Şimdi Ara

Yeni Kia XCeed, dizel otomatik versiyonuyla Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
10.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kia kaliteli araç üretiyor. Özellikle uzun ömürlü

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Kendi navigasyonu çoğu aracın gereksiz açıkçası yansitma varken yeterli, güncellemeniz aracı almayı düşünenlerin işine yarar bence değeri fazla bilinmeyen bir araç tıpkı Kia stinger gibi
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

Ben de apple car ı kullanıyorum, kia stinger i ilk defa duydum ve hemen baktım, ön ve içi çok güzel, hayalet ekran olabilirmiş, arka tarafı pek beğenmedim. 2bin motor ve benzin ayrıca 2021 de makyaj ya da kasa değiştirmiş, bana hitap etmeyen yönleri biraz fazla gibi( özellikle fiyat)

Amerikan arabalarının tarzı var kaslı araba denilen evet bu fiyatlara şansı yok maalesef
  • Liste fiyatı 550 bin tl, ikinci elde 400-450 bandında bulunabiliyor, değerlendirmek isteyenler için hatırlatma

• Konuyu hortlatanin kafasina kafasina vurasim var. 2 yil onceki fiyatlarmis, diyorum 250 binden baslanaz bu araba nasil olur. Taaki tarihe bakana kadar. Tabi ilk sayfanin yarisini okumuş oldum.
  • virtue28 kullanıcısına yanıt

Kusura bakma, ben kullanıyorum ve fiyatına göre gerçekten güzel bir araba, c5 Aircross kadar geniş araba ihtiyaçı olmayanlar, 3008 fiyatına çıkamayanlar için c-cuvda seçenek olsun istedim. İlk 0 arabamı 2016 yılında buradaki bir konu da görüp almıştım

• İlgilenenler için 1.5 benzinli yeni motor gelmiş, dizel liste de gözükmüyor. Benzinli fiyatı dizele daha ucuz.

850.000 liste fiyatı, piyasadaki birçok araçtan mantıklı şu anda. Ben kuantum sarı olanı buldum tesadüfen ve hemen anlaşıp aldım Clio takaslayarak. Araçta arka süspansiyonlar bağımsız. Ne yazık ki güncellemeler güzel olsa da şerit takip, kör nokta, adaptif hız sabitleyici gibi özelliklerin olduğu paket halen yok. Bize gelmiyor bunlar, anlamak güç. Subwoofer nedeniyle bagaj 380 litre civarına düşmüş 420 dolaylarından. Araç makyaj görmedi, revizyon bunlar. Makyajı 2023'te görecekti en geç.

2022'de gelen en önemli artılar;

- 48V Hafif hibrit, 1.5 litre 160 HP, 253 NM tork motor (0-100 fabrika verisi 9.2 saniye)

- 2 hafızalı, elektrikli, soğutmalı koltuklar

- 8 hoparlörlü 320W JBL ses sistemi (80mm mid, 25mm 2 adet tweeter, 160mm 4 hoparlör ve 4 litre hacminde pasif radyatörlü subwoofer)

Aracın tam donanım listesi aşağıda;

18" alüminyum alaşım jantlartlar

Lastik bakım kiti (TMK)

Projeksiyon tipi led ön farlar

Led gündüz farları

Otomatik yanan farlar

Eve kadar aydınlatma sistemi (Follow-me Home)

