Şimdi Ara

Yeni Kuba Superlight

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bu motoru çok beğendim,fiyatıda 4500 civarlarıda çok uygun,Antepte mi üretiliyor,Keeway ile Kuba motor mu getiriyor bilmiyorum,motor tasarım olarak güzel,150 cc

Arıza çıkarır mı derseniz,onuda siz arkadaşlara bırakıyorum,bu motor alınır mı?çok sorun çıkartır mı?

http://www.eksikvar.com/content_files/prd_images/Kubasuperlightchooper.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Pakalin

Merhabalar;
    Ben bu motoru çok beğendim,fiyatıda 4500 civarlarıda çok uygun,Antepte mi üretiliyor,Keeway ile Kuba motor mu getiriyor bilmiyorum,motor tasarım olarak güzel,150 cc

Arıza çıkarır mı derseniz,onuda siz arkadaşlara bırakıyorum,bu motor alınır mı?çok sorun çıkartır mı?

http://www.eksikvar.com/content_files/prd_images/Kubasuperlightchooper.jpg

dostum bizde keeway superlıght va. öncelikle keeway superlight'daki inanılmaz titreşim kuba superlight'da yok. biz kuba bayisinde motoru çalıştırıp denedik.herbiryerini inceledik. motorda titreşim yok,balansörlü motoru var,mat renk çok yakışmış, genel olarak diger aksamları keewayle aynı. fakat motorun parçaları farklı. biz balansörlü krank alıp kendi keeway superlightımıza takmaya düşünüyoduk baktıkki motorun fiziksel yapısı daha farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbr -- 24 Mart 2012; 22:18:20 >

• motorun fiziği hoşuma gitti. mat renkte hoş durmuş. Ayrıca titreşim olayı yoksa enfes doğrusu.
  • Bir kaç tane soru sormak istiyorum motorsiklet hakkında genel olarak.
    Daha önce 2 tekerlekli sadece bisiklete bindim. Motor tecrübem 0 eğitimim 0. İş ev arasında ulaşım aracına ihtiyacım var ama eğitime ayıracak vaktim yok. Motor alırsam eğer gideceğim istikamet Maltepe'den çıkıp e5 üzerinden Ataşehire Gümrük (tırlar vs yolda gırla) iş-ev arası rota bu 1. katil e5, 2.si ise gümrük ve civarında ki tırlar.. böyle istikamette 0 tecrübe 0 eğitim ile motor alıp ölürüm heralde diye düşünüyorum ? Biriniz ölürsün diyin de motor almaktan vazgeçip rahatlayayım. Cevrem herkes ölürsün diyor ama onlar tanıdık insanlar binmemi istemediği için öle diyor biliyorum. Dışardan tarafsız birinden duyarsam daha rahat edeceğim.
  • kolaybirisim K kullanıcısına yanıt
    Hocam konu açarsanız daha çok yardımcı oluruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.