Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
49
Favori
394.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1.4 T sedan aracım var daha yeni aldım 1100 km de şehir içi ortalamam 9,2 den aşağı inmiyor acaba zamanla düşermi yakıt...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı motorlu hb kullanıyoruz ankara şehir içi yoğun trafkte 10-12 lt arasnda gdp geliyoruz, trafk birz boşsa 8.5lt yakıyor.

Yani max yarım litre düşüyor, kısacası araba 1.5 tona yakın bu sebple çok yakıyor.

Çok km yapıyorsanız ve lpgye karşı değilseniz hemen landirenzo taktırın rahat edin, 10bin kmyi geçince garanti yapmıyor landirenzo bildgm kadaryla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 29 Kasım 2017; 17:37:51 >
  • Beyler 2014 model astra sedan sport still hatasız 1.3cdti aracım var.27bin km'de.Piyasa değeri nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler 2014 model astra sedan sport still hatasız 1.3cdti aracım var.27bin km'de.Piyasa değeri nedir?

Şuanda piyasa çok ilginç, sanırım 65ten aşağı kesinlkle olmz

Sizin aklnzdan gecen rakam ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 1 Aralık 2017; 17:36:20 >
  • yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Satmak için değil ama araştırdım 70 civarı imiş.
  • Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki ilandaki araçlarda fiatın 1.6 multijet motoru mu kullanılıyor. Birde burda özellik olarak airmatic belirtilmiş, bu nedir, bütün opellerde varmı?
    teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-etiler-auto-2015-model-opel-astra-sedan-1.6-cdti-sport-136-hp-450605865/detay/
  • tebrizi kullanıcısına yanıt
    hayır, o motor opelin kendi üretimi ve kendi sınıfındaki en iyi iki motordan birisidir. (diğeri 1.6 dci 160 hp )
  • Bayilerde şuan astra sedan edition plusa ne kadar diyorlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Grupta birileri edition olana 65.000Tl istendiği yazıyordu. pazrlıklı son fiyat.
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Forumda arden opel yetkilisi 67000 yazmıstı

• 67₺ ye Ankara reis Opel bayisinden aracımı aldım edition plus yanında hiç hediye vermediler.400₺ farkla park sensörü cartel koruma ve paspas aldım.toplam 67.400₺

Ayrıca ilk MTV odemeyecekeler ama trafik sigortasınin 500₺ sini karsilayacaklar.sizce nasıl bu şekilde MTV odememeleri beni şaşırttı.

• 56eno56 5 kullanıcısına yanıt
    bende kasım ayının ilk haftası edition plus otomatik sedan kasaya 82bin verdik
  • Arkadaslar astra sedan 1.6 dizel otomatik elite paketde park sensor nasil calisir.bende ki p tuşuna basıyoruz ama birşey olmuyor.ve hergin acilan bagaj bugün arabanin içinden ve anahtardan denememe rağmen acilmaz oldu sebep nedir.teşekkürler

• Merhaba arkadaslar bisi daniscam acaba 2014 opel astra sedan 1.6 cdti sport ile 2015 opel astra sedan 1.6 cdti arasinda fark varmi varsa nelerdir simdiden cok tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casus007 -- 24 Ocak 2018; 12:45:19 >
  • Arabanın garantisinin bitmesine 1 ay kaldı. Hava kanalı yönlendirme tuşlarına bastığım zaman, gösterge panelinin alt tarafından vijjtt diye sesler geliyor. Bu diğer astra'larda da var mı?

• metalok kullanıcısına yanıt
    Benim araçta da var hocam

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    İlerde sıkıntı olur mu acaba?

• metalok kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum hocam

• Merhaba.. Opelde araç garantisi bitmeden artı garanti yapıyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Arabanın garantisinin bitmesine 1 ay kaldı. Hava kanalı yönlendirme tuşlarına bastığım zaman, gösterge panelinin alt tarafından vijjtt diye sesler geliyor. Bu diğer astra'larda da var mı?

Benim sıfır araçta bile var o ses galiba havayı yönlendiren mekanizmadan geliyor...

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.