Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (569. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.415
Cevap
64
Favori
549.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almayı düşündüğüm 2013 cee'd var. Kafama takılan birkaç şeyi burada sormak istiyorum.
    1. Araç ilanında concept plus yazıyor ama ruhsatında concept yazıyor. Araçta cam tavan, 17 jant, park sensörü, ön kol dayama var. Şimdi bu araç concept mi plus mı? Concept plus ise ruhsatta niye concept yazıyor?
    2. Araç standart lastik ölçüsü 225 45 17 yazıyor her yerde. Arabada 205 45 17 lastik var. Kia'nin orijinal jantına bu lastiği takmak mümkün mü? 17 jant sonradan takılmış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukber -- 28 Ocak 2020; 15:52:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

DCT candır asla vites geçişlerini hissetmezsin.
    Aracım 45 bin km.de seri kullanımda vites geçişlerinde araç çok sarsmaya başladı, resmen kasılıyor. Neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukber

Selamlar,
    Almayı düşündüğüm 2013 cee'd var. Kafama takılan birkaç şeyi burada sormak istiyorum.
    1. Araç ilanında concept plus yazıyor ama ruhsatında concept yazıyor. Araçta cam tavan, 17 jant, park sensörü, ön kol dayama var. Şimdi bu araç concept mi plus mı? Concept plus ise ruhsatta niye concept yazıyor?
    2. Araç standart lastik ölçüsü 225 45 17 yazıyor her yerde. Arabada 205 45 17 lastik var. Kia'nin orijinal jantına bu lastiği takmak mümkün mü? 17 jant sonradan takılmış olabilir mi?
    1- can tavan varsa concept plustır
    2- evet lastiği takabilirsin. ama davlumbaza sürtme yapabilir. yada km yi yanlış sayar. yol tutuşunu etkiler. ben dada önce 225/55/17 kullanmayı denedim zevk vermiyo. yakıtı da etkiliyo. eb iyisi orjinal. ayrıca araç orjinal 17 inç.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Aracım 45 bin km.de seri kullanımda vites geçişlerinde araç çok sarsmaya başladı, resmen kasılıyor. Neden olabilir?

Alıntıları Göster
    dct lerde kronik volant problemi var. garantiden değiştirirler. geri kalan herşey ve tüm detaylı bilgiler için facebook ta ceedcluptr grubuna üye olabilirsiniz. herşey hakkında bilgi alabilir aracınızı daha net ve yakından tanıyabilirsiniz.
  • xamasss24 X kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Arızalı, geçici olarak şunu deneyebilir siniz.

Telefonunuzu kapatın. Teybin ayarlardan dilini farklı bir dil seçin yeniden başlayacaktır. Ardindan telefonunuzu açın. Yüksek ihtimal artık baglanabilirsiniz. Bende de oluyor bu şekilde çözüyorum.

• 16" concept donanım jant seti arıyorum arkadaşlar. Satmayı düşünen varsa yazabilir mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: formalist

Telefonunuzu kapatın. Teybin ayarlardan dilini farklı bir dil seçin yeniden başlayacaktır. Ardindan telefonunuzu açın. Yüksek ihtimal artık baglanabilirsiniz. Bende de oluyor bu şekilde çözüyorum.
    İlginiz icin cok tesekkur ederim. En kisa zaman da deneyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Alıntıları Göster
    Hocam araç boştayken ve kapı veya cam açıkken devri 3bine doğru getirip bırakın. Eğer sürtünmeye ya da zincir sesine benzer (tır tır tır tırrr gibi) normalde gelmemesi gereken bir ses geliyorsa volanttandır. Aynı zamanda araba duvarın yanında giderken şanzıman debriyaja basınca da gelir. Serviste ücretsiz değiştiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArduYusmus -- 17 Şubat 2020; 10:4:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrknn

dct lerde kronik volant problemi var. garantiden değiştirirler. geri kalan herşey ve tüm detaylı bilgiler için facebook ta ceedcluptr grubuna üye olabilirsiniz. herşey hakkında bilgi alabilir aracınızı daha net ve yakından tanıyabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Gruba katılayım bende. Servis video kaydı çekti ve test sürüşü yaptı. Ayrıca yazılım güncellemesi de yaptılar bakalım sonuç ne çıkacak.

