Şimdi Ara

YENİ KEŞİF: VASTAYALAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne insan ne de hayvan denebilecek bu tuhaf ve özgün yaratıklar Ionia'nın uzak kıyılarında bulunabilir...

Tek kelimeyle olağanüstü! Hem insana hem de hayvana benzeyen, medeniyetin hiç haberdar olmadığı, enteresan ve bir o kadar da kendine has yaratıklar. Hakikaten tarihi bir karşılaşma. Kim bilir bu gezi, diyarların en büyülü ve muhteşemi Ionia hakkında daha neler ortaya çıkaracak. İnsan merak etmeden duramıyor ve kendini daha da ilerlemekten alıkoyamıyor.
    http://universe.leagueoflegends.com/tr_TR/

KEŞİF GEZİSİ

UZAK KIYILARDAN BİR SEYİR DEFTERİ

GİZEMLİ KITAYA YOLCULUK

İnsan kanına sahip melezler mi? Kadim bir ırkın ruhani büyüsü mü? Naçizane soruşturmalarımda çok daha büyük sorularla karşılaştım. Bundan muazzam bir günlük çıkacak; hatta çok satan bir kitap.
    “Piltover beyefendisi, Ionia kâşifi ve Ionia yabanında muhteşem vastayaları keşfeden Eduard Santangelo.” Birinci basımın yapacağı sükseyi şimdiden hayal edebiliyorum.
    http://universe.leagueoflegends.com/tr_TR/story/vastaya-field-journal/

• Biraz yordle ları andırıyor.
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    ne yorle ı atı andırıyor attt karıyı görmedin mi
  • Bu hikayeleri vesaire sevmiyorum okumuyorum da açıklayabilecek bir arkadaş var mı ne oluyor bitiyor ?
  • sezon 4 gibi ortalama çıkacak herolarla birlikte toplam hero sayısı 152 yada 153 olarak hesaplanıyordu. Daha sonrası için tekrar üzerinde durup araştırma yapmadım ama bu demek oluyor ki, Bugün itibariyle yaklaşık 20 tane daha çıkacak herodan bahsediliyor. Bunun için yeni bir ırk üretmeyi de mantıklı bulmuşlar.
  • umarım support herodur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

umarım support herodur.

2 hero gelecek gibi. Kadın adc, erkek support olacak diyorlar. Stratera'nın videosuna bi göz at derim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

quote:

umarım support herodur.

2 hero gelecek gibi. Kadın adc, erkek support olacak diyorlar. Stratera'nın videosuna bi göz at derim hocam.

yalnız şu alıntı çok hoşuma gitti "she fights for the cause, he fights for her" erkek karakteri direk kendimle özdeşleştirdim aynı benim gibi mal.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

quote:

umarım support herodur.

yalnız şu alıntı çok hoşuma gitti "she fights for the cause, he fights for her" erkek karakteri direk kendimle özdeşleştirdim aynı benim gibi mal.

yalan yok bende kendimi düşündüm o cümleyi okuyunca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.