Led arka stop lambaları

Projeksiyon tipi ön sis farları

Led arka sis farları

Elektrikli kontrollü, ısıtmalı ve katlanabilir, yan aynalar

Yan aynalar üzerinde sinyal lambaları

Gövde rengi kapı kolları

Elektrikli açılabilir yarı panoramik cam tavan

Tavan rayı

Arka park sensörü

Krom radyatör ızgara ve krom çerçeve

Gövde rengi ön ve arka tampon

Çift egzoz çıkışı

Spoiler

Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi

ISG (Start & Stop) sistemi

Sürüş modu seçimi

Yağmur sensörü

Deri direksiyon simidi ve vites topuzu

Yükseklik ve derinlik ayarlı, elektrikli direksiyon

Direksiyondan kumandalı multimedya sistemi

Direksiyondan kumandalı vites kulakçıkları

Isıtmalı direksiyon simidi

Deri koltuklar

Yükseklik ayarlı sürücü ve yolcu koltuğu

Hafızalı sürücü koltuğu

Elektrikli, ayarlanabilir sürücü ve yolcu bel desteği

Isıtmalı ön koltuklar

Soğutmalı ön koltuklar

Isıtmalı arka koltuklar

Saklama gözlü ön kol dayama

Arka kol dayama

60/40 oranında katlanabilir arka koltuklar

Otomatik Klima

12,3" full dijital gösterge bilgi ekranı

10,25" dokunmatik ekranlı multimedya eğlence sistemi

Apple Carplay desteği

Geri görüş kamerası

Navigasyon sistemi

JBL marka ses sistemi

8 adet hoparlör

Bluetooth (Sesli Kontrol Sistemi)

USB & AUX girişleri

Kablosuz şarj sistemi (Wireless Charger)

Ön konsol 12V elektrik güç kaynağı

Ön konsolda bardak tutucular

Gözlük saklama bölmesi

Aydınlatmalı sürücü ve yolcu makyaj aynası

Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası

Tek dokunma ile açılıp kapanabilen, sıkışmayı engelleyen ön ve arka camlar

Karartılmış arka camlar

Elektrikli park freni

Elektrikli ve hafızalı bagaj kapağı

Bagaj perdesi

Hız sabitleyici (Cruise Control)

Boyun yaralanmalarını önleyen aktif ön koltuk başlıkları

Aktif gergili ve yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri

Üç noktalı arka emniyet kemerleri

ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları

Sürücü ve ön yolcu hava yastığı

Yan ve perde hava yastıkları

Ön yolcu hava yastığı devre dışı bırakma anahtarı

Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm

Çocuk güvenlik kilidi

Motor kilitleme sistemi (Immobilizer)

EBD destekli ABS fren sistemi

HAC (Yokuş Kalkış Destek Sistemi)

ESC (Elektronik Dengeleme Programı)

BAS (Fren Destek Sistemi)

VSM (ESP'li Araç Denge Yönetim Sistemi)

TCS (Patinaj Engelleme Sistemi)

ESS (Acil Fren Sinyali)

TPMS (Lastik Basınç İzleme Sistemi)

ABS fren sistemi

• jay jay justified kullanıcısına yanıt

Merhabalar

aracınız hayırlı olsun

araç baya dolu ama o fiyata 1.5 rline golf te mantıklı duruyor.

aracın performansından ve verdiği performansa göre yakıtından memnun musunuz

sarı rengini düşünüyorum ama bulamadım bende.

Hayırlı olsun; benim de bir süredir ilgilendiğim bir otomobil XCeed. Ancak özellikle şerit takip, kör nokta ve adaptif hız sabitleyici gibi donanımların eksikliği düşündürüyor beni. Size kaça mal oldu yazabilir misiniz? Güle güle kullanın.

• özkonak50 kullanıcısına yanıt

Merhaba, teşekkür ederim.

Bu paraya 1.5 Golf R-Line almanız imkansız. İkinci el araçları sıfır olanlarla kıyaslamak da doğru olmaz, bahsettiğiniz ikinci el ise.

Yakıt için çok erken, daha sonra güncellerim durumu.

• GAYRI kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, sağolun. Liste fiyatından aldım, takasta aracımı değerinde aldılar.

Evet, o donanımlar Avrupa'da oluyor ama bize ithal edilenlere ısrarla koyulmuyor, sebebini anlamadım ama zaten makyaj gelecek yakında. Yeni donanım seviyeleri geliyor, onlarda olacaktır diye düşünüyorum.

• @jay jay justified

Hocam hayırlı olsun aracınız kazasız belasız kullanın, özel değilse eğer hangi bayiden aldınız?

• Şarj edilebilir hibrit modeli uygun fiyata gelirse ileride düşünebileceğim güzel bir araç.