@ArduYusmus bunu da deneyeceğim hocam, teşekkürler.
  • quote:

Kardesim denedim senin yontemi. Evet oluyor ama setuptan phone secip bluetooth u acilsinmi diye soruyor. Evet deyince baglanti gerceklesmiyor ekran donmus sekilde kaliyor. Birkac kere direksiyon uzerinde ki arama tusuna basarak yapmistim. Ama artik oyle de olmuyor.

Dil değişimini radyo aktifken yapın. Bu sekılde olması lazım

• quote:

Dil değişimini radyo aktifken yapın. Bu sekılde olması lazım
    Dedigin sekilde de denedim kardesim. Lakin gene onceki gibi ekranda bluetooth acilsinmi diye soruyor. Evet deyince ekran o sekilde kaliyor. Tamiri icin biryer buldum onlarda 400 ile 500 tl tutar diyorlar 8 ay da garanti veriyorlar. Ayni model cikma alsam acaba uyum saglarmi yada tuslar ve fonksiyonlar icin tanitma falan yapmam gerekirmi?

Sizdeki durum bendeki ile aynı aslında ama düzelmiyor demekki. Fikrimi sorarsanız tamir ettirmeyin. Çıkmalar uyum saglar belki ama bu arıza kronik o yüzden onlardada olma olasılığı her daim var. Navimex in 4gb lı olan android multimedyasi var. Alanlar memnun. Bütçeniz elverirse tavsiye ederim. 1800-2000 tl bandında.

• quote:

Sizdeki durum bendeki ile aynı aslında ama düzelmiyor demekki. Fikrimi sorarsanız tamir ettirmeyin. Çıkmalar uyum saglar belki ama bu arıza kronik o yüzden onlardada olma olasılığı her daim var. Navimex in 4gb lı olan android multimedyasi var. Alanlar memnun. Bütçeniz elverirse tavsiye ederim. 1800-2000 tl bandında.
    Eyvallah kardesim ilgin ve alakan icin. 4 gb li modellerin fiyatlari biraz daha fazla gibi. Aslinda sadece bluetooth calismiyor diyede o kadar para vermek pekte aklima yatmiyor. Zaten o kadar bütçem de yok acikcasi. Tekrar tesekkur ederim

• Baskı balata seti garanti kapsamında değiştirildi. 4.000 TL. ödemekten kurtuldum, çok mutluyum =)
    Rica ederim. Kazasız belasız yolculuklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onrknn kullanıcısına yanıt
    Ben 17” et35 ve 225/45/17 kullanıyorum , kışlıklarda dahil kesinlikle sürtme yok. Yol tutuşu mükemmel oldu ki zaten iyiydi. Hafif arkadan kaymada gitti )))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba elimde 2004 polo otomatik var..onu verip 2010-1013 ceed otomatik almak istiyorum ama şu ara fiyatlar çok arttı..kime sorsam kia ceed diyor sizin yorumunuzu almak istiyorum..ilk arabam polo ve acemilik arabam..

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanhvb

gri olanı pazarlık sonucunda aldım hocam.biraz kullanıp satmayı düşünüyorum.ilk izlenimlerim çok olumlu :))
    Ahh eski günler..Arabayı ilk aldığım gün Tekirdağ'dan Yalova'ya gelişimi hatırlıyorumda ne kadar mutluydum cee'd çok hoşuma gitmişti..
    Bu tarihte aldığım aracımı Aralık 2019 da ailemizinde büyümesi sebebiyle sattım ve Yeni Allure Elegance paket 3008 aldım.Cee' den okadar memnun kalmıştımki; aracı aldıktan 1 saat sonra benzinlikte kahve içerken yazdığım bu mesaja bakıp güldüm az önce.Sırf elim boş dönmiyim diye alıp satarım gözüyle baktığım Cee'den vazgeçmem çok zor oldu.4 yılda bana en ufak bir sorun yaşatmadı.1 kez led arızası oldu ondada servis garantiden 2 farıda değiştirmişti.Halen ceed almayı düşünen varsa tavsiye ederim...

• canyash kullanıcısına yanıt
    Eşekten inip ata binersin 😂 başka da bir şey söylemeye gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.