K

Onbaşı
25 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yaklaşık olarak 5 gündür tarafıma hiç bir internet sağlanmamakta. Aradığım zaman çağrı merkezinde ki arkadaşlar ''Bizim de sistemimizde arıza var göremiyoruz.'' diye bana bilgi vermekte. Sistemleri çalışsa bile ne zaman düzeleceğine dair hiç bir bilgi verememekteler. Bundan 1 hafta kadar önce daha benzer problem yaşandı bu sefer topu TurkTelekom'a attılar. TurkTelekom lokasyonunuzu etkileyen hatlarda bakım onarım çalışması yapıyor tarafınıza hizmet sağlanamamaktadır diye bilgi verdiler. Sonrasında beni gidip TurkTelekom'u aradığımda üyelik numaramı oturduğum yeri söylediğimde o bölgede şuan bir bakım onarım çalışması sonucu bir etkilenme yok hatlarımızda diye bilgi aldım. 2 taraftada ses kayıtlarım var. Superonline başında savmak için insanları yalan yanlış olmayan bilgiler paylaşıyor. 1 ay 30 gün bunun toplamda 15 günü internet hizmeti tarafıma sağlanmadı. Şikayet kayıtlarımı hem BTK hem Hakem Heyetine (kaymakamlıktan) hemde Superonline'ın sitesinde şikayetler bölümüne teker teker oluşturdum. Gerek yazılı gerek online olarak her mecradan şikayetlerimi oluşturdum. 30 günlük süre içerisinde 15 gün internet alamadığım günlerin teknik ekip tarafından incelenerek tarafıma hizmet verilmeyen günlerin teker teker bulunarak tarafıma yansıtılacak faturadan düşülmesini/eksiltilmesini iletim. Bu işin takipçisiyim çok pis bilendim olum size Superonline!!!
Evde aralık ayı boyunca nerden baksan 15 gün internet yoktu. Superonline bizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sağolsun hiç hizmet vermemeyi tercih etti heralde (her forum her sosyal mecrada isimlerini zikretmeden rahat edemiyorum) Tutuldu herifler resmen yok vermiyor internet BTK hakem heyeti hepsine yazılı başvuruda bulundum.. Hele ki bir faturamdan o kullanmadığım günleri düşürmesinler o zaman yandılar

neyse işte internet olmadığından dolayı offline oynamayı deniyorum ancak başarılı olmuş değilim. Neler yapmam gerek nasıl yapmam gerek yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Elimde ki oyunlar şu şekilde ;
Cd'li WatchDogs 2
Store'dan alınma bir Fifa 17
Deals with gold üyeliğin hediyesi Sleeping dogs.

3'ü de aynı şekilde online olmadığım zaman çalışmıyor. Xbox live'a bağlan diyor kendimi offline moda alıyorum. Bu seferde offline olmaz fln gibilerinden bişeyler diyor.
Çok sinirim bozulduğu içinher seferinde kumandayı sağa sola fırlatıyorum. Zaten günün 8 saati çalışıyorum 2 saati yolda geçiyor, tek keyfim var işin kötüsü onuda zaten 1 ay önce aldım zar zor etimden kemiğimden ayırdığım vakitim var geçiyorum tam başına bi bakıyorum allahsız Superonline hizmet vermiyor.. Başlıyorum küfür etmeye.
Neyse arkadaşlar dediğim gibi işte OFFLİNE OYUN NASIL OYNARIM ?
Hakkında
Konum: Istanbul, Turkey
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 35
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 56
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 721 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.