Şimdi Ara

YENİ LANCER 1.5 TESTİM 1.8 İZLENİMLERİM (FOTOĞRAFLAR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
629
Cevap
4
Favori
91.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm yazılanları okuyamadım sebebini bilemem ama 1.5 150 bg olan colt motoru lancer motoruna dahil edilseydi satışlar daha fazla olurdu bence
  • quote:

tüm yazılanları okuyamadım sebebini bilemem ama 1.5 150 bg olan colt motoru lancer motoruna dahil edilseydi satışlar daha fazla olurdu bence

• bu araba bu fiyata bu motorlarla tutmaz eriyip gider
  • Aslında motor ve performansa çok yüklendik ama biraz test yıllığı dergi arşiv karıştırınca şöyle bir karşılaştırma çıktı ortaya.
    1,5 turbo 150hp'lik motorun bu kasaya çok daha yakışacağına herkes hemfikir yalnız aşağıdaki tabloya göre mevcut motor içinde ortada bariz bir geride kalma durumu yok.

YENİ LANCER 1.5 TESTİM 1.8 İZLENİMLERİM (FOTOĞRAFLAR)
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Aslında motor ve performansa çok yüklendik ama biraz test yıllığı dergi arşiv karıştırınca şöyle bir karşılaştırma çıktı ortaya.
    1,5 turbo 150hp'lik motorun bu kasaya çok daha yakışacağına herkes hemfikir yalnız aşağıdaki tabloya göre mevcut motor içinde ortada bariz bir geride kalma durumu yok.

Motor çok ekonomikmiş yalnız.

• yok zaten motor performansı veya yaıt tüketim değerleri olarak geri kalan 1.5 mt 109 bg olan değil ki.
    11.1 sn 1.5 motor için süper bir değer.Asıl sorun otomatik sanzımanda.Ve 1.8 de sadece otomatik olduğu için benim için kötü diyebileceğim durum burda ortaya çıkıyor.140 lık jetta nın fln 9 sn olduğunu varsayarsak(ki bu dsg sanzımanlı versiyonu için) veya civic hb 1.8 140bg için 10 sn altı olduğunu düşünürsek ve arada bir fiyat farkı olmadığı göz önüne alınırsa (jetta 140 dsg 48bin lancer 1.8 49 bin ytl) sorunun bu motor seçeneğinde olduğunu düşünüyorum.

Manuel bir 1.8 olsa kesin 10 sn altında bir performans sunardı
    Saygılar
  • araba gerçekten güzel olmuş
  • Resimlerden bile cok kusur bulunabilir aslında ;

Tasarım Güzel önü özellikle ama arkası biraz basit ve itici geliyor,iç malzeme kalitesini hiç beyenmedim desem yeridir,kapı acma kollarından tut,cam düğmeleri,kadran göstergesi,direksiyon arasında gözüken büyük bosluklarda araçın benm gözümde olan büyük eksikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLoodRunsCoLD -- 2 Eylül 2008; 11:04:03 >
  • lanceri toyotayla kıyaslayan arkadaş dediğin tüm testletde lancer geri haklısın ama bi konu varki tsarım olarak toyotayı siler ....(yeni kasa toyotayla avensis neredeyse aynı)..adamlar aracı satıyor siz kavga ediceksiniz nerdeyse bırakın alan alsın saçma sapan kıyaslamalar yapmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: pascuu

yok zaten motor performansı veya yaıt tüketim değerleri olarak geri kalan 1.5 mt 109 bg olan değil ki.
    11.1 sn 1.5 motor için süper bir değer.Asıl sorun otomatik sanzımanda.Ve 1.8 de sadece otomatik olduğu için benim için kötü diyebileceğim durum burda ortaya çıkıyor.140 lık jetta nın fln 9 sn olduğunu varsayarsak(ki bu dsg sanzımanlı versiyonu için) veya civic hb 1.8 140bg için 10 sn altı olduğunu düşünürsek ve arada bir fiyat farkı olmadığı göz önüne alınırsa (jetta 140 dsg 48bin lancer 1.8 49 bin ytl) sorunun bu motor seçeneğinde olduğunu düşünüyorum.

Manuel bir 1.8 olsa kesin 10 sn altında bir performans sunardı
    Saygılar

evet otomatik şanzıman biraz başarısız olmuş. Benim 100 beygir 1.6 otomatik focus'un 0-100 'ü 13.5 sn civarında. Üstelik 1.8'in vergisi daha çok.