• mso2172 M kullanıcısına yanıt

İyi niyetlerine istinaden bayi bilgisi veremiyorum hocam ama zaten son araçtı. Ege bölgesini tarayabilirsiniz.

• Makyajlı KIA XCeed'den yol görüntüleri;

AUTOMMYBILyoutube
    In diesem Video geht es um das Facelift des Kia XCeed 2023. Erstmals gibt es den erfolgreichen Crossover auch in der GT-Line Ausstattung. Test Bericht Meinung Review Fahrbericht Kaufberatung POV VLOG BLOG deutsch Reportage Doku Vergleich Ladeverluste Alltag Zahlen Daten Fakten Infos Autobahn Roadtrip deutsch Preis Kosten Berechnung Kfz-Steuer Real - Verbrauch Pro Contra AWD Allrad MJ MY 2019 2020 2021 2022 2023 Facelift Picanto Rio Stonic e-Soul Niro e-Niro Ceed Ceed GT Ceed SW ProCeed XCeed Sportage Sorento Stinger GT Niro EV Diesel PHEV BEV EV HEV plugin plug in hybrid SUV CUV Crossover IONIQ5 Sprit Preise Kosten Pendeln Arbeit Stadt Freizeit Einkaufen Urlaub Langstrecke Edition 7 Vision Spirit Platinum Staatliche Förderung Prämie Umwelt Elektro Elektromobilität Winter Elektroauto E-Auto EV1 EV2 EV3 EV4 EV5 EV6 EV7 EV8 EV9 Kia EV6 GT Top Speed Sound Vmax Ionity Laden EV Ladesäule Wallbox Autobahn WLTP NEFZ Reichweite Ladeleistung AC DC 800V V2D Vehicle-to-Device Consumption Fazit Dauertest Langzeit Erfahrung HU AU TÜV Garantie Kulanz Reparaturen Reifen Reifenprofil Scheibenwischer Ölwechsel Inspektion Wartung Unterhalt GT-Line
    https://www.youtube.com/watch?v=4ZiH0QBXkKk

Hocam 2 ay geçmiş mesajınızın üzerinden, aracın yakıt tüketimi ve diğer izlenimleriniz hakkında kısa bir şeyler yazsanız aracı düşünenler olarak biz de faydalansak çok iyi olur aslında, size de zahmet olmazsa tabii.

• ekonomisty E kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Aracı şu sıralar kullanma fırsatım olmuyor. Tüketim olarak genel ortalama 7.2 litre, sık sık gazlayan, hızlı kalkışlar yapan biriyim. Sakin kullanımda ortalama 6 litrelerde gezersiniz.

Şehir dışında ekonomi kasarsanız 5 küsürleri de görürsünüz. 1.5 TFSI ekonomisi ve performansı aramayın. Daha o kadar ekmek yemedi Koreliler. Ancak motor çok güncel ve geldiği motoru baz alırsak (1.6 150) oldukça rafine.

Araçtan o kadar memnunum ki, değişebileceğim araçlar GT paket 3008 veya Shine Bold paket C5A olurdu. Bir de N-Line paket Tucson tabii ki. Bunun dışındaki hiçbir araç yerini ne tutabilir ne de donanımları tatmin edebilir.

Şiddetle tavsiye ederim. Bu aracın üzerine çıkabileceğiniz araçlar yukarıda saydıklarımdır ve en az 150 bin lira eklemeniz gerekir.

Çok sayıda araç kullandım çeşitli markalarda. Bu aracın yoldaki süksesini verebilen tek araç DS7 oldu. Bunun dışında tasarım olarak henüz bu seviyede dikkat çeken bir araç kullanmadım. Buna E sınıfı sedanlar da dahil. Tüketim muadillerinden yaklaşık 1 litre fazla, şanzımandan ötürü tahminimce. Rahatsız etmiyor tabi ama şanzımanda DSG seviyesine gelmeleri zaman alacak gibi.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt

Bu gün, o günü arar oluşumuzun hüznü, acısı ve öfkesi...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.