bakma ama artık mitsubishi konusunda fanatiklik sınırında dolaşmaya başladın, bu da sınırın öte tarafında ki mesajlardan biri olmuş maalesef.

tasshelhoff'un hiçbirzaman fanatiklik yaptığını görmedim. özellikle colt ve jazz konusunda jazz'ın hakkını yediğini görmedim.

• gerçekten dış görünüşü harika.kırmızı bir araç bu kadar çekici olabilir.ileride gençlerin gözdesi olur çünkü modifiye çok yakışır.2.ele düşünce sırf modifiye için bile alınabilir.içi kimin umurunda.dışı yakıyor ortalığı.2.eli de ucuz olursa sırf modifiye için alabilirim.
  • Supremum gerçekten çok güzel bir inceleme çok teşekkürler. arabam.com çalmasın da araba testleri bölümüne.
  • supremum gerçekten incelemen çok kaliteli olmuş

İnşallah bu incelemeyide bazı siteler çalmaz

Özellikle 1.8 modelinin GLX indeki kanat opsiyonu harika bir olay

O arka kanadı koyup birazcıkta yere basılınca evo misalih oluyor araç
  • AÇıkçası iç mekan çok kalitesiz geldi.Arka tasarımda kötü. tutmayacak bence
  • test için teşekkürler güzel araç ama türkiye bu markayı sevemedi nedense.
  • Çok detaylı bir inceleme olmuş,teşekkür ederim.

Dışarıdan bakınca Lancer süper görünüyor,ön kısma hastayım,focusdan vs.. den daha çarpıcı bence.

Arka tarafı daha spor olabilir miydi diye düşünüyorumm

İç kısmı sade olmuş,ama bence güzel.Fazla detay beni boğuyor çünkü.Ekran biraz büyük olsaydı daha güzel olurdu.

Ama özellikle ön tarafın çok güzel olması,iç kısımdaki sadeliği örtbas ediyor.

9 havayastığı ise gerçekten iyi düşünülmüş.

Hızlanma olayı çoğu kişinin canını sıkabilir,ama en fazla ayda 2-3 kere performanslı kullanırım,ekonomi daha ön planda benim için.Az yakıyorsa sorun yok.

Eğer fiyatlarda indirime gidilirse,ya da sıkı pazarlıkla (biraz zor ama supremum'un aldığı fiyattan 1-2 bin daha aşağı çekebilirsem) ciddi şekilde düşünürüm.

Detaylı inceleme için tekrardan teşekkür ederim

• Liste fiyatlarından indirim her zaman mümkün zaten arkadaşlar.
    İnvite modeli için zorlamadan aldığım fiyat 36500 ytl. Zorlansa daha aşağıda çekilebilir diye düşünüyorum. Invite modelinin donanımının gayet güçlü olduğunu düşünüyorum. (Cruise kontrol, yağmur ve far sensörleri çok şey ifade ediyorsa bişey diyemem.)

Berk, bayi 1.5 modellere orjinal body kit, arka spoiler ve orjinal Mitsubishi jantı takıp satıyor. Orada daha önce yaptıkları bir aracın fotoğraflarını gösterdiler hiç fena değildi.

Arka tasarımı ilk fotoğraflardan gördüğümde bende pek beğenmemiştim. Uzun uzadıya inceleyince hiç fena gelmemeye başladı.

İç mekan hakkında yukarıdaki yazımdan bir alıntı yapmak istiyorum.
    quote:

Lancer’ın iç mekanı hep sade ve basit bulunmuştur. Ben bunu yine Evo ile aynı iç mekana sahip olmasına bağlıyorum. Evo’nun sportif ruhunda göze batmayan kokpit söz konusu aile aracı Lancer olduğunda basit gelebiliyor.

Lancer'ın kokpitine kalitesiz,basit sade derken aslında Evo'ya da çamur atmış oluyoruz.

Hatta Outlander bile neredeyse aynı kokpite sahip.

• Anladım üstad gerçekten güzel bir araç

Orjinal body kit, arka spoiler ve orjinal Mitsubishi jantı takıp birde çıtırdan 4.5 cm yay ile

araç yılan oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: harunpal

araç güzel ama ne bileyim corolla varken civic varken pek tercih edilmez gibi

Evo tutacaktır ama Lancer'ın bu araçlar karşısında bencede hiç şansı yok.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEmh@ -- 31 Ağustos 2008; 14:37:37 >
  • Fotoğraflar ve izlenimlerle gerçekten süper bir çalışma olmuş.

Ellerine sağlık...
  • bu arabayı bende incemeiştim;
    dış dizaynı yakından o kadar çekici değil ve arabanın içi ise tam anlamıyla rezalet. kaliteli bir araçta olduğunuzu hissettiremiyor mitsubishi. ha bu araba neden alınır altenatifleri varken onu bilemem. ama eminimki sürüş özellikleri gayet yeterlidir.
  • Çok ayrıntılı, faydalı ve anlaşılır bir inceleme olmuş. Teşekkür ederiz.
  • benim bu zamana kadar gördüğüm en kalitesiz malzeme ve sert plastik jetta polo ve vw bazı araçlarında kullaılıyor konu vw olunca kimse ses çıkarmıyor ama mitsu olunca sanki piyasada mitsubishi satması arkadaşları rahatsız ediyormuş gibi firma sahibi gibi arabayı sürekli kötülüyorlar corolla dizel ve benzinli hemde daha hafif olan 2007 sini sürdüm lancer da sürdüm KESİNLİKLE DİYEBİLİRİM PERFORMANS ARASINDA AÇIK BİR FARK GÖREMEDİM 3 KİŞİ LANCER toplam 230 kg ağırlıkla çok ii hızlanıyor.

DİP NOT: BİR OTOMOBİL UZMANINA SORU VE CEVABI:
    SİZCE HANGİ ARACI ALMALIYIM KALİTE NOKTASINDA GÜVEN PROBLEMİM VAR ?

CEVAP:

BAZ MODELİ İLE LÜX MODELİ ARASINDA EN AZ GÜVENLİK DONANIMI EKSİĞİ VARSA O ARAÇ ALINABİLİR.

şimdi soruyorum sizin saydığınız kaç modelde 9 hava yastığı baz modelinde standart

baş sırada LANCER GELİR

şimdi nasıl düşünülecek merak ediyorum.

HAAAA BU ARADA -35 DERECE DE UKRAYNA VE RUSYADA 2008 YILI İÇİN SADECE UKRAYNADA 95000 ŞİPARİŞ VERİLEN ARAÇ MİTSUBİSHİ LANCER'DIR. DİĞERLERİ ACABA NE KONUMDA

2007 YILININ EN İİ İTHAL ARACI MİTSUBİSHİ LANCER'DIR.

MARKA FANATİKLERİNE DUYURULUR OBJEKTİF YORUM İSTİYORUZ ZEKİ YORUM İSTİYORUZ HİÇ BİR ARAÇ KÖTÜ OLAMAZ SADECE ARTILARI GÖRECELİDİR.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.