• harika çocuk supremum...
    bu araçla ilgileniyordum ve ilk incelemen muthiş ve devamı tabii..
    şimdi koltuga oturmak kaldı..
    quote:

Aslında motor ve performansa çok yüklendik ama biraz test yıllığı dergi arşiv karıştırınca şöyle bir karşılaştırma çıktı ortaya.

• quote:

Tşkler supremum bu karşılaştırmayı koymanın çok faydası oldu.Ben araçı kişisel tercihim nedeninden dolayı eleştirdim.Yoksa gerçekten kaliteli ve tasarım olarak çok güzel bir araç.Biraz fazla büyümüş ve hantal yapısı var gibi duruyor.Bunu da yanlış anlamayın.Bana HB araçlar daha kullanışlı geliyor.

Supremum Şu otomatik şanzıman gerçekten kötü.Manueli yokmu?Getirmeyi düşünmüyorlarmı?

O zaman manueli ile rahat 9.9-10 değerleri görür.

• Manuelin Türkiye'ye getirilmesi planı şuan için yok(muş).
    Performans değerleri benimde aklımı kurcalayan bir konuydu. Elimdeki dergi ve test yıllıklarından yukarıdaki tablo ortaya çıktı.

Bu arada 1.8 manuel ve 2.0 dizel fabrika verilerini ekliyorum.
  • ön tarafı gerçekten volvo s40 a benziyor kim ne derse desin ,tamam güzel olmuş köpekbalığı görünümü ( gerçi ben 406 coupe yi daha çok benzetiyorum köpekbalığına ama) sadece
    ön tarafla olmuyo bence ayrıca eksoz görüntüsü ,iç mekan ve arka tasarımı daha güzel olabilirdi,bir de 3 yıl garanti süresi olmamış bana göre
  • ön taraf canavar ama arka spoiler'i sevmedim. Belki yaş 30 olduğu içindir Spor tarz ilgimi çekmiyo pek artık. O spoiler'i kaldırsak bir şeye benzemeyecek araç gibime geliyor. Yani hem agresif görünüşlü hem de ciddi bir sedan tadı yakalamak pek mümkün görünmüyor.
  • Değil Köpekbalığı lakabı bence herşeyi hakediyo süper bi araba paylaşım için teşekkür....
  • ilk görüşte aşık olduğum bir tipi var bu aracın. teknik bilgileri ve testlerini en iyi yorumlayan bu topic var. fiyatı biraz pahalı. görüntüsü harikulade.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ba2khan

ön tarafı gerçekten volvo s40 a benziyor kim ne derse desin ,tamam güzel olmuş köpekbalığı görünümü ( gerçi ben 406 coupe yi daha çok benzetiyorum köpekbalığına ama) sadece
    ön tarafla olmuyo bence ayrıca eksoz görüntüsü ,iç mekan ve arka tasarımı daha güzel olabilirdi,bir de 3 yıl garanti süresi olmamış bana göre

hayır benzemiyor.

99-2003 mitsubishi galanta benziyor.

ha volvo s40, mitsubishi galanta a benziyor olabilir ona bir şey diyemem.

toyota da 3 yıl bildiğim kadarı ile bir tek honda 6 yıl 150.000 km yapıyor .

avrupa markalarının çoğu 2 yıl.

hayırlı günler.

• Yeni lancer adam gibi body kit ve devasa jantlar olmadıkça hiçbir halta benzemiyor benim fikrim.
    Yazık olmuş arka stoplar düşecekmiş gibi duruyor hiç estetik ve güzel değil.
    Eski lancer'in tasarımını kesinlikle daha çok beğeniyorum.
    Ayrıca yeni kasa subaru impreza bana kalırsa body kit ve davasa jantlarla bu köpekbalığı bozmasından çok daha güzel.
    Sadece fotojenik değil.
    Kendi fikrimdir saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: helisel

Yeni lancer adam gibi body kit ve devasa jantlar olmadıkça hiçbir halta benzemiyor benim fikrim.
    Yazık olmuş arka stoplar düşecekmiş gibi duruyor hiç estetik ve güzel değil.
    Eski lancer'in tasarımını kesinlikle daha çok beğeniyorum.
    Ayrıca yeni kasa subaru impreza bana kalırsa body kit ve davasa jantlarla bu köpekbalığı bozmasından çok daha güzel.
    Sadece fotojenik değil.
    Kendi fikrimdir saygılar..

Body kit ve jant konusunda haklısınız. Ayrıca Lancer dediğin arka spoilersiz çıplak duruyor.
    Yalnız şahsi görüşüm 18" lik jantlar gerçekten yakışıyor bu araca.
    Belki ilk makyajda göze batan bazı detayları düzeltirler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.